Ebooks - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19

Tema: Ebooks

  1. #16

    Odgovor: Ebooks

    Ja sam odavde skidala Kisha (ima i Pekic) ali radija sam da ako imam izbora citam stampana izdanja.. Tesko mi je da se koncentrisem na stivo a da ne mislim sta zhmiga iz monitora... Drzim da je papir pravi medij kada su knjige u pitanju.
    No, dobro je da ih ima i u ovom obliku.



    Baneprevoz | Besplatne elektronske knjige
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #17

    Odgovor: elektronske knjige

    Balkanknjiga e-knjige | E-knjige

    ovo je mesto gde mozete skinuti 1000 i 1000 e-knjiga za svaciji ukusa na srb-cro jeziku

    http://free-books.us.to/

    ovde skidate knjige na raznim jezicima. ima i najnovijih bestselera

    ima i na srb-cro

  3. #18

    Odgovor: elektronske knjige

    Dugo sam se protivila čitanju knjiga u pdf formatu.
    Znate već, te nije isto, te ne miriše isto, te zamara oči, te ne mogu da se namestim kako hoću kad čitam preko laptopa, te ne mogu da bacim laptop kad popizdim zbog nečega u knjizi (mislim, mogu, ali onda nemam više ni pravu knjigu ni knjigu u pdf-u.. Nemam ništa onda ), ne mogu da zagrlim laptop kad me ophrvaju osećanja...
    Dok nisam naišla na ćorsokak. Čita mi se užasno nešto, a nemam kinte da kupim knjigu. Rešim da makar dam šansu, iako znam koliko smara kad čitaš preko monitora.
    Nije toliko strašno.

    Jeste, tih knjiga nema na polici.
    Jeste, zamara monitor oči.
    Jeste, ne miriše, ne grlim i ne bacam laptop.

    Ali, pročitala sam knjige koje kod nas još nisu ni objavljene, pročitala sam knjige koje predugo čekam da kupim, jeste, navukla sam se na pdf

    Poslednji put sam knjigu u papirnom obliku pročitala tamo negde u septembru, a od tada sam pročitala jednu trilogiju, dve knjige i jednu seriju od 13 knjiga, sve u pdf formatu. Jedini problem (ako se to uopšte može nazvati problemom) je što mi sporije ide čitanje, posebno ako čitam knjige na engleskom.

    Na ovom sajtu ima svega i svačega. Ima knjiga na srpskom, hrvatskom i engleskom. Pohranjena svakakva blaga u elektronskom obliku.

    http://www.crowarez.org/
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #19

    Odgovor: Ebooks

    nikad ne reci nikad
    nakon 4 godina - instalirala kindl i na mobilni telefon i na tablet.
    sve da sebi olaksam i citam kad svi zaspu, t.j. ne moram da palim dodatno svetlo kako bi citala.

    a one knige koje ne mogu ubaciti na kindl zakacim na dropbox i citam, iako je bzv dok nadjem gde sam stala zadnji put.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •