Knjiga utisaka! - Strana 27
Strana 27 od 28 PrvaPrva ... 1725262728 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 419
  1. #391

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Odgovara mi malo tisine za promenu

  2. #392

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Dobro je, samo se retko navraca...

    Fale mi neki dragi clanovi. Clanice... Mislim 10% clanovi, 90% clanica!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #393

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Par meseci sam navraćao kao gost i čitao. Bio sam prezasićen nekim dešavanjima na ranijim portalima i nisam želeo ponovo se upuštati u diskusije. Onda je prevagnulo bogatstvo prisutnih ličnosti koje su umele i znale reći pa sam se "učipio". I..eto već skoro 6 godina mi se duša "maje ovuda". Ovo je bio i ostao jedini portal gde se osećam kompletan, gde volim da dođem i gde volim se podeliti. Pa bio u ma kakvom agregatnom stanju !
    Hvala Vam što postojite!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #394

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Misim da nas ocekuje nova renesansa foruma!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #395

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Nemam baš previše iskustva sa forumima, ali dovoljno da evo stignem do ovog. Pregledala ga, teme mi onako skoros ok,medjutim, bez obzira što bih ovde da pišem, prenosim svoje mišljenje i emocije, čini mi se da je forum "nepravedno" slabo posećen. Ali kako reče biterlemon možda ću eto i sama prisustvovati renesansi foruma
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  6. #396

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Forum je posecen,gostiju 4000 kaze statistika ..e sad,sto ne svrate...valjda su u prolazu..

  7. #397

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Video killed the radio star, Facebook killed the forums.
    Tuzna istina...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #398

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Da se administracija/moderacija foruma poprilično, blagorečeno, ulenjila
    Toleriše se sve i svašta...
    Nekakav si hadžija zapljusnuo sijaset tema sa jednim motivom...i eto nakon petnaestak dana i dalje te teme iskaču...
    Dalje...par otvorenih tema bez ikakvog uvoda i postavljanje osnove (elementarne) za raspravu...
    ...prekopirani tekst blu džins kolorita...i?!
    Da li je poenta ko će u lepšu boju da oboji svoj copy/paste?
    ...ili su to priče sa poukom (a takva tema btw postoji)..
    ...jer na sve to liči sem na temu za diskusiju
    Onomad se tako nije moglo.
    Ja shvatam da je deficit i na forumu...ali ne podržavam tolerisanje besmislica.
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #399

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Ne bih da izigravam drvenog advokata,samo bih nesto u vezi sa tom plavom bojom..kad se kopira sa jednog foruma i prenese,slova budu plava ,e sad da li je to zbog onog foruma ili onog na koji se kopira,ne znam,desavalo se i meni,bez zelje da uopste bojim slova..verujem da bi moderacija to umela da objasni..

  10. #400

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    Da se administracija/moderacija foruma poprilično, blagorečeno, ulenjila
    Toleriše se sve i svašta...
    Nekakav si hadžija zapljusnuo sijaset tema sa jednim motivom...i eto nakon petnaestak dana i dalje te teme iskaču...
    Dalje...par otvorenih tema bez ikakvog uvoda i postavljanje osnove (elementarne) za raspravu...
    ...prekopirani tekst blu džins kolorita...i?!
    Da li je poenta ko će u lepšu boju da oboji svoj copy/paste?
    ...ili su to priče sa poukom (a takva tema btw postoji)..
    ...jer na sve to liči sem na temu za diskusiju
    Onomad se tako nije moglo.
    Ja shvatam da je deficit i na forumu...ali ne podržavam tolerisanje besmislica.
    Rekla bih da je kritrijum za opstanak na forumu veći od mogućnosti mnogih koji bi da budu ovde. Neko je ovde zato što je usamljen, neko zato što ima lepih tema pa bi da piše, neko da izbaci emocije pozitivne ali i negativne...ali u svakom slučaju svi smo različiti, različitog obrazovanja, interesovanja.
    Čini mi se da nema baš previše uslova za diskusiju, malo je prisutnih članova , a ponekad je kopi/paste i neophodno pa i za diskusiju.
    Najmanje sam kompetentna da ovako pišem jer sam verovatno medju najmladjim ili čak i najmladji član na ovom forumu pa sam se možda i našla u gore navedenom postu.
    Šta je besmisleno a šta nije i to je za diskusiju pa bi bilo različitih stavova.
    U svakom slučaju mene je Vojvodina izrodila, učinila čoveka od mene, roditelja...pa sam zato i izabrala ovde Vojvodinu, pa kako bude
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  11. #401

  12. #402

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    I dalje ste najbolji!

    apsolutno..Samo još da ima ljudi
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  13. #403

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Zahvaljujem se, proradio mi vaš sajt. Pozdrav svima!

  14. #404

    Odgovor: Knjiga utisaka!

    Не знам да ли је ово право место да поставим питање, шта се дешава са сајтом? Из неког разлога често не може да се уђе на њега.
    Пас ће те увек разумети

  15. #405

    Odgovor: Par reci o sajtu...

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Video killed the radio star, Facebook killed the forums.
    Tuzna istina...
    Delimicno

    Bio jednom jedan forum sa mnostvom zanimljivih clanova.Svako je doprinosio na svoj nacin i imao ponesto da kaze.Svako je na ovaj ili onaj nacin pripadao nekoj grupici,frakciji...

    Bilo novih clanova,svi su se brzo asimilirali,nalazili nekog ko im je bio zabavan.

    Bila jednom jedna SQUAW.
    SQUAW je preminula.

    Sujeta proradila,grupice se isvadjale.

    Dosao novi admin.Admin napravio svoj forum.Odvukao gomilu clanova koji su pisali.

    Ostala pustinja.Novi clanovi se pojavljuju,manje nego ranije,ali ima ih.Nemaju gde da se asimiliraju...

    Malo sam navratio da vidim je li ovo jos u zivotu.Nije ostala ni bleda senka onoga sto je nekad bio...gledam ovu temu,neko kaze stari clanovi se podsmevaju novim.nemaju gde da se asimiliraju prosto...

    Facebook jeste ubio forume dobrim delom,ali kod ovog nije u pitanju samo facebook..

    Tako nesto valjda...

Strana 27 od 28 PrvaPrva ... 1725262728 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Knjiga kojoj se stalno vraćam
    Autor SQUAW u forumu Književnost
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 11.09.2019, 18:10
  2. Traži se knjiga
    Autor zoća u forumu Književnost
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 03:51
  3. Ginisova knjiga rekorda
    Autor ZOE u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.06.2014, 16:07
  4. Knjiga za decu...
    Autor JelaS u forumu Književnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.07.2008, 14:07
  5. Sajam knjiga
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.11.2006, 16:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •