Krivično gonjenje političara
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    07 Krivično gonjenje političara

    sta mislite da li bi za svoje promasaje , mita , korupciju , lopovluk, trebali politicari da krivicno odgovaraju kao i svaki gradjanin sto odgovara za svoj minimalni prekrsaj koji napravi , i normalno ide u zatvor
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Krivično gonjenje političara

    Naravno.

    Nisu oni bogom dani. Pa evo šta sada rade, potrošili milione i milione na izbore i šta? Ništa. Ajmo Jovo nanovo. Ali zato primaju 1.000 evra mesečno.

    Eeeeee blago nama sa njima.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Krivično gonjenje političara

    tako nešto bi trebalo da se podrazumijeva, zar ne??? a za lopovluke, korupcije i mito ne samo krivično odgovaranje, zatvor, nego i zaplijena imovine, a ne da pare jednostavno iščeznu na nekom otočiću...ali daleko smo mi još od toga...
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Krivično gonjenje političara

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    tako nešto bi trebalo da se podrazumijeva, zar ne??? a za lopovluke, korupcije i mito ne samo krivično odgovaranje, zatvor, nego i zaplijena imovine, a ne da pare jednostavno iščeznu na nekom otočiću...ali daleko smo mi još od toga...
    oduzimanje celokupne imovine svim clanovima familije i sire i uze. pa neka onda podmitjuju sudije.
    P.S.
    cak i njihovim kutjnim ljubimcima treba oduzeti imovinu
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Krivično gonjenje političara

    Apsolutno sam za ukidanje imuniteta. Bez izuzetka. Mislim da mnogi političari koji se vremenom pretvaraju u moćnike, zloupotrebljavaju svoje položaje na razne načine, ponekad čineći i krivična dela. Čemu taj imunitet?! Zašto su oni bolji od naroda koji ih je izabrao?! Po čemu se razlikuju?!
    Mislim da bi trebalo da budu odgovorniji i savesniji od svog biračkog tela...
    Ali...
    Okite se oreolom nedodirljivosti, četom telohranitelja i - čine šta im je volja.
    Ima jedna narodna izreka koja glasi:
    "Dabogda se osilio, jer onda ti spasa nema!"
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Krivično gonjenje političara

    ... ...ne treba ih goniti krivično....


    ...nego dobrano usranom motkom...
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Krivično gonjenje političara

    izmedju ostalog i gov. motkom..........
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Krivično gonjenje političara

    Svakako bi trebalo i krivično da odgovaraju za svoju izgovorenu reč najmanje , a najviše za svoja nedela (kriminal, mito, korupciju) i zabraniti im rad u politici do daljnjeg !
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Krivično gonjenje političara

    Наравно, али сви без изузетака, а не као нећемо овога, он је наш или одлично се залагао око ДОС-а и 5ог окотобра... Сви редом! И треба почети кажњавати ове грације нво-сектора, Кандићку, Бисерко, Вучо... за рушење уставно правног поретка и представљање своје земље неосновано геноцидном и сличне глупости из тих мини мозгова изречене...
    А нпр. било би ми готивно да постоји закон по коме би врх једне странке пре избора потписао да ако не испуне 75% свога програма кривично одговарају после?! Који би то хаос био! Или рецимо посебне казне за демагоге, продаваче шупље приче, магле и паучине. Ти би робије одмах заглавили хрпа Радикала, Чеда, Слобини омладинци, Чанак...
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Krivično gonjenje političara

    Citat Gogi kaže: Pogledaj poruku
    Наравно, али сви без изузетака, а не као нећемо овога, он је наш или одлично се залагао око ДОС-а и 5ог окотобра... Сви редом! И треба почети кажњавати ове грације нво-сектора, Кандићку, Бисерко, Вучо... за рушење уставно правног поретка и представљање своје земље неосновано геноцидном и сличне глупости из тих мини мозгова изречене...
    А нпр. било би ми готивно да постоји закон по коме би врх једне странке пре избора потписао да ако не испуне 75% свога програма кривично одговарају после?! Који би то хаос био! Или рецимо посебне казне за демагоге, продаваче шупље приче, магле и паучине. Ти би робије одмах заглавили хрпа Радикала, Чеда, Слобини омладинци, Чанак...
    Prvo NGO sektor nije politički sektor nego ne vladina organizacija , a ako baš hoćeš možeš započeti od Koštunice zbog podrške crvenim beretkama !
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Krivično gonjenje političara

    Alo narode

    Pa zar vi hoćete da Srbija ostane bez vlasti

    Šta ćemo onda

    Ostaće nam samo radikali
    Oni nisu na vlasti pa nisu ni mažnjavali.
    Poruku je izmenio BaneK, 21.06.2007 u 07:15 Razlog: Caps Lock nije dozvoljen
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 27.08.2011, 22:47
  2. Dobrica Ćosić, književnik ili političar?
    Autor pera lozac u forumu Spomenar
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 16.05.2011, 22:36
  3. Ukrupnjavanje političke scene
    Autor Morpheus u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.07.2010, 13:34
  4. Program moje političke stranke
    Autor Turkmenbashi u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 25.02.2010, 15:54
  5. Političke parole i slogani
    Autor Invisibleman u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.11.2007, 20:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •