Crna Gora
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 62

Tema: Crna Gora

  1. #1

    Crna Gora

    Da li praktikujete letovanje u Crnoj Gori? U poslednjih par godina inostranstvo je priblizno iste cene kao i Crna Gora (koja ce uskoro takodje biti inostranstvo), pa nekako mislim da je logicnije otici u Grcku/Tursku/Egipat za iste pare. Da ne spominjem cistije plaze, kulturnije osoblje itd. Poslednji put sam u CG bio 2000. i verujem da ce jos dugo vremena proci dok im ponovo ne budem dao pare.

    Kakvo je vase misljenje po tom pitanju?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

    Odgovor: Crna Gora

    Je l' tu zlockasta? Ja ne smem nista da napisem, jer ce da me bije
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Crna Gora

    Poslednje četiri godine sam letovao u Bečićima, ali od ove godine sam i ja čvrsto rešio da više ne pomažem Milov projekat neovisne i suvjerene Crne Gore. Uostalom, i sa Njetočkom više nisam u kontaktu, što je još jedan od razloga za moje zaobilaženje Montenegra

    Jedino što ne znam gde ću sad, grdan
    - Bugarska - bljak - jebo more bez planine, a i kažu da nije slano
    - Grčka - bilo bi lepo u predsezoni, ali ženka mi je tičer pa ne može, a u sezoni je mlogo skupo
    - Turska - avijarna influenca , čujem ponovo zaratili sa Kurdima, a i nešto tripujem da bi se tamo mnogo približio mudžahedinima iz Iraka i dalekobilo Čečenije (posle zemljotresa, jedna od mojih najvećih fobija je da me kidnapuju čečenski teroristi)
    - Egipat, Tunis, Baleari, Kanari, Sejšeli - jebiga, sve mi to nešto daleko i ne mogu tamo da otputujem svojim kecom.

    ...ala sam ja skrenuo sa teme
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  4. #4

    Odgovor: Crna Gora

    Honey, pa ti si onda beznadezan slucaj


    A sta fali Bugarskoj?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Crna Gora

    Citat Meggy kaže:

    A sta fali Bugarskoj?
    Ne znam, bre, Meggily. Sećam se da me ćale, kad sam imao 5 godina, vodio u Sofiju. Između ostalog, sećam se da smo jadnim Bugarkama prodavali one stare žvake u obliku cigareta i tako namakli lovu za neki sitan šoping Bugarska mi je, na izvestan način, asocijacija za dno dna Balkana (neka se ne uvrede forumaši koji su, eventualno, poreklom sa tih prostora). A i kad vidim fotke koje su neki prijatelji i rođaci napravili tamo, pa sva ona trava pored mora, čak i neka krava koja neobavezno pase ... 'bem li ga... nije mi neki "morski" ugođaj na koji sam navikao, if u know what I mean?
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  6. #6

    Odgovor: Crna Gora

    Yup, I know what you mean, ali atmosfera je skroz opustena, svi su ljubazni, sve je dzabe, tako da ne bi imao problema tipa:

    Citat filozof kaže:
    a u sezoni je mlogo skupo
    pravi odmor



    Nego, da se vratimo mi na Crnu Goru... sta imas ti nama da kazes, kako je tamo?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Crna Gora

    Citat Meggy kaže:
    ... atmosfera je skroz opustena, svi su ljubazni, sve je dzabe...
    Da te ne znam, na osnovu ovog posta bih mogao zaključiti da se iza tvog nick-a krije tajni agent Megijanova, iz plovdivske ispostave KGB-a, sa privremenim prebivalištem u Bačkoj

    btw: Ako u Sremu žive Sremice, u Banatu - Banaćanke, kako se zovu stanovnice Bačke?

    Bačvanke?!

    Uuupppss... again

    Možda je bolje da mi na ovo pitanje odgovoriš na svojoj, sa nekim sumnjivim motivima otvorenoj temi (Ne)Pismenost.


    Citat Meggy kaže:
    Nego, da se vratimo mi na Crnu Goru... sta imas ti nama da kazes, kako je tamo?
    Apropo Čarne Gore, kao što rekoh letovao sam u Bečićima (tačnije Rafailovićima), preko jedne tur-agencije iz Kg. Bilo mi je sasvim cool, opuštencija. Doduše, ja sam porodičan čovek, tako da moja preporuka ne važi za one željne bančenja do zore, orgija na plaži i ostalih užasa promiskuiteta.

    Daklem, ponovo bih išao tamo, kada ne bi bilo svih ovih politikantskih i lokal-patriotskih pizdarija.
    Poruku je izmenio gogothegreat, 07.04.2006 u 01:19
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...

  8. #8

    Odgovor: Crna Gora

    Citat Meggy kaže:
    Je l' tu zlockasta? Ja ne smem nista da napisem, jer ce da me bije
    Da, tu je!

    MONTENEGROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, zove tebe!!!:

  9. #9

    Odgovor: Crna Gora

    Ја сам ишао последњих пар година сваке године у Црну Гору, поготово што имам тамо и родбине, па док се то све обиђе... знате како је... па на море. Ове године, како ствари стоје, ЦГ оде у бели свет изгледа. Ако се тако деси нема ме на њиховом приморју, за*еби.
    Отићи ћу на планину код родбине, а после тога можда сплаварење Таром (чуо сам да је сјајно) или можда Булгариа, видећемо...

  10. #10

    Odgovor: Crna Gora

    Citat zlocazlockasta kaže:
    Da, tu je!

    MONTENEGROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, zove tebe!!!:
    Eto... i kako sad da ne odem?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  11. #11

    Odgovor: Crna Gora

    Citat zlocazlockasta kaže:
    MONTENEGROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, zove tebe!!!:


    Svi u MONTENEGRO!!!!
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  12. #12

    Odgovor: Crna Gora

    Citat irnik kaže:
    Svi u MONTENEGRO!!!!
    A evo i zasto


    Montenegro: Glamour Redux?

    By DENNY LEE
    Published: January 22, 2006 (New York Times)
    The Destinations of 2006 Editors' picks for the most intriguing places to go in the coming year.

    Montenegro was once an A-list playground for the likes of Elizabeth Taylor and Richard Burton and was called the St.-Tropez of the Adriatic. That is, until war came to the Balkans in the 1990's, and Montenegro, which allied itself with the Serbia, suffered NATO air strikes and trade sanctions, crippling its tourism.

    Now, this small, craggy republic (it's part of the country of Serbia and Montenegro) with unspoiled beaches, thick pine forests and medieval villages is poised for a major comeback. The World Travel and Tourism Council, a trade group of business leaders, has highlighted Montenegro as the "fastest growing travel and tourism economy in the world."

    Word is that the Singapore-based Amanresorts has plans to restore the Hotel Sveti Stefan - which occupies an entire island of cobblestone streets and terra-cotta-capped cottages. Hip cafes and boutiques have cropped up. And the glitterati are returning again, like couture-wearing refugees after a war. Recent reported sightings include Claudia Schiffer, Jeremy Irons and Sophia Loren. Can Tara Reid be far behind?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  13. #13

    Odgovor: Crna Gora

    IRNIK - imas pice za ovo!



    Megi kaze: Eto... i kako sad da ne odem?

    Nikako

  14. #14

    12 Odgovor: Crna Gora

    Eventualno u Budvu... u lov na sirene...

  15. #15

    Odgovor: Crna Gora

    Ljetovanje nema gore od primorske Crne Gore ... zato trchkam, pravac Grchka, da se kupam, ronjam, brchkam..

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:17
  2. Crna gora priznala Kosovo ???
    Autor Bishop u forumu Spomenar
    Odgovora: 171
    Poslednja poruka: 29.08.2009, 09:12
  3. I Crna Gora polako u Evropi
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.10.2007, 19:37
  4. Crna haljina
    Autor Ljiljaa u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 28.06.2007, 22:14
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.03.2007, 19:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •