Kako da se odbranim od mrava i drugih insekata u kući? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 33
  1. #16

    Odgovor: Kako da se odbranim od mrava?

    Verujem samo u totalno resenje.
    Tus kutijica za mrave, jedno ili 2 pakovanja.
    Sadrzi otrov koji mravi prenose u mravinjak i time potruju kraljicu!
    A kad nje nema, nema vise ni mrava.

    Jednostavno, nedostupna deci, jedini ne deluje trenutno, potrebno je oko 7 do 14 dana da svi mravi nestanu.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #17

    Odgovor: Kako da se odbranim od mrava?

    Meni je pomogao prah Intox, vrlo efikasan protiv mrava, buba-švaba i ostalih domaćih napasnika, pospe se po uglovima i određenim pukotinama u stanu i gotovi su. Jedini problem je sa buba-švabama, dva tri dana izlaze na zidove i tu čekaju da ih pokupimo usisivačem.

  3. #18

  4. #19

    Odgovor: Kako da se odbranim od mrava?

    Odes u poljo apoteku,recimo ako si iz novog sada odes u partizansku ulicu u
    cardak,i trazis POLARIS 40 ,razmutis u litru vode ..........savrseno jer je za sve insekte mrave bube i ostale termite , neotrovan za ljude jer se koristi po javnim ustanovama ,zabavistima za decu itd...
    cena 120 dindzi

  5. #20

    Odgovor: Kako da se odbranim od mrava?

    Malo kasnim, nema veze...

    Sprej supitox, i mrtvi su u roku minut.

    Takodje neotrovan, inache se koristi i za popularne washke, pa ako mozes na glavu, mozes i po kuci.

  6. #21

    Odgovor: Kako da se odbranim od mrava?

    Urielov recept je malo skuplji ali kui mozeş sam da napraviş smeşu koja GARANTOVANO UNİŞTAVA MRAVE !
    Izmeşaj biber , şeer i pesak i pospi po mestima gde se okupljaju u hordama ti napasnici ! Zbog prozdrljivosti poee da jedu şeer pomeşan s biberom i poee da kijaju udarajui glavom o obliznje stene (pesak)
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #22

    05 Odgovor: Kako da se odbranim od mrava?

    Izvinte molecu lepo Hteo bih nesto kasti
    Dali se jos uvek po Vojvodini kreci drvece ? Znadete zasto ? Nije samo zbog zecova !


    Moleraj gasenim krecom je higijensko zastitna mera protiv bakterija insekata i glodara !
    Kinska kreda je isto sto i obicna kreda odnosno gaseni krec -njak(kamen) sto se kristio za krecenje zidova plafona i cuvanje vocki . Prasak za pranje je takode delotvoran .

    Snaps ne treba prosipati , greh je

    Uzdravlje
    Poruku je izmenio Lala Vrbas, 29.09.2007 u 12:29

  8. #23

    Odgovor: Kako da se odbranim od mrava?

    - možda neko zna kako da otjeramo mrave iz sobe-kuće-stana ... ali tako da ih ne poubijamo,već da ostanu živi i da idu svojim putem...
    čuo sam da ima neki biljni preparat za to... ako neko zna neka javi...hvala.

  9. #24

    Odgovor: Kako da se odbranim od mrava?

    dada... taj biljni preparat se zove marihuana.
    zavijesh jedan joint sebi ...poduvash ga ... i posle ti je sve ravno...
    mravi idu svojim putem, ti svojim i svi zhive u srechi i harmoniji.

  10. #25

    Odgovor: Kako da se odbranim od mrava?

    Mozes pokusati ovako:tamo gde imaju rupice gde izlaze pospes kuhinjsku so,u rupice i oko njih,posle nekoliko casova oni ce nestati,nece sigurno umreti,vec iz nekog razloga odu negde svojim putem,presele se,ja sam ovo pokusao i uspelo je,kasnije samo usisate so i to je to

  11. #26

    Odgovor: INSEKTARIJUM - entomologija

    Pozdrav svima imam jedno pitanje a nisam znao gde da ga postavim pa nakraju nadjoh ovu temu ovde kod vas.
    Naime u zadnjih 5-6 dana smo pobili bar 10 ovakvih i uvek na prozoru a nemam pojam o cemu se radi pa ako iko ima bilo kakva saznanja o kojoj se bubici radi bio bih vam veoima zahvalan.
    Evo i slika:
    Ime: 72846647.jpg Pregleda: 1284 Veličina: 239.9 KBIme: 31834709.jpg Pregleda: 1014 Veličina: 253.2 KB

    Doduse slike su iste samo je jedna uvelicana a druga je original i nije moglo biti ostrije jer je jako nasrtljiva da se popne na prozor.

  12. #27

    Odgovor: Kako da se odbranim od mrava?

    Cao svima mada previse kasnim za ovu temu nadam se da nece da mi zamerite bicu kratak.
    svud de su vam mravi pokusaj te na tom mestu sa sipa te( so ) i na tom mestu nece biti ubrzo ni jean od njih pozzz mozda je ovo sad ispalo tako nekom smesno ali pomaze bez sale

  13. #28

    Odgovor: Kako da se odbranim od mrava?

    Prosto, sipaj soli gde se pojave.So je jodirana pa mravi beze od nje.

  14. #29

    Odgovor: INSEKTARIJUM - entomologija

    Nemam pojma hoću li na pogrešan način ili pogrešno mjesto objaviti ovaj moj problem.Zato vas molim da se ne ljutite.Ove bubice me maltretiraju.Dugačke su oko 2-3 mm i ima ih masa.Trovala sam ih i bilo je uginulih mnogo.To sam počistila i ponovo nakon jedan dan ponovo poprskala sprej za muve i opet ih je bilo bar tridasetak.I još ih ima,odakle izlaze ja nemam pojma samo mi je došlo da pošizim.Šta je ovo može li neko da mi kaže,kako se zove i kako su se ugnijezdile u sobu koja je sunčana.Hvala i pozdravIme: IMG_0182.jpg Pregleda: 912 Veličina: 152.4 KB

  15. #30

    Odgovor: INSEKTARIJUM - entomologija

    Citat nebojsa77 kaže: Pogledaj poruku
    Pozdrav svima imam jedno pitanje a nisam znao gde da ga postavim pa nakraju nadjoh ovu temu ovde kod vas.
    Naime u zadnjih 5-6 dana smo pobili bar 10 ovakvih i uvek na prozoru a nemam pojam o cemu se radi pa ako iko ima bilo kakva saznanja o kojoj se bubici radi bio bih vam veoima zahvalan.
    Evo i slika:
    Ime: 72846647.jpg Pregleda: 1284 Veličina: 239.9 KBIme: 31834709.jpg Pregleda: 1014 Veličina: 253.2 KB

    Doduse slike su iste samo je jedna uvelicana a druga je original i nije moglo biti ostrije jer je jako nasrtljiva da se popne na prozor.
    Ćao.Meni se čini da je to divlja osa.Sigurno su u prozoru napravile gnijezdo čim ste ih toliko pobili.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koja religija je iznad drugih ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 21.06.2015, 22:00
  2. Obicaji i tradicija drugih naroda
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 31.10.2009, 18:43
  3. Jela drugih naroda..
    Autor yige_gui u forumu Dijaspora
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.08.2008, 17:27
  4. Horoskop drugih naroda
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.09.2007, 19:11
  5. Horor u svetu insekata... Čuda prirode 1.
    Autor HLEBmaster u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 18.02.2007, 18:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •