Kvalitet seksa vise zavisi od... - Strana 2
Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 88
  1. #16

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    zavisi od bliskosti i medjusobne privlachnosti partnera, kao i od toga da li "on moze".....
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  2. #17

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Vidim da je svako odgovorio na osnovu svojih iskustava.

    S obzirom da u pitanju postoji malecka napomena koju sam boldovao.
    Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Odgovorio bih precizno : od muškarca više zavisi.

    I to ne samo zato što muškarac mora da obezbedi kvalitetnu erekciju i samokontrolu. Nego zato što je potrebno da poradi malo i na pripremi partnerke kako bi doživljaj bio kako priliči.

  3. #18

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Vrrrlo intimno,al' ako.
    Cenim iskustvo Vase i saglasna sam skoro potpuno.Znam jedno-kvalitetnije je uvek sa onim koji me voli,nego sa onim koji me samo zeli.Mada,samo potvrdjujem ono sto kazete-onaj koji voli ce sve pobrojano i uspeti.Na povremene fizioloske problemcice,ako se i dese, zena ne gleda u tom slucaju kao na nesto zabrinjavajuce po nju ili njega,svejedno.

  4. #19

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Bojim se da pitanje uopšte nije tako nezrelo kao što se možda na prvi pogled čini.

    Mi smo danas pod uticajem kojekakvih slatkih teorija malo previše skloni da se hvatamo nekakvih neodređenih pojmova o bliskosti i srodnosti duše. Nije nam to dovoljno, već dva pola posmatramo kao da su isti.

    Valja o ovome malo i razmisliti...

    Ljubav i bliskost su OK, ali nisu dovoljni uslovi za kvalitet seksualnih odnosa. Kao prvo, zato što bliskost nikada nije baš idealna i potpuna, zato što ljubav ipak dobija konkurenta u flertu sa drugim osobama itd... razni su izazovi na sceni.

    Da bi muškarac sebe potpuno uložio u sam seksualni čin, da bi se u njemu probudilo ono što žene mahom očekuju od mužjaka, to je domen žene. I to je jedna faza.
    Da bi žena uložila truda da izazove to u muškarcu, da ga zavodi, da ga navodi da radi ono što njoj prija i što želi itd. potrebno je da on u njoj probudi motiv. Odnosno da je vredan toga, dostojan i tome slično,a to su sve faktori koji dolaze daleko pre stupanja u intimne odnose. To je neka druga faza.

    Zaključak: do žene je.

  5. #20

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Citat Centurion kaže: Pogledaj poruku

    Zaključak: do žene je.
    Svojevremeno na poslu nam jedan (malko čudan) kolega pričao kako on kad više ne može da kreše, mlati ženu. Govorio da tako treba jer je ona odgovorna što on ne može.

    Kamo sreće da je umeo ovako lepo to da razloži pa da se složimo s njegovim mišljenjem. A ne da se gnušamo postupka.



  6. #21

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Ovo je bilo baš otrovno...

    Hoćeš da kažeš da sam malko čudan, i da lešim devojku kada mi nije do seksa ?
    Na stranu to što si i sam verovatno svesan da moje mišljenje ne implicira zaključak da sam siledžija, te da se tvoj odgovor zbog toga može protumačiti kao maliciozan.
    Nego da li ti možeš da obrazložiš svoj stav i da nađeš neke bolje argumente od izjave malo čudnog kolege ?
    Ja za moje razmišljanje mogu da se pozovem na nekoliko hiljada godina ljudske civilizacije, samo što bi to prilično smorilio temu. Naspram istorije čovečanstva, tvoj malo čudni kolega je... beznačajan. So, what it's gonna be ?

  7. #22

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Ni govora o malicioznosti!
    Primer sam izneo onako tek, jer me je post prvo na tu uspomenu naveo.

    Nemam ništa protiv da sex zavisi od žene.
    Ali.
    Ja kao muškarac bi se pomalo nesigurno osećao kad bih tu tako važnu rabotu prepustio da mi zavisi od žene.
    O istoriji civilizacije računaj na nisam informisan i sve što se tiče životnih stvari zaključujem samo na osnovu ličnih sklonosti i iskustva.

    Ipak
    Uzdam se prvenstveno u se i svoje kljuse.

    Potrebno je da muškarac u sebi ima ,,ždrebeće'' krvi i dobre volje. A žensko nek se i nećka. Do kraja će oboje dostići potrebno zadovoljstvo.
    Poruku je izmenio Najgora, 21.08.2007 u 14:00 Razlog: velika slova

  8. #23

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Za malicioznost, hajde da poverujem, sada ćeš da prođeš samo sa opomenom, sledeći put - žuti karton.

    Ja kao muškarac (nemam potrebu da tu reč pišem masnim slovima, ili da je izgovaram glasno), bih se osećao pomalo nesigurno kada bi ta tako važna rabota zavisila samo od mene. Za razliku od tebe, ja ću da obrazložim, nadovezujući se na moj prethodni post. Kada bi sve dolazilo od mene, a njena funkcija zavođenja je isključena, onda bi ona de facto bila samo beslovesni objekat pražnjenja mojih erotskih naboja, fantazija, frustracija, ego tripova itd koji su začeti negde u mračnim hodnicima moje glave, a njena uloga je u tome ništavna. Mene TROPRSTI, to sve zajedno podseća na masturbaciju.

    I ja moje zaključke zasnivam na sopstvenim iskustvima. Međutim, imam dovoljno sposobnosti da budem objektivan, te da sumnjam u svoje iskustvo u smislu da je ono samo selektivni delić različitih varijeteta. Stoga ne zanemarujem vaskoliko iskustvo čovečanstva. A u njemu sve vrvi od priča u kojima žena svojim zavodničkim moćima usmerava celokupnu energiju muškarca ka ostvarenju jednog jedinog cilja. I u svim tim pričama su te žene među svojim metama birale tačno određene muškarce.

    Takav muškarac mora da ima još mnogo više od ždrepčeve krvi i dobre volje.

    To nije nikakva teorija, već dobro iskustvo celog čovečanstva u različitim kulturama - uključujući i moje.

  9. #24

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Sta je nagrada za tacan odgovor????
    Mislim da .....zavisi od muskarca, pa sad vi kako hocete!!!
    Love comes again......

  10. #25

  11. #26

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Zasto??Pa brate mili ako samo mislis na sebe, ili nedaj boze da se glupiras devolci presedne, i eto tebi nekvalitetnog sexa, a uostalom nije vazno koliko vec kako!!!Nije vazno da ti ili muskarci pricaju naokolo, kako su bili sa nekom devojkom, vec da ona prica kako joj je lepo bilo sa tobom!!
    Love comes again......

  12. #27

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Robi, ja se sa tobom u potpunosti slažem oko svega što si rekao u prethodnom postu.
    Ali posmatraj sad stvar ovako: zašto bi se ti trudio ? Koji je motiv ?
    Ovaj svet dobrim delom pokreću i sebični motivi, te zašto bi se ti (ili) neko drugi trudio u situaciji kada je u pitanju neka kratka šemica ? Ovo navodim kao primer da bismo izbegli neka duboka osećanja u priči. Pri tome znamo da se ljudi trude i kada je u pitanju i samo to - seks bez dubljeg uplitanja emocija.

    Dakle, šta je to što muškarca nagoni da učini ženu zadovoljnom ? Da traži razne čarobne napitke, G tačke, i ostale fore ?

  13. #28

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Citat Centurion kaže: Pogledaj poruku

    Dakle, šta je to što muškarca nagoni da učini ženu zadovoljnom ?
    Ako bih pošao od ličnog slučaja, verovatno ego.

    Ne nisam samoživ baš preterano, ali volim da osetim zadovoljsvo ,,obavljenim poslom''. Ma koji posao u pitanju bio.
    E, kad vidim partnerku kako blista, nakon dobro odrađenog sexa, osećam se baš dobro.
    Ne sporim da je izvesno da će u nekom trenutku mog prezrevanja doći do preokreta. Te će za kvalitet sexa biti neophodno ono što civilizacija tvrdi u svojim teorijama ili kakva hemija, ali u osnovi sve je ipak do odnosno do muškarca.

    Ni stari latini nisu bili blesavi kad su rekli šta je potrebno za mir u kući!
    Poruku je izmenio SQUAW, 22.08.2007 u 11:02 Razlog: spojene dve uzastopne poruke

  14. #29

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Ego, kažeš...
    A šta ćemo sa njenim egom ?
    Šta da radimo sa njenom potrebom da se dokaže ?

    Ja ne sporim da muuškarac treba da "dobro obavi posao", da bi žena blistala, ali žena ima još neke potrebe u seksu koje su joj čak i važnije od ovoga o čemu ti pričaš. Pri tome ne pričam o bliskosti, osećanjima i bla, bla, bla.

    Mislim da joj je najstrašnije u tom scenariju sa egom upravo to, što onda zna da taj ego može da se dokazuje i kod svake druge žene. Nema prostora da se dokaže kao neprikosnovena u seksualnim porivima njenog muškarca.

    Žene imaju potrebu da se osete privlačne, uzbudljive, zavodljive. I one žele da se osete zadovoljno kada rade nešto, a onda vide muškarca kako više ne može da im odoli zbog toga.

  15. #30

    Odgovor: Kvalitet seksa vise zavisi od...

    Citat Centurion kaže: Pogledaj poruku
    Ego, kažeš...


    Mislim da joj je najstrašnije u tom scenariju sa egom upravo to, što onda zna da taj ego može da se dokazuje i kod svake druge žene. Nema prostora da se dokaže kao neprikosnovena u seksualnim porivima njenog muškarca.
    Muškarac mora da poseduje i mrvicu neke neukrotivosti i enigme. A jedna je enigma, zašto baš sa njom kad je sposoban, a možda i tražen, da na drugim damama iskaže svoj ego.

    Tu sad dolazi do izražaja njena KOMPLETNOST. Da bude surogat zavodnice, domaćice, visoko moralne putene žene, osobe sposobne da održi pozitivnu energiju u ,,monotonoj'' vezi. E tu je mesto za njen EGO.

    I svi zadovoljni.

    Svi mi muškarci se okrenemo kad nam bljesne neka zavodnica. I samo donji veš zna šta pomislimo.
    ALI nas zadržava i polaže pravo na nas mahom ona koja ima full opremu i daje nam muški spokoj, kako bi se kad god treba pokazali kao pravi izbor i muškarac za trajno konzumiranje.

Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zavisi li kvalitet sexa od godina zivota?
    Autor Andjelika u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:36
  2. Privatni fakulteti - Kvalitet?
    Autor sanja_l u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 18:17
  3. Da li je moguć raj bez seksa?
    Autor memento u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.11.2013, 21:52
  4. Bez seksa po kazni
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 18.03.2009, 22:27
  5. Visina plate = kvalitet rada ?!
    Autor Muckota u forumu Spomenar
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 06.11.2008, 10:59

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •