Temelj kvalitetne veze
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 120
  1. #1

    Temelj kvalitetne veze

    Na cemu se temelji jedna kvalitetna veza? Iz prve bih odma rekla na poverenju, ljubavi i komunikaciji izmedju partnera... Ali, da se morate odluciti samo za jednu soluciju, sta bi to bilo: poverenje, razumevanje, ljubav, komunikacija, sex ili nesto sasvim drugo? Sta je ono sto je osnovni temelj kvalitetne veze?

  2. #2

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Poverenje & razumevanje

    Imao sam 1 iz matematike
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  3. #3

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Pa ako je bas za jedno, onda poverenje, poverenje i poverenje. Sve ostalo može da se zakrpi i popravi, ali poljuljano poverenje, čini mi se, nikad. Što više imaš poverenja u partnera (podrazumeva se da ste oboje ljudi sa obrazom i moralom), to je vaša veza temeljnija i jača.
    Volim ovo poverenje ustvari. Po meni, ono totalno isključuje ljubomoru, koju ne trpim.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

  5. #5

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Za svaki temelj treba kvalitetan beton tj jedna lopata razumevanja i tri lopate poverenja ..

  6. #6

    12 Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Citat Muckota kaže:
    Na cemu se temelji jedna kvalitetna veza?
    Na novcu. Zatim na ostalom nabrojanom. A, mozda je to samo moje lose iskustvo...

    Mimno iskustva, prema onom sto osecam: na razumevanju i poverenju. Ali, cim nema novca,nema ni razumevanja.

  7. #7

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Poverenje, razumevanje i SEX.
    Sto se tice razumevanja i poverenja tu su prilicno jasne stvari, ipak misljenja sam da kada stvari, narodski receno ne funkcionisu u krevetu, sve pada u vodu. Razumevanje se postize razgovorom, poverenje se stice ( ili vraca ) vremenom a kada stvari nisu kako treba ( ili kako je Bog rekao, da ne zvucim propovedacki ), onda sta? Kako popraviti? Ok, gde je volja, tu su i rezultati. Volimo se, razumemo, stalo nam je jedno do drugog, ali mislim da kada na tom polju nije kako treba, to povlaci sa sobom i sumnje, preispitivanje osecanja i sve to vodi ka nepobitnoj cinjenici, da se blizi kraj.
    "Bupu pi du pu !"

  8. #8

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Pa kad postoji razumevanje etc postoji nada da se neke stvari prevazidju, osim ako ti je stravobalno teshko da nekome kazesh shta ti odgovara, a shta ne . Bez komunikacije nema nishta . A ako se nadash da ce da naletish na nekog ko ce u startu da zna sve bash nako kako ti odgovara .. pa nadaj se.. Opet ako je neko shtono kazzu nepopravljiv ili vezana vreca onak ce tu da shkripii..
    Stvarno sam chuo priche npr o tome kako neka ima problem sa momcima jer nikako da nadje nekog ko ce da je mazi bash onakko kako ona hoce i kako sve to treba da zna po defaultu?! E pa osim ako nije mislila na neko kamdzijanje po guzici i slichno, sve ostalo je sasvim prirodno pitati traziti navesti ili na bilo koji drugi nacin staviti do znanja shta ti treba..A i kamdzijanje mozz da trazish koj ga zna ima nas raznih.. E ako nishta ne upali......

  9. #9

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    zashto li me ova tema podseca na zidarevu ljubav?

  10. #10

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Citat Muckota kaže:
    Na cemu se temelji jedna kvalitetna veza? Iz prve bih odma rekla na poverenju, ljubavi i komunikaciji izmedju partnera... Ali, da se morate odluciti samo za jednu soluciju, sta bi to bilo: poverenje, razumevanje, ljubav, komunikacija, sex ili nesto sasvim drugo? Sta je ono sto je osnovni temelj kvalitetne veze?
    Vidi ovako, ako nema ljubavi, onda nema ničega i uzaludno je uopšte pričati o nekakvoj vezi.
    Ako nema poverenja onda nema ni ljubavi.
    Ako nema komunikacije, onda se poverenje gubi, a onda bez poverenja nema ni ljubavi...
    Ako sex ne funkcioniše kako treba, onda je takvu vezu jako teško održati.
    Nešto drugo? Ružno je pomenuti, ali ako nema materijalne podloge onda brzo dođe di problema u komunikaciji, pa onda i do ostalih problema.

    Sada, na materijalnom planu, komunikaciji i sexu moguće je raditi i unapređivati. Ali, ako nestane poverenja i ljubavi, e onda tu nema pomoći.

  11. #11

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Reche meni jedna pametna drugarica .. temelj kvalitetne veze su kvalitetni ljudi eto to ..

    Jelena, klanjam se

  12. #12

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Citat HLEBmaster kaže:
    Za svaki temelj treba kvalitetan beton tj jedna lopata razumevanja i tri lopate poverenja ..

    Bravo majstore!

  13. #13

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Iskrenost po svaku cenu.

  14. #14

    11 Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    mislim da ne moze da se generalizuje na samo jednu stvar, potrebno je mnogo faktora za jednu kvalitetnu vezu.
    nattydread is coming to dinner

  15. #15

    Odgovor: Temelj kvalitetne veze

    Sta je potrebno?
    Ljubav... poverenje... razumevanje... spremnost na kompromis... razgovor o problemima... slaganje u sexu... Brate, ko ce sve to postici!
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Virtualne veze zasnovane na platonskoj ljubavi
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 11.04.2015, 22:47
  2. Bojim se veze ili volim da sam sam...
    Autor jamiroyu u forumu Ljubav
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 18.08.2012, 03:44
  3. Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 12.01.2009, 17:03
  4. Kakve veze imaju reci Hrista sa Hriscanstvom ?
    Autor DzuPiter u forumu Religija
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 26.10.2008, 10:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •