Numerologija - Broj dana rođenja - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 40
  1. #16

    Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    11.
    Jako ste osjetljivi i osjecajni. Drugi vas lako izbace iz takta a vama onda treba vremena i vremena da se oporavite. Kada si postavite neki cilj teško ce vas nešto sprijeciti da ga ostvarite jer sve svoje ideje postavljate prema njemu. Uvijek vas zanima što okolina misli, a o vašem raspoloženju ovisi da li ce to utjecati na vas ili ne. Kada radite sa drugima, dobro suradujete i cak pozitivno djelujete i nadahnjujete poslovne partnere. Više živite u oblacima. Volite maštati stoga na poslovnom planu teško donosite racionalne odluke. Sve odlucujete intuitivno. Vrlo dobro razumijete ljude oko vas i znate sve njihove mane i vrline, cak i prije nego su ih sami svjesni. Vi želite pomoci ljudima tako da im bude ugodnije živjeti.
    Boldovani delovi su tačni

  2. #17

    04 Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    29.
    Vrlo ste kreativna i maštovita osoba. Za vas bi se reklo da vam ideje padaju s neba. Zbog toga je vrlo vjerojatno da cete se baviti izumiteljskim poslom. Cak ako ne budete pronalazili izume u pravom smislu rijeci, vama odgovaraju iskljucivo inovativni poslovi. Pokušajte iskoristiti svoju kreativnost u svakom poslu kojim se bavite. Ne zatvarajte se u ured i ne radite neke rutinske poslove jer tamo necete moci iskoristiti svoje potencijale. Omiljeni ste u društvu. Mnogo prijatelja vam se divi. Ipak, vaši prijatelji na vas utjecu više nego vi na njih, jer ste pomalo nesigurni i mnogo vam je stalo do tudeg mišljenja. Lako padate u depresivna raspoloženja, zbog toga biste trebali izbjegavati stresne situacije i preventivno djelovati na njihovom sprjecavanju. Unatoc lakom potpadanju pod tude utjecaje imate osobine vode. Ako iza vas stoji prava osoba, netko tko ce vas poticati i gurati u pravom smjeru, malo je toga što ne možete postici.
    __________________________________________________ ________

    Ovo sto prijatelji uticu uticali su do 35-te,pa sam shvatio da je jedini nacin da ne uticu da ih nemam... Zbogom pameti odoh u ludake...

  3. #18

    Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    12.
    Vi ste vrlo šarmantna osoba. Ljude zabavljate svojom pojavom, nastupima, pricama, šalama. Osim toga dosta ste maštoviti. Uvijek imate nove i svježe ideje. Svi se vole družiti s vama zbog vašeg entuzijazma, ali i zato što ste uvijek dobro raspoloženi. Kada jednom odlucite cime se želite baviti u životu svoju energiju bi trebali usmjerite samo na to podrucje. Ako je budete trošili bez kontrole i na sve oko sebe, ponestat ce vam je kad vam najviše bude trebala za poslovni uspjeh. Lako biste se mogli naci u ulozi prodavaca jer znate od svake situacije izvuci ono najbolje i tako lako djelovati na druge. Vi niste jako osjetljivi na tuda mišljenja, cak i ako vas netko povrijedi to kod vas brže zarasta nego kod drugih jer vi necete posustati nakon loše kritike.
    ...uglavnom se slazem

  4. #19

    Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    8.
    Vi ste realne osobe koje cvrsto stoje na zemlji. Sigurni ste u sebe i svoje postupke. Ono što vi radite mora biti ispravno i teško da ce vas netko uvjeriti u suprotno.
    jeste.. kad nesto odlucim, onda je to tako i kraj.. u ono u sta sam uverena, niko me ne moze razuveriti.. nisam sanjar ni mastar, materijalista sam i ne verujem dok ne vidim..
    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Samopouzdanja vam ne nedostaje. U poslovima ste jako dobri a posebno u financijama. To je vaše podrucje.
    pa da ga jebes.. time se i bavim.. a ne bih da ne moram..
    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Uživate u velikim poslovima jer se tako dokazujete. Kada vas postave za vodju vi se osjecate tako dobro i nadmocno i ne osjecate se pod pritiskom. To je vaš teritorij. Sposobni ste voditi velike grupe ljudi i sve ih voditi po svom nacinu.
    jbg.. ne znam sa utoritetima.. aman bas..
    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Drugi vas poštuju jer su svjesni vašeg znanja i cesto vam se dive.
    pa ne bas, vise ih nerviram kad pocnem da pametujem
    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Izazovi vas ne plaše, upravo suprotno, vi uživate u njima. Ponosni ste na svoju obitelj i uživate u vremenu provedenom s njima, ali kako ste navikli na poslu naredivati nekad to prenesete i obitelj.
    jeste.. porodica mi je na visokom prvom mestu.. i najvaznija mi je btw..
    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Živciraju vas slabi ljudi. S njima nemate strpljenja.
    slabi i glupi.. kod slabih to sto odustaju.. sve se moze kad se hoce, a bogami i kad se mora.. a glupi.. stvar zbog koje najbrze izgubim zivce.. Boze me sacuvaj lepih i glupih..

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Opustite se malo, nisu svi isti kao vi, a niste ni vi savršeni.
    ko to kaze?
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #20

    Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    9.
    Vi volite raditi humanitarne poslove. To je ono što vas ispunjava i cini sretnima, pomažete drugima i drugi znaju da u vama mogu naci oslonac kad god im zatreba.
    ...umem da saslušam i pružim podršku ali daleko od humanitarnog rada
    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Vrlo ste kreativni i nadareni za umjetnost, ali nije nužno da cete se upravo time baviti.
    ...nisam uopšte nadarena za umetnost
    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Dugo vam treba da se odlucite cime se želite baviti. Puno toga možete izabrati i ne želite nagliti sa odlukama. Polako i tek kada budete potpuno sigurni što želite, tek onda cete donijeti odluku.
    ...nikada u životu nisam znala šta hoću ali sam uvek znala šta neću
    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Ne skrivate osjecaje nego ih uvijek pokazujete, katkad cak i predramaticno. Ljudi oko vas moraju znati kako se vi osjecate danas.
    ...nisam baš dramatična ali stavljam do znanja ljudima oko sebe kako se osećam
    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Izazove pocnite shvacati kao nešto što vas cini jacima. Nema potrebe da ih se bojite.
    ...radim na tome
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #21

    Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    8.
    Vi ste realne osobe koje cvrsto stoje na zemlji. Sigurni ste u sebe i svoje postupke. Ono što vi radite mora biti ispravno i teško da ce vas netko uvjeriti u suprotno. Samopouzdanja vam ne nedostaje. U poslovima ste jako dobri a posebno u financijama. To je vaše podrucje. Uživate u velikim poslovima jer se tako dokazujete. Kada vas postave za vodu vi se osjecate tako dobro i nadmocno i ne osjecate se pod pritiskom. To je vaš teritorij. Sposobni ste voditi velike grupe ljudi i sve ih voditi po svom nacinu. Drugi vas poštuju jer su svjesni vašeg znanja i cesto vam se dive. Izazovi vas ne plaše, upravo suprotno, vi uživate u njima. Ponosni ste na svoju obitelj i uživate u vremenu provedenom s njima, ali kako ste navikli na poslu naredivati nekad to prenesete i obitelj. Živciraju vas slabi ljudi. S njima nemate strpljenja. Opustite se malo, nisu svi isti kao vi, a niste ni vi savršeni.



    Eh, kad bi sve bilo bas tako kao sto ovi brojevi govore... pa ja bih mogla da budem i general-major
    neunistiva zlojebaba!

  7. #22

    Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    12.
    Vi ste vrlo šarmantna osoba. Ljude zabavljate svojom pojavom, nastupima, pricama, šalama. Osim toga dosta ste maštoviti. Uvijek imate nove i svježe ideje. Svi se vole družiti s vama zbog vašeg entuzijazma, ali i zato što ste uvijek dobro raspoloženi. Kada jednom odlucite cime se želite baviti u životu svoju energiju bi trebali usmjerite samo na to podrucje. Ako je budete trošili bez kontrole i na sve oko sebe, ponestat ce vam je kad vam najviše bude trebala za poslovni uspjeh. Lako biste se mogli naci u ulozi prodavaca jer znate od svake situacije izvuci ono najbolje i tako lako djelovati na druge. Vi niste jako osjetljivi na tuda mišljenja, cak i ako vas netko povrijedi to kod vas brže zarasta nego kod drugih jer vi necete posustati nakon loše kritike.
    Ima istine u ovome....

  8. #23

    Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    25.
    Vaša vrlina je što vi kada pocnete raditi jedan posao drugi ga mogu smatrati završenim. Teško da ce vas nešto izbaciti toliko iz takta da ostavite neki posao nedovršenim. Imate jako dobru intuiciju koja vas može uspješno voditi kroz život ako je naucite slušati. Vrlo ste analiticni i svaka sitnica kod vas nade svoje mjesto. Cak i najmanji detalji vama su jako važni. Kada radite potreban vam je mir, stoga najradije radite sami. Vi se ne osjecate dobro u društvu jer baš i niste komunikativni. Osjecajne ste osobe, ali nemate potrebu te osjecaje pokazivati niti govoriti o tome. Zbog takvih stvari partneri vas teže razumiju i teško ostvarujete duže emocionalne veze. Nemate povjerenja i bojite se da bi mogli biti povrijedeni. Kljuc do vašeg emocionalnog uspjeha je da naucite sa partnerom dijeliti osjecaje i vjerovati mu da je iskren prema vama. Svaka uspješna veza se temelji na povjerenju. Probajte i vi vašu graditi na takvim temeljima.
    Ima dosta istine.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  9. #24

    Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    ''22.
    Imate dobre šanse za uspjeh. Najveci problem se pojavljuje kada ste sigurni u svoj cilj, ali nešto vas sprjecava da ga postignete. Ili kad morate žrtvovati svoj cilj zbog nekih vecih razloga. Do dovodi do velikih razocarenja. Nerado odustajte od icega što ste zamislili. Radije žrtvujte neke druge stvari. Ipak, ukoliko se potrudite možete postici skoro sve. Prakticni ste. Znate pronaci pravu granicu izmedu ideala i mogucnosti. Više vjerujte svome instinktu. Trebali biste reagirati na prvu loptu. Stvarate jak prvi dojam o osobama i situacijama i on je gotovo uvijek tocan. Pripazite samo da ne pretjerate u reakcijama. Znati biti vrlo osjetljivi, posebno ako netko pokaže sumnju u vas ili vaše postupke.''

    Vrlo interesantno,a i poprilično tačno - preterujem u reakcijama,a kada neko sumnja u mene ili neki moj postupak umem da budem vrlo... ...posebno ako prvo pokažem da me je to pogodilo...

  10. #25

    Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    Ovo je malo previše pojednostavljeno... Numerologiju jako volim i zapanjujuće je tačna.

  11. #26

    09 Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    šta govori broj 9 u zbiru datuma +mesec+godina rođenja

  12. #27

    Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    12.
    Vi ste vrlo šarmantna osoba. Ljude zabavljate svojom pojavom, nastupima, pricama, šalama. Osim toga dosta ste maštoviti. Uvijek imate nove i svježe ideje. Svi se vole družiti s vama zbog vašeg entuzijazma, ali i zato što ste uvijek dobro raspoloženi. Kada jednom odlucite cime se želite baviti u životu svoju energiju bi trebali usmjerite samo na to podrucje. Ako je budete trošili bez kontrole i na sve oko sebe, ponestat ce vam je kad vam najviše bude trebala za poslovni uspjeh. Lako biste se mogli naci u ulozi prodavaca jer znate od svake situacije izvuci ono najbolje i tako lako djelovati na druge. Vi niste jako osjetljivi na tuda mišljenja, cak i ako vas netko povrijedi to kod vas brže zarasta nego kod drugih jer vi necete posustati nakon loše kritike.
    Ovo je tacno.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  13. #28

    Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    25.
    Vaša vrlina je što vi kada pocnete raditi jedan posao drugi ga mogu smatrati završenim. Teško da ce vas nešto izbaciti toliko iz takta da ostavite neki posao nedovršenim. Imate jako dobru intuiciju koja vas može uspješno voditi kroz život ako je naucite slušati. Vrlo ste analiticni i svaka sitnica kod vas nade svoje mjesto. Cak i najmanji detalji vama su jako važni. Kada radite potreban vam je mir, stoga najradije radite sami. Vi se ne osjecate dobro u društvu jer baš i niste komunikativni. Osjecajne ste osobe, ali nemate potrebu te osjecaje pokazivati niti govoriti o tome. Zbog takvih stvari partneri vas teže razumiju i teško ostvarujete duže emocionalne veze. Nemate povjerenja i bojite se da bi mogli biti povrijedeni. Kljuc do vašeg emocionalnog uspjeha je da naucite sa partnerom dijeliti osjecaje i vjerovati mu da je iskren prema vama. Svaka uspješna veza se temelji na povjerenju. Probajte i vi vašu graditi na takvim temeljima.

    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  14. #29

    Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    14.02.1966. 20 20

  15. #30

    Odgovor: Numerologija - Broj dana rođenja

    28.
    Volite osjecaj neovisnosti. Vrlo ste ambiciozna osoba i potrudit cete se oko ciljeva koje želite postici, no problem vam je što vam za sve treba ohrabrenja od drugih. Uvijek tražite njihova odobrenja i poticaje. Dovoljno ste jaki i za vođu ali ipak najbolje radite u grupama gdje isticete svoju sposobnost za timski rad. To vam dobro dođe jer vi volite zapoceti posao i onda ga ostaviti drugima. Niste zainteresirani kako ce završiti. Nemate problema sa planiranjem jer ste izuzetno analiticni i vama niti sitni detalji nisu nevažni. Problem vam nastaje kada trebate obavljati rutinske poslove i to duži period vremena. Tada postajete frustrirani i nezadovoljni. Ako vi imate ideju, sve cete napraviti da je ostvarite i nikome ne dopuštate da se petlja u vaš posao niti da pravi izmjene. Imate izumiteljski um koji je potrebno što više iskoristiti da bi postigli što više uspjeha i što bolje se materijalno se osigurali. Uživate u pokazivanju svoje ljubavi. Kada nekoga volite tu ljubav cete mu na tisuce nacina pokazati. Mana vam je što vas se vrlo lako može izbaciti iz takta i tada postajete jako ljuti i nervozni.
    Tačno je i boldovano, a i ono što nije
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. LSV udvostrucila broj glasova!
    Autor vojvodina2 u forumu Spomenar
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 14.06.2012, 11:07
  2. Numerologija
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.09.2011, 12:17
  3. Ukinut ukleti broj
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 27.05.2010, 13:37
  4. Vas srecan broj
    Autor Painkiller u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 19.12.2008, 19:06
  5. Imena - numerologija
    Autor sussi u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 13.11.2007, 13:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •