Kladionica
Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 174

Tema: Kladionica

  1. #1

    12 Kladionica

    U ovoj zemlji, na brdovitom Balkanu, kladionice niču kao pečurke. Izadjite na ulicu i pogledajte: banka, kladionica, banka, kaldionica... tu i tamo, umetne se poneki kafić... a, u kafiću - kladionica .

    Pomozimo jedni drugima, dobrim savetom za sisteme kladjenja, ako ih neko ima, ili predlogom za tiket, odnosno fiks. Bilo bi dobro kada bi se predlog i obrazložio. Izbegavajte tzv. dojave, jer to su obično vesti puštene od strane vlasnika kladionica.

  2. #2

    12 Odgovor: Kladionica

    Evo, kao postavljač teme, da krenem prvi.

    Mexico Clausura

    Pachuca - Necaxa tip X2

    Kvota je preko 2, a mislim da je najjaca u Premier-u, pošto je kvota na dvojku 5.00.

    Dakle, verovatnoća za dobitak je 66.67%.

    Obrazloženje: Necaxa je jedna od boljih ekipa meksičke Klausure, ali u ovoj sezoni su, zahvaljujući pre svega lošim rezultatima kod kuće (4 poraza), posle 13 odigranih kola, dospeli na samo dno tabele. U seriji su od 4 uzastopna poraza i to ne može večno da traje. A, serija se obično prekida na jakim utakmicama. Pachuca je, posle sjajnog starta izgubila poslednje dve utakmice i prepustila prvu poziciju Jaguarima. U medjusobnim dulima nema kompromisa, dakle nerešeni ishodi su vrlo retki. Jesenas je pobedila Pachuca. Ovde mi je X nekako realniji, jer je teško očekivati 3. uzastopni poraz odlične Pachuce, ali bih za svaki slučaj odigrao dvoznak, s obzirom da je kvota sasvim zadovoljavajuća.

    Srećno!

  3. #3

    12 Odgovor: Kladionica

    Do 86. minuta bilo je 2:1 i nadao sam se izjednačenju, a onda im natrpaše još dva komada i pade mi tiket:

    Gefle - Kalmar X
    Basel - Xamax 2+ pp
    Pachuka - Necaxa X2

  4. #4

    12 Odgovor: Kladionica

    Esbjerg - Nordsjaelland tip 1 kv. 1.80 Olimpik

    E, baš neću da objašnjavam... Ovako, ako promašim - nisam imao sreće... Ako dam objašnjenje pa promašim - nisam imao pameti...

  5. #5

    12 Odgovor: Kladionica

    A, gde je zahvalnost za prethodni rezultat (4:0 )? C,c,c...

    Evo, tri sigurice za danas:

    Zemun - Zeta 1

    Guimaraes - Penafiel 1

    Olimpo - Velez 0-2 (Za hrabrije 0-1)

    A, gde su ostali tipsteri?

  6. #6

    12 Odgovor: Kladionica

    Juče, Zeta i Guimaraes
    Olimpo-Velez (prvi put su igrali 3+... baš su sad morali )

    Predlog za danas:

    Breda - PSV 1 (kvota 2.25)

  7. #7

    Odgovor: Kladionica

    'Tičica kaže:
    A, gde su ostali tipsteri?
    EvE ih bre!

    Citat Phoenix kaže:
    Breda - PSV 1 (kvota 2.25)
    Meni je ovo x 'tičice

    Ja igrala dvojčicu na Blackburn - Liverpool
    i golove PSG - Lyon 3+

    Ne znam ništa da ti iskomentarišem.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Kladionica

    Ja odigrala par komada prosle nedelje, al' sve neuspesno. Da je nesto proslo, vec bih dosla da se hvalim. Okrenula mi sreca ledja

  9. #9

    Odgovor: Kladionica

    Dakle, Breda - PSV, totalni razgooz, napunili ih k'o nužnik, ja prsla na iksu, a 'tičica hrabro odigrala keca, cccc.
    Dvojčicu ubode kod Engleza , ali zato PSG samo 1 go. Bilans klađenja ovog vikenda negativan.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    12 Odgovor: Kladionica

    Citat SQUAW kaže:
    Bilans klađenja ovog vikenda negativan.
    Pričaj mi nešto o tome .

    Inače, nisam igrao na Bredu . To je bila dojava, a ja na dojave više ne reagujem pošto su uvek lažne. Osim jučerašnje da će Rostov pobediti Dinamo iz Moskve .

    Za danas, po mom skromnom mišljenju:

    Hadersfild - Česterfild 1
    Vigan - Aston Vila X
    Milan - Barcelona 0-2

  11. #11

  12. #12

    Odgovor: Kladionica

    E, da, Milan - Barsa nisam smela da igram jer pojma nemam kako bi moglo da se zavrsi. A tek sto pojma nemam kako ce sutra igrati Arsenal - Viljareal

  13. #13

    12 Odgovor: Kladionica

    Danas sam imao dojavu da će Burghausen pobediti u gostima Bohum. Kvota je bila oko 5.00!!! Nisam igrao jer ne verujem u dojave. Ali ova je došla! Kao i prethodna da će Rostov pobediti Dinamo iz Moskve (kvota 3.50).
    Inače, danas sam igrao samo 0-2 gola na utakmici Montpellier - Clermont Foot. Rezultat je 1:0 .

    Za sutra predlažem Fenerbahče - Galatasaraj 1.

  14. #14

    Odgovor: Kladionica

    A ko ti to dojavljuje?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #15

    12 Odgovor: Kladionica

    Ako ti kažem, moraću da te ubijem .

Strana 1 od 12 12311 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •