Serija "LOST" - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 43
  1. #16

    Odgovor: Serija "LOST"

    A dotle, ima epizoda koje se mogu gledati i ponovo
    Da znaš da sam i ja to pomislila kriziram.

    Ti bi Bena, a ja Juliet, mene ona nervira A Hurley mi je skroz super, iako mi Sawyer najviše nedostaje

    [Boone has taken the gun from Sawyer and Sayid to stand watch]
    Sayid: Give it back to me.
    Sawyer: Oh, yeah. Give it to Al Jazeera. He'll protect us.
    Charlie: Al Jazeera's a network.



    Aj' reci ko ti ima najjaču ličnu priču do sad?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #17

    Odgovor: Serija "LOST"

    Paaa... hmm... Sojer ..mozda zato shto je jedini nekako zaokruzzio svoju prichu, mada glumac sam, kako li se zvashe, koristi 3,5 razlichitih izraza lica dobrim delom serije ipak uspeva da izgura sve bolje shto se serija blizzi kraju..ali opet i to je na neki nachin dosledno, jer poenta i jeste da se trudi da je ladnokrvni tenkre pa da olabavi do kraja ..... Kao lik kompletan je i Harli, koji sam za sebe mozze biti komedija ... Charli je (?) sasvim gotivan lik, al malo nervira cela njegova priroda chlana d Boys benda ...sve jedno, valjda je ipak uspeo da prodje kroz onaj prozor?...Ali, Svaki lik pojedinachno je preterani dobrica...

    Iako se svashta se tu neshto neverovatno deshava, serija generalno ipak ima neki klishe dogadjaja, ponekad se olako gine, drugi put se izvlache iz najneverovatnijih situacija.....ali mislim da najvishe odskache kako su zavrshili ono dvoje shto su se "igrali sa babushkama"..

  3. #18

    Odgovor: Serija "LOST"

    A meni Locke. Šta se njemu sve izdešavalo A ne bih volela da Sawyera ubiju baš zato što je zaokružio priču mada je i njegova jaka. I Sayidova

    I samo da dodam da me Michael iritirao od početka do kraja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #19

    Odgovor: Serija "LOST"

    Majkl se preterano dogadjao. Nisam siguran shta je njegova svrha ... Nesrechni otac odlepio zbog nepravde zbog sina, na kraju je levo smetalo u svakoj situaciji...

    Locke mi malo manjka sa onom preteranom togaljivoschu za chaletom, mislim, mator choek, a polud'o... inache na ostrvu serija ne bi bila ono shto jeste da nema njega.

  5. #20

    Odgovor: Serija "LOST"

    http://www.lostpedia.com/wiki/Lost_Season_4

    Ostalo je još dve epizode do kraja četvrte sezone (nemam nijednu iz četvrte ). Jel gledao neko neku?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Serija "LOST"

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    http://www.lostpedia.com/wiki/Lost_Season_4

    Ostalo je još dve epizode do kraja četvrte sezone (nemam nijednu iz četvrte ). Jel gledao neko neku?
    Ja

    oćeš da ti prepričam sadržaj

  7. #22

    Odgovor: Serija "LOST"

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    Ja
    oćeš da ti prepričam sadržaj
    Pazi, pa mogao bi Devetu još nisam nabavila iz četvrte, ali ovih osam su lud'lo. Ja ne znam ni da l' oni znaju više šta glume, a ne još da kapiram. No dobro, povezah nekako. Koliko me Ben nervirao pre sad me nervira Locke
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #23

    Odgovor: Serija "LOST"

    pa kad hoćeš hdtv+720

    a da ne kasniš malo više
    ...ja još nisam odgledao desetu epizodu
    mislim da bih ovaj serijal mogao da odgledam od početka ponovo... predugačka mi bila ona pauza,
    sad opet treba sve povatati
    Poruku je izmenio Arthur Dent, 03.05.2008 u 03:55

  9. #24

    Odgovor: Serija "LOST"

    Ja to zbog prirode na ostrvcetu da se svaki lis' lepo vidi.

    Na kraju osme pucaše na Miru Furlan. E sad me živo zanima da l' je i ubiše dušmani (nemo' kažeš!)
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #25

    Odgovor: Serija "LOST"

    još da nadjem titlove pa ću da odgledam epizode 9,10, i 11
    to već #83 ako se ne računaju specijali

    mislim da ću posle ovoga da napravim pauzu
    ću odgledam preostale epizode kada i zadnja bude snimljena
    ... dugačko mi čekati po nedelju dana
    načisto se pogubiš sa radnjom... možda je zato i dobila naziv LOST (izgubljeni)
    nisu oni izgubljeni, nego mi što gledamo

  11. #26

    Odgovor: Serija "LOST"

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    načisto se pogubiš sa radnjom... možda je zato i dobila naziv LOST (izgubljeni)
    100%! Nisam skinula 11 još. Gledam je i dalje samo zato što su me prve dve sezone oduševile, realno se pretvorilo u proseravanje. Na kraju će da ispadne da je ostrvo ustvari na nekoj drugoj planeti ili će ga tamo preseliti Potpuno ista stvar se dešava i sa Prison Breakom, one prve priče neviđene, ali posle kad ga izklišeiziraju pa sve ono što razvuku zbog love u 4 epizode možeš da staviš u pola jedne čestite , bezveze.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #27

    Odgovor: Serija "LOST"

    Odlična serija, ja sam odgledala sve tri epizode, a sad sa nestrpljenjem čekam četvrtu sezonu. Da li zna neko gde se može kupiti 4 sezona ili skinuti sa net-a ?

  13. #28

    Odgovor: Serija "LOST"

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Na kraju će da ispadne da je ostrvo ustvari na nekoj drugoj planeti ili će ga tamo preseliti
    Ha! Ma kakva Marina Karpatska imam i četvrto oko Malopre sam tek odgledala poslednju iz četvrte.

    Peta sezona, kaže: Januar, Februar 2009



    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Odlična serija, ja sam odgledala sve tri epizode, a sad sa nestrpljenjem čekam četvrtu sezonu. Da li zna neko gde se može kupiti 4 sezona ili skinuti sa net-a ?
    Ne znam da li ti je još aktuelno ovo, al' evo:

    http://www.mechodownload.com/forum/m...sodes-mp4.html
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #29

    Odgovor: Serija "LOST"

    Hvala Ti, skinula sam sa net -a i odgledala i 4 sezonu...uopšte mi se nije svidela četvrta sezona, skroz su upropastili seriju A baš šteta...ajd možda se poprave u petoj

  15. #30

    Odgovor: Serija "LOST"

    Eh, konačno sam nabavila sve serijale, i krenula sa gledanjem, najzad svidža mi se
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Serija "Doctor House"
    Autor maski u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 06.04.2012, 21:39
  2. Serija "Lie to me"
    Autor yige_gui u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.05.2010, 19:08
  3. Serija "Rome"
    Autor SQUAW u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.07.2009, 14:06
  4. Serija "Surface"
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 15.08.2007, 02:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •