Najpoznatiji srpski brend - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Šta je najpoznatiji srpski brend?

Učesnika ankete do sada
100. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Kajmak, rakija, ajvar, sarma, čvarci i sl.

    29 29.00%
  • Exit festival

    22 22.00%
  • Emir Kusturica

    7 7.00%
  • Suđenja u Hagu i ratovi

    10 10.00%
  • Vlade Divac

    4 4.00%
  • Slobodan Milošević

    10 10.00%
  • Guča

    4 4.00%
  • nešto sasvim osmo

    14 14.00%
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 66
  1. #31

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Citat Fingon Feanor kaže: Pogledaj poruku
    Sve su šanse da će nam brend broj 1 u skorijoj budućnosti biti onaj "mentol" Željko Mitrović! Tako nam i treba!
    Jednostavno obozhavam ovaj ovoliki optimizam! Zashto nam tako treba? Shto smo toliko gori od drugih? Pa shta da ochekujemo od drugih kada ni sami sebe ne cenimo?! Ne treba nam tako!!!! A dechkitj koga si pomenuo vidno je na zalasku karijere - zar ti se ne chini?
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  2. #32

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Milosevic

    "Nikad ne reci nikad"
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  3. #33

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Na nasu veliku zalost, us vetu smo poznati kao zlocinci,seljaci,ubice,....
    To sto je ova zemlja iznedrila jednog Nikolu Teslu,Ivu Andrica,Emira Kusturicu, Vlade Divca, Novaka Djokovica,Anu Ivanovic, .............................to nije bitno!

  4. #34

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    Na nasu veliku zalost, us vetu smo poznati kao zlocinci,seljaci,ubice,....
    To sto je ova zemlja iznedrila jednog Nikolu Teslu,Ivu Andrica,Emira Kusturicu, Vlade Divca, Novaka Djokovica,Anu Ivanovic, .............................to nije bitno!
    ------------------------------------------------------------------------
    NAŽALOST,U PRAVU SI I VEROVATNO ĆE TREBATI MNOGO GODINA DA SE TO ISPRAVI...MEDIJSKA HARANGA ZAPADA JE BILA IZUZETNO JAKA....KEBIGA.....

  5. #35

    03 Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Zoran Djinjic,Ana Ivanovic,Exit,B92 i nazalost Seselj i Mladic.

  6. #36

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    ..... Mislim Da Je Nasa Hrana ..... Ja Zivim U Inostranstvu Pa Mogu Vam Reci Da Ma Se Ovi Stranci Klanjaju Za Komadic Pite, Sarmicu Ili Neki Dobar Kolac.....
    i za sarmu...hehehe

  7. #37

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Poznati smo po tome sto smo 1389 branili Evropu koja nam je 90-ih u RS i RSK lepo vratila narocito 1999 kad su nas bombardovali..
    Poznati smo po neslozi kada je na krajinu krenulo 200 000 naoruzanih ustasa da nam kolju decu mi iz Srbije smo to mirno posmatrali(mi u vojvodini smo sledeci klace oni i nas onda mozda promenite misljenje veliki VOJVODJANI)
    i da nastavim umesto da pomognemo krajini da koja je jedva 20 000 vojnika imala mi tako,mogli smo do odbraniti sta smo hteli a sve smo izgubili ko je pomagao braci iz R.Srpske?niko a cela hrvatska herceg bosna balije turci mudzahedini alijini sa svih strana sveta uradili na R.Srpsku kojima cestitam na hrabrosti koju mi i Srbiji nemamo(nisam ni iz RS ni iz krajine vojvodjan sam),operacija UNA 95 hrvatskoj,herceg bosni i muslimanima nije posla za rukom(neverovatno)iako su krenuli sa vojskom koja je pocistila krajinu i imali su neuporedivo veci broj vojnika ipak RS se odbranila usledio je dejton i dobili smo sto smo dobili izgubuli sto smo izgubili..da smo samo malo azurniji bili nebi nam se smejali bedni hrvati i muslimani koji ni neznaju sta su
    Србијо моја поносна буди!

  8. #38

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Beli luk sa slaninicom.
    ...................

  9. #39

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Paranoidne ideje o konstantnoj ugrozenosti. Naravno nije to nash patent, ali mi mu dajemo finese - personalizovali smo shizofreniju proizashlu iz vekovnih problema sa identitetom i komshijama.


    E, ako prichamo o NAJPOZNATIJIM brendovima naravno - exit, gucha, shljivka, malina, prenosi iz haga i u hag, Djokovic i drugari...

  10. #40

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Paranoidne ideje o konstantnoj ugrozenosti. Naravno nije to nash patent, ali mi mu dajemo finese - personalizovali smo shizofreniju proizashlu iz vekovnih problema sa identitetom i komshijama.
    Параноидне идеје... живиш у некаквом Бронксу, где харају банде... и с времена на време те претуку и опљачкају. То се наравно понавља и догађа стално, јер Бронкс се не мења. После неког времена, под утицајем Стокхолмског синдрома, почнеш да се питаш... зашто силеџије и банде стално мене нападају, пљачкају, туку... да, јесте да су то банде... да јесте, да стално нападају, пљачкају, туку и друге... али мени то раде често... ништа чешће него другима... али можда је део кривице и у мени... нешто дефинитивно фали и мени... мора нешто да ми фали. Мора да и ја имам неке кривице што је Бронкс Бронкс и што су банде банде.
    Сад још и шизофренија... ццц. Стокхолмски синдром.

    Најпознатији српски бренд је дефинитивно Егзит, али нисам сигуран колико га неко повезује са Србијом. Странцима је то вероватно журка ко журка. Не могу да кажем ни да је то Хаг, јер масу људи вани заболе за нашу политику.
    Мислим да је то Кустурица, по њему највише суде о Србији. Јест да испадамо Цигани и чудаци, али шта да радимо.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #41

    01 Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Ana Ivanovic i Novak Djokovic.Mnogo su cesce gosti na najgledanijim americkim TV sanicama,nego sto se to zna u nasem narodu,i mnogo vise s ponosom govore da su iz Srbije i o Srbiji,nego bilo ko drugi.Od nasih ljudi van granice,naravno ! Kud cemo bolji brend,samo neka nam potraju u vrhu svetskog tenisa.
    Ako vam je dobro ... onda nista!

  12. #42

  13. #43

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Direktno sa teme o putovanjima "New York, New York" evo me ovde jer sam pročitala odličan tekst Danice Radeke, pogledala ko je ona i vidim, piše žena za " Ambijente". A tamo, u arhivi, ...



    ... pa evo boldovanog dela sa kojim sam u potpunosti saglasna: " Graforizam: brendiranje inata

    Na jednom od štandova na koje prolaznik može da nabasa idući Knez-Mihailovom, može da se kupi zanimljiv suvenir: figurica namrgođenog lika sa šajkačom na glavi. Iznad glave mu je stripovski balon u kome piše: "E, sad neću ni kako sam ja hteo!"

    Kako godine prolaze, sve se više govori o brendiranju Srbije sa ciljem da se na ovaj ili onaj način u nju svesno privuku ulagači i turisti. Ali se istovremeno na domaćem planu u jednakoj meri nesvesno radi na tome da isti potencijalni posetioci od zemlje okreću glavu ili iz nje beže glavom bez obzira. Šta je, u stvari, nepatvoreni srpski brend? Je li to priroda, šljiva, šljivovica, Guča, frula, reke ili, pak, nešto drugo?"


    Inat kao brend? Zašto da ne , kada smo svetski prvaci i kada su svi gorepomenuti iz inata nastali. Za šljivu jedino nisam sigurna

  14. #44

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku

    Inat kao brend?
    Ali, ova konzerva je samo za uzorak. Za potrošnju je pakovan u burad.

  15. #45

    Odgovor: Najpoznatiji srpski brend

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Direktno sa teme o putovanjima "New York, New York" evo me ovde jer sam pročitala odličan tekst Danice Radeke, pogledala ko je ona i vidim, piše žena za " Ambijente". A tamo, u arhivi, ...



    ... pa evo boldovanog dela sa kojim sam u potpunosti saglasna: " Graforizam: brendiranje inata

    Na jednom od štandova na koje prolaznik može da nabasa idući Knez-Mihailovom, može da se kupi zanimljiv suvenir: figurica namrgođenog lika sa šajkačom na glavi. Iznad glave mu je stripovski balon u kome piše: "E, sad neću ni kako sam ja hteo!"

    Kako godine prolaze, sve se više govori o brendiranju Srbije sa ciljem da se na ovaj ili onaj način u nju svesno privuku ulagači i turisti. Ali se istovremeno na domaćem planu u jednakoj meri nesvesno radi na tome da isti potencijalni posetioci od zemlje okreću glavu ili iz nje beže glavom bez obzira. Šta je, u stvari, nepatvoreni srpski brend? Je li to priroda, šljiva, šljivovica, Guča, frula, reke ili, pak, nešto drugo?"


    Inat kao brend? Zašto da ne , kada smo svetski prvaci i kada su svi gorepomenuti iz inata nastali. Za šljivu jedino nisam sigurna
    Momo Kapor, taj divni "laki" pisac, pripovedač anegdota, estradna zvezda, prijatelj svih živih i mrtvih političara, ovo o inatu stalno iznova i iznova priča. I, za divno čudo, još mi nije dosadio.
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zašto kupujete brend?
    Autor tozans u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 15.04.2015, 18:06
  2. Poslednji srpski car
    Autor Invisibleman u forumu Istorija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.10.2011, 11:02
  3. Šljivovica zvanični nacionalni brend
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.10.2007, 14:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •