Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 74
  1. #1

    Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    Kakvo je vase iskustvo po pitanju slaganja, odnosno neslaganja sa drugim horoskopskim znacima? Koliko uopste obracate paznju na horoskopski znak novih poznanika, kolega ili potencijalnih partnera u ljubavi?

  2. #2

    Odgovor: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    Ne obracam toliko paznju na horoskopski znak novih poznanika, kolega itd, niti to postavljam kao neki reper pri ikakvoj daljoj saradnji, ali cesto me u nekom momentu, ako prepoznam nesto sto je npr karakteristicno za odredjeni znak, zaintrigira horoskopski znak, te pitam sta su. Ili pokusam da pogodim. I cesto pogodim.

    Do sada, ispalo je da sam okruzena prijateljima u znaku Raka, Vodolije, Blizanaca, Vage i Device, partneri su po default-u bili Vodolije, Skorpije i Blizanci , najbolje radim sa Jarcevima, a slatko me nepogresivo nasmeju i ugreju srce, Ribe i Blizanci.

    E sad, neslaganje. Ne bih ja to tako nazvala, ali najvise energije, ispostavilo se, su umele da mi iscrpe recimo zenske Skorpije, jer su sklone depresiji, Ovnovi sa nekim svojim "dizel" stavovima i ponekad Jarcevi. E sad, sve je ovo individualno, ali u najvecem je bilo tako.

    Ostali znakovi u mom zivotu kao da ne postoje (ako izuzmemo znakove clanova moje porodice), stvarno ne znam zasto.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    Sa Vagama sam u idealnim odnosima (koliko nesto moze biti idealno?).Okruzena sam njima i stvarno mi prija njihovo drustvo. Naravno, to sto su oni Vage u horoskopu nije toliko bitno, niti presudno. Sa neznim Rakovima mi je super, ali bezim (glavom bez obzira) od Ovnova i Devica.

  4. #4

    Odgovor: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    sa rakovima ribicama i strelcevima.Ne slazem se sa lavovima i ostalima

  5. #5

    04 Odgovor: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    Citat Muckota kaže:
    Kakvo je vase iskustvo po pitanju slaganja, odnosno neslaganja sa drugim horoskopskim znacima? Koliko uopste obracate paznju na horoskopski znak novih poznanika, kolega ili potencijalnih partnera u ljubavi?
    Mogu slobodno i decidirano da kazem da je horskopski znak osobe na prvom mestu - cesto kada saznam horoskopski znak tu je kraj i pre pocetka!

    1. Ovan - 100% korektne osobe sa kojima mogu da se slozim po svim pitanji ma iako smo rogati.
    2. Bik - da, to sam ja; u pocetku sve krene, nasi smo , ali vremenom kad-tad ukrstimo rogove i kraj;
    3. Blizanci - zaobidjite me, molim vas ! Vasa neozbiljnost i nepouzdanost, nikako !
    4. Rak - zenske osobe da, muske ne (smorovi);
    5. Lav - moj podznak, egocentricnost, tu smo a sto volim lavice;
    6. Devica - moze da prodje, ali zene u tom znaku : ne volim zedan preko vode!
    7. Vaga - zenske osobe da, da i da, ali muske su kilave strasno;
    8. Skorpija - zene su fatalne u pozitivnom, a muske u negativnom smislu,
    9. Strelac - za vas sam nezainteresovan;
    10. Jarac - mozemo da saradjujemo, ali samo na poslovnom planu;
    11. Vodolija - jedini znak koji moze da zauzda ovu moju kotroverzu.Vasa sloboda nasuprot mojoj posesivnosti, ali uvek sve ponovo dodje na svoje mesto.Mislim da se nadopunjujemo i razumemo.
    12. Ribe - suvise zivite u oblacima da bi vas svet snova bio uskladjen sa mojoj surovom realnoscu.

    P.S. Molim citaoce da ne shvate nista od ovoga na svoj racun u negativnom svetlu. Izneo sam svoja licna iskustva sa 12 znakova zodijaka ! ! !

  6. #6

    Odgovor: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    Ja na to ne dajem ni 5 para. Mada, sto se tice nekih poznanstava, pokazalo se da su neke stvari tacne. Npr, sa strelcevima se podnosim, sa jarcevima tolerisem, a sa lavovima oci vadim. Sto se tice ljubavne strane, nemam problema. Ljubav cini cuda. Mada sa devicama, nikako. Namirisem ih na km, i opasno me privlace. Ali neuspeh je zagarantovan. Jednostavno, nikako da se slozimo i obavezno gubim zivce. No, sada sam se opametila i cim skapiram da je devica, ja tutanj.
    "Bupu pi du pu !"

  7. #7

    Odgovor: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    Da, pa ja znate ne davam ni pishiva boba. Ja i horoskop? Ma to je chisto sujeverje ..chit'o sam ja..
    Ali se slazzem samo sa strelcima i jarchevima(ako im je podznak shkorpija) .. dok sam tolerantan prema vodolijama, ovnovima,a bikove i shkorpije mrzim dok mi je Mars u ascedentu, a sunce u shestoj kuci..
    Sa devicama se dosta dobro slazzem, mada su odnosi sa njima za njih po nekad bolni, dok je moj Merkur u njihovoj prvoj kuci prvi put.
    A kad je jednom Jupiter ushao u ascedent Vodolije, sa kojom sam bio u vezi, moj Merkur je izasha iz ascedenta. Tako da na prvi pomen Vodolije ja vatam tutanj. Pri tome ne davajuci pishiva boba.

  8. #8

    Odgovor: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    rakom,ribama ,bikovima,devicama i jarcima

  9. #9

    Odgovor: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    Citat HLEBmaster kaže:
    Da, pa ja znate ne davam ni pishiva boba. Ja i horoskop? Ma to je chisto sujeverje ..chit'o sam ja..
    Ali se slazzem samo sa....
    Sa devicama se dosta dobro slazzem, mada su odnosi sa njima za njih po nekad bolni, dok je moj Merkur u njihovoj prvoj kuci prvi put.
    A kad je jednom Jupiter ushao u ascedent Vodolije...
    Tako da na prvi pomen Vodolije ja vatam tutanj. Pri tome ne davajuci pishiva boba.
    Ok, 'lebe shvatili smo poentu tvojega izlaganja. No, da pojasnim.
    Pet para ne dajem u smislu da se sasvim dobro slazem i KOMUNICIRAM i sa gore pomenutim lavovima, jarcevima i strelcevima. Ne dajem ni pet para, u smislu da ne ocenjujem osobe samo na osnovu ono malo znanja tj. necega sto sam cula, procitala i sl. o horoskopskom znaku te osobe. Post je bio odgovor na postavljeno pitanje i odgovorila sam na osnovu dosadasnjeg iskustva, pri cemu i dalje ostajem pri stavu da ukoliko se osobe razumeju, slazu itd. i to u bilo kakavom odnosu ( poslovno, privatno... ) NARAVNO da nije bitan tamo neki znak.
    "Bupu pi du pu !"

  10. #10

  11. #11

    Odgovor: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    Ne obracam paznju na to, ko je kakvog horoskopskog znaka. Cini mi se da se najbolje slazem sa Blizancima, Devicama, Vodolijama i Vagama
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  12. #12

    02 Odgovor: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    sa ribama se slazem najvise a vodolija me privlaci

  13. #13

    Odgovor: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    Slazem se za rakovima, jarcevima,strelcevima, ma slazem se sa svima...osim sa zenskim vodolijama...
    a sto se tice privlacenja...hmmm...bikovi, vodolije,ribe...
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  14. #14

    Odgovor: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    horoskop dodje kao jako lepa stvar da se nasmejes, bas onako lepo, cinicno uglavnom, onima koji u njega ne veruju, ili kao sto je rek'o Leb, da ne dajes ni pishiva boba..
    ja na to paznju ne obracam cak mi ni nije bitno desavalo se da mi zvaka bude "Sta si u horoskopu" pa kad kaze neki znak, moj komentar bi bio "Stvarno? Pa skorpije i (lupam) blizanci je slazu fenomenalno"
    ali kad je vec tema.. a i kad malo bolje razmislim..
    koliko sam ja primetila, slazem se sa svim znacima sa npr. blizancima i jarcevima sam u stegnutijim odnosima.. ne znas ko je tvrdoglaviji.. pa se teze uklapamo
    najlakse mi sa mojim vodenim..
    ali u principu, slozicu se sa svakim ko je iole normalan i ima normalne poglede na svet
    posto meni horoskop nema neku znacajnu ulogu...
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #15

    Odgovor: Sa kojim znacima se slazete/ne slazete?

    ... pa ja sam vaga u horoskopu... i super se slazem sa blizancima,ovnovima... i lavovi mogu proci.... a sta znam...nemogu sa jarcevima i devicama pogotovo zenskim nema sanse..
    I can see us holding hands
    Walking on the beach, our toes in the sand

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kojim bi stihom opisali danasnji dan?
    Autor coolgirl u forumu Muzika
    Odgovora: 521
    Poslednja poruka: 10.02.2016, 21:12
  2. Filmski lik sa kojim biste voleli da popricate...
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 89
    Poslednja poruka: 28.03.2011, 00:41
  3. Put, kojim se redje ide ...
    Autor bellissima u forumu Psihologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 03.03.2011, 23:40
  4. Put kojim nismo pošli
    Autor Mish u forumu Filozofija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 08.08.2010, 21:43
  5. Kojim propisom je regulisano...
    Autor AdrijanKronauer u forumu Online savetnik
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 28.05.2010, 14:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •