Kafa na astroloskom meniju
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14
  1. #1

    Kafa na astroloskom meniju

    Ovan
    Ovaj vatreni znak je uvek u zurbi,ali ne propusta da obezbedi omiljenu duplu dozu i da je,uz posao,gustira satima.

    Bik
    Bikovi su vladari materijalnog sveta i veliki hedonisti.Zato vole kapucino - jednostavnost i luksuz u istoj solji.

    Blizanci
    Po prirodi neodlucni,Blizancima je najteze ugoditi.Mozda bi danas duplu kafu s malo mleka,ili bez mleka,ili bez kofeina...

    Rak
    Klasicna kafa za Raka tradicionalistu.Vazno je da je ovaj nezni znak opusteno pijucka dok je udobno zavaljen u fotelji.

    Lav
    Lavovi vole da se prikazu u najlepsem svetlu,pa je i ovo prilika da pokazu koliko su ekstravagantni.Jedan makijato,molim!

    Devica
    Devici je bitno da kafu pije u drustvu i u lepom ambijentu,pa ce uzivati u svakoj kafi.

    Vaga
    Za Vagu kazu da sve odluke u zivotu prvo odmeri na vagi.Kad je kafa u pitanju,Vaga ima odlican balans,pije kafu sa mlekom.

    Skorpion
    Malo Skorpiona uziva u samom napitku,ali kafu rado piju,zato vole sam ritual biranja,spremanja,dodavanja mleka,cokolade...

    Strelac
    Kad god Strelcu zatreba malo vise uzbudjenja u zivotu,trebalo bi da naruci dobru ajs-kafu s ukusom karamela.

    Jarac
    Jarac ne voli da gubi vreme.Kafa da,ali samo kratak espreso,na brzinu.

    Vodolija
    Vodolija mozda ne shvata u cemu je draz kafe,pa moze da vam ponudi caj od malina.

    Riba
    Iako su mastovite,Ribe ne inspirisu razlicite kafe.Vole jednostavnost.Dakle,obicna,bez kerefeka.
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  2. #2

    Odgovor: Kafa na astroloskom meniju

    Devici je bitno da kafu pije u drustvu i u lepom ambijentu,pa ce uzivati u svakoj kafi.

    Upravo tako Mada moram priznati da ipak najvise uzivam u turskoj kafi, a pogotovo u drustvu
    Evo, promenila sam potpis

  3. #3

    Odgovor: Kafa na astroloskom meniju

    Lav
    Lavovi vole da se prikazu u najlepsem svetlu, pa je i ovo prilika da pokazu koliko su ekstravagantni. Jedan makijato,molim!
    Poruku je izmenio Lillith, 15.05.2007 u 13:33 Razlog: bold

  4. #4

    Odgovor: Kafa na astroloskom meniju

    Jarac
    Jarac ne voli da gubi vreme.Kafa da,ali samo kratak espreso,na brzinu.


    Ma kakvi, uzivam u kafi samo tako! A taj espreso i ne volim; turska kafa mi je omiljena!

  5. #5

    Odgovor: Kafa na astroloskom meniju

    Lav
    Lavovi vole da se prikazu u najlepsem svetlu,pa je i ovo prilika da pokazu koliko su ekstravagantni.Jedan makijato,molim!


    , a moze i nes
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  6. #6

    Odgovor: Kafa na astroloskom meniju

    Strelac
    Kad god Strelcu zatreba malo vise uzbudjenja u zivotu,trebalo bi da naruci dobru ajs-kafu s ukusom karamela.
    Paaaaa....vise sam za ness
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  7. #7

    Odgovor: Kafa na astroloskom meniju

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    Blizanci
    Po prirodi neodlucni,Blizancima je najteze ugoditi.Mozda bi danas duplu kafu s malo mleka,ili bez mleka,ili bez kofeina...
    apsolutno netačno. ova meljava blizančina pije isključivo turkishen bez trunke šećera i nikakvi dodaci ne dolaze u obzir
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Kafa na astroloskom meniju

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    Strelac
    Kad god Strelcu zatreba malo vise uzbudjenja u zivotu,trebalo bi da naruci dobru ajs-kafu s ukusom karamela.
    Netačno, bar što se ovog strelca tiče. Crna, turska, jaka, bez šećera, dupla.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #9

  10. #10

    Odgovor: Kafa na astroloskom meniju

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku

    Vodolija
    Vodolija mozda ne shvata u cemu je draz kafe,pa moze da vam ponudi caj od malina.
    Ova Vodolija - shvata šta je kafa. Ness, godinama unazad.
    A i čaj od maline je super!
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  11. #11

    Odgovor: Kafa na astroloskom meniju

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    [COLOR="DarkGreen"]
    Vaga
    Za Vagu kazu da sve odluke u zivotu prvo odmeri na vagi.Kad je kafa u pitanju,Vaga ima odlican balans,pije kafu sa mlekom.
    ...ili mleko s' kafom
    Ćuti i prenesi dalje....

  12. #12

    Odgovor: Kafa na astroloskom meniju

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    Riba
    Iako su mastovite,Ribe ne inspirisu razlicite kafe.Vole jednostavnost.Dakle,obicna,bez kerefeka.
    hehe bas tako
    Citius, Altius, Fortius.

  13. #13

    Odgovor: Kafa na astroloskom meniju

    Rak
    Klasicna kafa za Raka tradicionalistu.Vazno je da je ovaj nezni znak opusteno pijucka dok je udobno zavaljen u fotelji.
    Kada je kafa u pitanju nije bitan kvalitet već kvantitet
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #14

    Odgovor: Kafa na astroloskom meniju

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    Vodolija
    Vodolija mozda ne shvata u cemu je draz kafe,pa moze da vam ponudi caj od malina.


    Prvo kafa, pa onda sve ostalo...
    Čaj od maline baš i ne volem... Volim sama da bućkam neke mešavine, ali kafu mi ne diraj!!!

Slične teme

  1. Kada vam prija kafa?
    Autor Doti u forumu Pričaonica
    Odgovora: 384
    Poslednja poruka: 14.10.2017, 21:02
  2. Kafa
    Autor vrsac14 u forumu Recepti
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 05.11.2010, 21:12
  3. Kafa...
    Autor Sonja u forumu Kulinarstvo i ishrana
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 28.02.2010, 18:19
  4. Kafa? Ma ne, vreme je za čaj...
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 20.10.2009, 13:19
  5. Od iduće godine skuplje cigarete, pivo i kafa
    Autor alokin74 u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 11.12.2008, 23:19

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •