"Yahoo! Mail" uskoro bez limita!
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    "Yahoo! Mail" uskoro bez limita!



    Povodom deset godina postojanja, američki Internet gigant "Yahoo" obradovao je svetsku javnost informacijom da će od maja ove godine svoju godišnjicu obeležiti na specifican način - kapacitet webmaila sa 1GB će proširiti na neograničeno korišćenje!

    Po broju korisnika, Yahoo!Mail se nalazi na prvom mestu sa 250 miliona korisnika, dok je na drugom mestu Microsoftov "Live Mail" sa 228 miliona korisnika, pa "Google" Gmail sa 51 milionom. Ovo je definitivno pravi poklon korinsicima za deseti rodjendan.

    Iz kompanije kažu da će spremno dočekati povećanje opterećenja, i da će investirati u proširenje kapaciteta kada i gde se pokaže da za takvim potezom postoji potreba.

    "Verujemo da će ova opcija obradovati korisnike Yahoo!Maila, jer viže nećete morati da brišu staru poštu, već će moći da je čuvaju zauvek" saopšeno je iz kompanije "Yahoo!".


    Eto još jednog pokazatelja koliko je konkurencija dobra stvar.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: "Yahoo! Mail" uskoro bez limita!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Eto još jednog pokazatelja koliko je konkurencija dobra stvar.

    upravo to.

    Google mail je izazvao veliki prelazak korisnika sa yahoo maila na google mail bas i zbog ovog kapaciteta sanduceta. Tako da je yahoo primoran da ucini nesto i zadrzi svoje prvo mesto. Tako da podrzavam i konkurenciju i prvake.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: "Yahoo! Mail" uskoro bez limita!

    Pa uzmite u obzir samo do kad je msn furao 2MB prostora za mail i yahoo nije bio ništa bolji, sve dok nije i google ušao u igru. Zivela konkurencija
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: "Yahoo! Mail" uskoro bez limita!

    Jos samo da srede i antispam zastitu na Yahoo i mogli bi ponovo biti najbolji. Ipak je tu Gmail jos uvek ne prevazidjen

    ali ne mogu a da se ne slozim sa vama : zivela konkurencija
    Possibility of dream come true makes life worth living.....
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: "Yahoo! Mail" uskoro bez limita!

    za hrčka kao što sam ja, ovo je sjajna vijest...
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: "Yahoo! Mail" uskoro bez limita!

    zivela juhuu ja imam yahoo
    No me toques
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: "Yahoo! Mail" uskoro bez limita!

    ...meni je svejedno...ne koristim ga.......ali mi je drago zbog vas ...
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: "Yahoo! Mail" uskoro bez limita!

    slazem se da je konkurencija dobra, i podrzavam je. Ali mislim da je po pitanju usluga Gmail ubedljivo na prvom mestu, jer nudi gomilu opcija BESPLATNO, koje Yahoo naplacuje dodatno, ovo je samo malo priblizavanje google-u.
    Stoji da imaju 5x vise korisnika, ali zaboga, one silne reklame, pa nemos` preusmeriti na pop3 bez da platis ... Jos puno oni trebaju da porade na tome da stignu Google. Ali ovako ce mozda google da uvede nesto novo
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: "Yahoo! Mail" uskoro bez limita!

    Citat eboye kaže: Pogledaj poruku
    slazem se da je konkurencija dobra, i podrzavam je. Ali mislim da je po pitanju usluga Gmail ubedljivo na prvom mestu, jer nudi gomilu opcija BESPLATNO, koje Yahoo naplacuje dodatno, ovo je samo malo priblizavanje google-u.
    Stoji da imaju 5x vise korisnika, ali zaboga, one silne reklame, pa nemos` preusmeriti na pop3 bez da platis ... Jos puno oni trebaju da porade na tome da stignu Google. Ali ovako ce mozda google da uvede nesto novo
    kao i onaj glupi beta mail... od kad su uveli to govno josh nijednom se nisam ulogovala na yahoo...
    sporo,ruzno,nepregledno...ma zlo...

    a sta koristim...
    pa ovaj.. sve...

    pritreba mi tako tih mejlova za skladishtenje nekih djakonija kad menjam mesto prebivalishta i chaetarenja...

    Ubica mekog srca.
      Vrh

Slične teme

  1. Yahoo Mail ili Gmail
    Autor irnik u forumu Softver
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 02.11.2010, 18:52
  2. Kada je to "uskoro"?
    Autor kissigirl u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 07.12.2007, 12:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •