Kakva ste domacica? - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 77
  1. #31

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Od svih kućnih poslova najviše volim da čitam...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  2. #32

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Danas je moderno ne biti dobra domacica. Ne znam zasto bi se stidela da kazem da umem dobro da kuvam, da sam uredna i da mi ide od ruke? Cak, sta vise, ponosna sam na svoje umece. Najvise mi naravno, prijaju pohvale od ljudi koji mi dolaze u goste, a naravno, i porodice. Biti dobra domacica ne znaci biti po cijeli dan u kuhinji sa pregacom i maramom. I jos nesto... Mislim da ce svaka zena biti ponosna na to sto je dobra domacica, tek onda kad bude imala pravog domacina. Za sve ostale, biti domacica znaci robovanje. Ja sam ponosna...


  3. #33

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Nemam muza, pa mogu kako hocu...mislim sto se tice domacinskih obaveza
    neunistiva zlojebaba!

  4. #34

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Od svih kućnih poslova najviše volim da čitam...
    ......i ja.....

    Secam se scene kada smo moj bivsi i ja probali da zivimo zajedno......U stanu totalni haos.......ja na trosedu citam Henri Milera......Inace stan koji smo iznajmili od prijatelja je imamo ogromnu i saroliku biblioteku.... Dok nisam sve procitala nista od kucnih poslava.....

    Od tada su prosle neke godine......sada sam bolja domacica......Ni preterana picajzla, ni aljkavusa...uravnotezeno......

    Inace hvala mojoj dragoj mami sto me sve naucila, nije joj bilo lako sa svim otporom koji sam pruzala.....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  5. #35

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Citat kristina-cica kaže: Pogledaj poruku
    Danas je moderno ne biti dobra domacica. Ne znam zasto bi se stidela da kazem da umem dobro da kuvam, da sam uredna i da mi ide od ruke? Cak, sta vise, ponosna sam na svoje umece. Najvise mi naravno, prijaju pohvale od ljudi koji mi dolaze u goste, a naravno, i porodice. Biti dobra domacica ne znaci biti po cijeli dan u kuhinji sa pregacom i maramom. I jos nesto... Mislim da ce svaka zena biti ponosna na to sto je dobra domacica, tek onda kad bude imala pravog domacina. Za sve ostale, biti domacica znaci robovanje. Ja sam ponosna...


    Svaka cast,u potpunosti se slazem sa tobom.Bravo!
    Poruku je izmenio Najgora, 22.02.2008 u 22:03 Razlog: citat
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  6. #36

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    mislis kakva je on domacica..... super, nebi ga menjala

  7. #37

    09 Odgovor: Kakva ste domacica?

    Kakva ste domacica?

    Očajna...

  8. #38

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Efikasna Minutaza potrebna da se obracunam sa haosom mi je na zavidnom nivou, i gledam da sto brze sklonim sve sto me nervira da bih posle mogla da duuugo nista ne radim.
    Inace, jedna od mojih zivotnih filozofija je da prasina treba da negde padne da bi bila obrisana, mislim, ne hvatam je u letu...
    Vrag odneo šnalu...

  9. #39

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Moram da priznam: veoma loša, a i suviše rutava za moj ukus...
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  10. #40

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Savrşena
    pedantna , uredna , uvek sve na svom mestu ...
    tako da zene koje dodju u stan ni ne ulaze u kuhinju nego direktno odu u druge prostorije
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #41

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Od svih kućnih poslova najviše volim da čitam...

    Ма, да...а црвене паприке у зеленом шпајзу?

    Што се мене тиче, сви кућни послови пролазе ок, ал' ми се од пегле смркне...
    Највише волим кад завршим све послове по кући, па седнем и посветим се неким стварима по мом ћефу...

    А када ми се најаве гости, потрудим се да их дочекам како ваља, да их изненадим оним послужењем за које знам да највише воле и за сада успевам у свему томе...

  12. #42

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Trudim se da sve bude ok.
    Mojim ukućanima je sve potaman, nisu mi se žalili.
    Još kad bi te lenčuge uzele nešto pa mi pomogle, bilo bi još bolje.
    Ovako, nemaju pravo da mi se*u...

  13. #43

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Ma ja sam domaćica iz snova!
    Perem, čistim, peglam i tako to i imam vremena za sve, a nekako mi uspeva da imam podosta vremena za sebe odn. za neke sitnice koje su samo moje i ispunjavaju me.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  14. #44

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku

    Ма, да...а црвене паприке у зеленом шпајзу?
    ma ja to, slatka, iz čiste pakosti prema onim domaćim grobarčićima... vole da jedu, al im zle što je take boje...

    a i ne bi bilo baš lepo da sa ovoliko godina ne znam ništa... znam sve, i to jako dobro znam... ali kad hoću
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  15. #45

    Odgovor: Kakva ste domacica?

    Variram.Od idealne do očajne.Nekad mi je sve pod konac,a onda oni moji klinci naprave takav haos,da mi samo za njihovu sobu treba tri sata da sve vratim na svoje mesto.
    Kupila sam idealne teget tepihe,da mi se slažu uz nameštaj,pa moram i po dva puta na dan da usisavam, inače užasno izgledaju.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Parfem otkriva kakva ste osoba
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.12.2011, 23:45
  2. Kakva biste veštica bili?
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 09.12.2009, 20:01
  3. Kakva osećanja jesen budi u vama?
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 11.11.2009, 18:11
  4. Ma daj, kakva ljubav! Nije to za mene...
    Autor kissigirl u forumu Ljubav
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 17:41

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •