Kako se nosite sa zivotom? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 43 od ukupno 43
  1. #31

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    ....mogla bih reći da sam prošla u životu i raj i pakao, predpostavljam da bi neko ko se duže nosi sa životom od mene rekao da me tek čeka svašta, ali...

    ...najteži momenat, sopstveno dete na granici života i smrti, sam pregurala ni sama ne znam kako, posledica ima, svakako, i tek sada isplivavaju, i boriću se sa tom morom celog života, ali svaki lep momenat proveden sa njim, svaki njegov novi biser, svaki osmeh i uzdah u snu me podsete da smo zajedno prošli kroz pakao i da je to sada iza nas. Teško je ne osvrtati se. Pečat je neizbrisiv.

    ...najlepših momenata je mnoooogo više, ne samo vezano za dete, već i za druge ljude u mom životu pa i mene samu. Odatle crpim energiju. Naučila sam da uživam u sitnicama.

    ...iskustava sam sakupila dosta, iz svakog izvukla pouku i nešto naučila, prvenstveno naučila da se izborim sama sa sobom kao i da se nosim sa životom.

    ...život je nepredvidiv. Niko od nas ne zna šta ga čeka sutra.Ali šta god da nas čeka na sledećoj raskrsnici, svakako nosi u sebi i nešto dobro.Ko nauči da u svemu što mu se dešava, i dobrom i lošem, nađe smisao i izvuče pouku, taj ume da se nosi sa životom.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  2. #32

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    iako esto u zivotu upadam u rupe i ponore nastojao sam da u svemu tome nadjem veliko zadovoljstvo
    Ko je za jednu voznjicu

  3. #33

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Učim još uvek...taman pomisliš,e posle ovoga nema iznenađenja...a ono tres po glavi

    Kako se nosim sa životom...najbolje što umem...ne ispadne uvek kako sam ja želela...drugi to umeju mnogo bolje,ali ok...spomenuh negde da idem glavom kroz zid,ume i to da ispadne na dobro ponekad,al bez šlema,nije preporučljivo ne...

    Nekako sam primetila,da smo se svi na ovoj temi (možda se i varam)..nekako malko više osvrnuli na ''loša iskustva''...e ja se uvek smejem tim svojim iskustvima,i onima iza mene..i sadašnjima i budućima...ne mogu im ništa drugo...Dakle osmeh na lice .

  4. #34

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Kako kad. Uglavnom se nosim u tri materine.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #35

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    ziwot je jedna najjace teska nauka,i niko je jos nije izucio,niti ce
    ne mirim se stwarima tako lako,ono sto mi se ne swidja,wec odmah se ''restartujem'' i izgradim recimo ono sto je najbolje u tom trenutku..nije se tesko nositi sa ziwotom,ma kakaw on bio,samo se treba malo 'ukljuciti'..jer swako je reziser swog ziwota i moze da izwuce bar dobro od njega ako ne najbolje,samo ako nisi neka psihopaticna,ili pretjerano ankciozna osoba..samo lagano ,pamet u glawu,ako nisi u glawu,pa jbg,nabilduj se malo(psihicki) i to je to..lagano sa ziwotom,koji jeste malo bezobrazan

  6. #36

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Zivot je jedan dar od boga,koji treba svi da iskoriste kako dolikuje,ali sto se mene tice,dobro se ja snalazim...
    There is no rules!!!

  7. #37

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Zhivot......bilo je lepih, ali i tragichnih dogadjaja tokom pomenutog, kada sam ja u pitanju. Kako se "nosim s njim"? Ne znam, valjda treba nauchiti uzhivati u lepim trenucima...okruzhiti se pravim prijateljima, biti privrzhen porodici, partneru....voditi zhivot kojim sami mozhete da se ponosite, iz problema cete isplivati, nekad lakse, nekad teze, ali cete na kraju ipak isplivati. Sacuvajte prisebnost u svakom momentu, nije tako tesko kao sto ponekad izgleda....

    Da ne filozofiram previshe:

    "U dobru se ne ponesi, u zlu se ne ponizi."
    "Ako neki problem ne mozhesh reshiti, onda to i nije tvoj problem."

  8. #38

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Bog nam da onoliki tert koji možemo da ponesemo,neće nam dati ni manje ni više od toga.

  9. #39

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Ma, nekad pokušam da ga dobijem na zez... Ali obično dobijem takvu povratnu da mi zvoni u glavi danima... Samo se pitam koliko ću se od današnjeg zeza oporavljati?.. I nikako se ne nosim s njim... Nosim se sama u ...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  10. #40

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    kako li se moj zivot nosi samnom???
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #41

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Pratim njegove krivudave staze...

    Na ponekoj raskrsnici me savlada tuga,
    a zatim naidje ona sledeca gde su mi
    dani ruzicasti i sve mi je potaman...

    Pokusavam da uzivam u onim lepim trenucima,
    koje mi donese i ostanem jaka u onim manje
    lepim ,koji neminovno moraju da se dese...

    I tako se druzimo sa osmehom na licu i ponekim
    padom ,on me uci lekcijama,a ja se trudim da ih
    zapamtim...

  12. #42

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    pa...nije lako bilo nikad.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #43

    Odgovor: Kako se nosite sa zivotom?

    Onako kako znam i umemzivot je protkan i od lepog i ruznog,moras se prilagoditi mnogim situacijama,hteo, ne hteo isto ti se vatau pojedinim situacijama mislim da cu puci,nestati a onda se sve izokrene,pa taj tocak se stalno okrece

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.03.2017, 01:00
  2. Kako se nosite sa strahovima?
    Autor Lady S u forumu Psihologija
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 21.09.2013, 23:23
  3. Da li upravljate svojim zivotom?
    Autor diktatorka u forumu Psihologija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 27.02.2010, 20:11
  4. Kako se nosite sa odlascima..!?
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 13.02.2010, 23:03
  5. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 31.07.2006, 22:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •