Zanimljive, šaljive, ljubavne, romantične, rodjendanske ... SMS poruke - Strana 2
Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 138
  1. #16

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Da si lijep, to vidim. Da si dobar, to znam. Da volis, to mislim. Ali koga, to ne znam.

  2. #17

    12 Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Kad je žena najinteligentnija: pre seksa, za vreme seksa ili posle njega?
    Naravno, u toku seksa, jer je tad direktno uključena u izvor inteligencije.

  3. #18

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Meni kad se Dešamp, ja izvadim Đorkaef i odem iza Zidan da me nebude Loran Blam. A svako jutro kad se probudim ja ga o Trezemge. Pa kad krenem u grad možda bude neki Đibril Sise mozda padne Karembe, možda ga Turam a možda bude i Lizarazu. Pa se posle vratim Pjer Luiđi Kolima.

    Jedna od, po meni, najjačih poruka
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #19

    12 Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Citat SQUAW kaže:
    Jedna od, po meni, najjačih poruka
    Jao, da znaš... prvi put vidim i otkinuh se od smeha...

    Otkad su se pojavila jaja u prahu,
    sve žene žive u strahu,
    pa jedna drugu za savet pita,
    šta ako se u prahu pojavi i kita?!

  5. #20

    12 Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Šta muškarci podrazumevaju pod romantikom? Fudbalski stadion obasjan svećama.

  6. #21

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Imaš antičku lepotu, ličiš mi na trojanskog konja.

    Zamišljam tebe i sebe daleko od svih, čuje se cvrkut ptica, oseća se miris pokošenog sena, sunce neumorno prži naša tela, a mi i dalje OKOPAVAMO KROMPIR!

    Nemoj se zezati sa mnom jer znam karate, judo, kung-fu, kick boxing... i još 47 drugih opasnih reči!

    Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s' drugom slomiću ti rebro!

    Možeš mi skinuti majicu, možeš mi skinuti grudnjake, pa ako baš moraš možeš mi skinuti i donji veš, ali molim te ostavi mi štipaljke na žici !!!

    ZDRAVO, ja sam VANZEMALJAC što živi u vašem telefonu. To što sada stiskate su moja jaja, i sudeći po vašem osmehu, vidim da vam prija. MOLIM VAS PRESTANITE!!!!!

    MUP vas obaveštava da vaša prijava zbog vožnje u pijanom stanju nije prosleđena sudu, jer ono u šta ste sinoć duvali..... NIJE ALKO -TEST!

    Centar za govorne vežbe vam javlja da vam javlja, da vam javlja, da vam javlja, da vam javlja, da vam javlja da vas od početka javljanja jebe.

    Nasmeši se, to je druga prelepa stvar koju umeš sa svojim usnama!

    Like NIKE without AIR
    Like TEDDY without BEAR
    Like SKY without BLUE
    Is MY HEART without YOU

    Razgovaram sa foteljom, šarmiram televizor i doručkujem sa tosterom. Molim te javi mi se dok nisam započela ozbiljnu vezu sa usisivačem!

    Telekom Srbija. Besplatno obaveštenje. Mobilni pretplatnik trenutno nije normalan. Potpuno je poludeo za vama!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #22

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Rodjendanske SMS poruke:

    Zaboravi svu muku, tugu i boli. Na danasnju dan samo voli. Ne dozvoli nikom da ti zelje kvari... SRECAN RODJENDAN i nek ti se ispune sve lepe stvari.

    Svake godine na ovaj dan tvoji roditelji proklinju rodu! Srecan rodjendan!

    Otac lavabo i majka wc solja zele svom sinu vodokotlicu srecan rodjendan uz pjesmu pusti vodu da govna odu.

    Neka ti osmeh na licu bude prepreka svakom zlu ljubav u srcu nek ti vecno gori da ti se ispune sve zelje i snovi,z eli ti neko ko te iskreno voli: SRECAN RODJENDAN!

    Ako pojam srece nije iluzija, i ako covek ne moze biti srecan, onda zelim da ti svaki dan bude lep kao san, kao radost, kao ljubav... SRECAN RODjENDAN!

  8. #23

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Dodji u moju sobu,ugasicemo svetlo... Otici pod pokrivac... I tada cu ti pokazati moju... Novu baterijsku lampu!

    Prava romanticna poruka:
    Sunce je razpizdilo svoje zrake,vrapci se deru kao konji,u mom srcu depresija,ti si moja iluzija,volim te,jebes mi mater!

    Policija trazi jednu osobu,posebnu,lepu,pametnu,duhovitu,sarmantnu i veoma seksi.Ne boj se-tebi ne mogu nista,samo mi reci gde JA da se sakrijem?!

    Imam hobi-trcim po sobi!Mucim sebe-mislim na tebe!Volim te vise od sebe.Al' kad bolje razmislim ma ko te... voleo ne bi?

  9. #24

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Danas sam poslala svog Andjela da te cuva,ali on se ubrzo vratio i rekao:
    ANDJELI NE MOGU CUVATI ANDJELE.

  10. #25

    01 Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Sto me ne zoves sunce malo,zar ti vise nije stalo?Ja te cekam,a ti ne pises,zar me iz svog svijeta brises? Pisi dok ti nije kasno jer mi nista nije jasno.



    Buduci da nam nije dat dug zivot ostavimo nesto cime bismo svjedocili da smo zivjeli!

  11. #26

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Ovaj SMS je mozda samo jedan u nizu, ali pomaze mi da te osjetim blizu, udaljeni smo mnogo, mozda i previse, ali DO TEBE MI JE STALO NAJVISE!
    Buduci da nam nije dat dug zivot ostavimo nesto cime bismo svjedocili da smo zivjeli!

  12. #27

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Hej
    ti
    maleni
    slatki
    stvore,
    znas li
    kome
    krades
    snove,
    ko
    ti
    stihove
    pise,
    ko
    te
    voli
    najvise?
    Nekome
    je
    sada
    do
    tebe
    stalo?
    -KOME?
    Pa
    .
    .
    .
    Razmisli malo...
    Buduci da nam nije dat dug zivot ostavimo nesto cime bismo svjedocili da smo zivjeli!

  13. #28

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Citat Muckota kaže:
    12 mrava, 158 nosoroga, 26 veverica, 85 buba, 13 glista, 3 komarca, 97 slonova, 43 lesinara, 1 macka, 1 morsko prase i ja te pozdravljamo i mislimo na tebe.
    Iju,da prostis,i ja dobih ovu,i bila sam ubedjena da je unikat

    "3 tarife pripejda mozete da koristite-TIPI,TOKI i NETI-a kad nemate kredita mozete da koristite posebnu tarifu-TUKI.S postovanjem,vas TELEKOM Srbija"

  14. #29

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    Sanjao sam da sam krao kokoške i jaja iz kokošinjca i da su me ulovili. Ti si bila sudija... Za kokoške si me osudila, a za jaja si me pomilovala...



    Kad gledam nebo vidim tebe, kad gledam sunce vidim tebe, kad gledam mesec vidim tebe... Jebote, pa daj skloni se!!!

    Press down
    down more
    OK
    more
    YES
    ahh
    ohh
    yes
    almost there
    yeah
    oh shit
    harder
    SO GOOD
    mmm
    THIS WAS SMS
    SEX

    m0bI+eL mI Je p@o sA PeTO& $pRAT@.FALa B0gU n!je MU Nl$tA

    Einstein je mrtav, Newton je mrtav, a ni ja se ne osjecam bas najbolje...

    25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ... upravo ste primili mojih 25 cm. Kako se osecate?

    La, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, la, sta gledas pevaj!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #30

    Odgovor: Zanimljive, ljubavne i šaljive SMS poruke

    skrati sebi muke, uzmi ga u ruke, pa ga nezno takni, usnama primakni, preko njega sad jezikom kreni pa uzivaj u njegovoj peni. pij ga iz flase svetsko je a nase!!!

Strana 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zanimljive priče o poznatim banaćanima
    Autor proleće u forumu Banat
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.04.2020, 20:22
  2. Romantične komedije
    Autor memento u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:28
  3. Šta je za vas romantično?
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 18.05.2010, 15:06
  4. Zanimljive i retke rase pasa
    Autor Bombica u forumu Rase pasa
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 20:15
  5. Ljubavne prognoze za 2007
    Autor sekula u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.12.2006, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •