Prison break - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25

Tema: Prison break

  1. #16

    Odgovor: Prison break

    Daaaklem odgledah i ja to chudo naaajzad

    Sve shto mogu da kazzem, je - hebem ti scenariste!

    Zashto?

    Zato shto u 3 ujutru kad najzad reshim da nakon kraja Nte epizode malo odspavam ispostavi se da je glupi Belik nashao rupu u patosu! Fak! ^%#%^$^#@ i onda naravno ne spavam do kraja josh jedne epizode, na chijem kraju opet psujem..al vishe nemam snage za drzzat kapke otklopljene... Naravno, sutra na poslu mi je Prizn vidaut brejk...

    Odlichno zamishljen scenario, istina sa poprilichno preterivanja i nemoguchih situacija sa happy endom..ali lepo rasporedjeno da drzzi paznju i naravno, ne dozvoljava da preskochite sledechu epizodu...

    Ali ono shto me najvishe impresioniralo je - gluma! To su jednopstavno oni, ti glumci su ti likovi i ti likovi su ti glumci. Malo je Majkl (Wentworth Miller )u nekim situacijama... hmm kao lagano skuvan...Trazzili su nekoga sa oshtrim pogledom, shto kazze Balashevich, mozz sechi lubenice... al ovaj Majkl chkilji i kad merka doktorku i kad ima one flesheve krivice ...joj dramatike ..ali generalno gledano .. sve je ok..

    T-Bag ( Robert Knepper )- fenomenalan... jest odvratan, al evo ja sad ne mogu ni da zamislim nekog drugog u toj ulozi..

    C-Note ( Rockmond Dunbar ) - Odlichno je odglumio crnca Shala mala, odlichna rola! To je on, jednostavno...

    Dzon Abruzi ( Peter Stormare) - psiho faca, mozzda malo vrljava pojava za mafijashkog bossa, al odlichno je odradio..

    Fernando Sukre ( Amaury Nolasco ) - , izgibe choek za ribom, beshe mi zao kad sam istripovao da che da ga obore u onem aviJonu...

    itd itd

    A da ne spominjem sporedne uloge :

    Nika Volek Holly Valance Odigrala je odlichu drolj.. oovaj hochu rechi rolu..rolu..

    Sve u svemu vredelo je vremena i valjda neche da ukenjau sve u trechem serijalu...
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 03.09.2007 u 19:44

  2. #17

    Odgovor: Prison break

    Odlična serija čiji prvi i drugi serijal sam odgledao na RTL-u.Zaista jedna od dobrih serija koju nažalost mnogi u Srbiji nisu gledali.Uskoro će biti dostupan i treći serijal .

  3. #18

    Odgovor: Prison break

    A ja nabaviJo treći serijal pa krećem sa gledanjem Imam 8 epizoda samo, više valjda nije ni puštano, kažu štrajkuju nešto, ne znam o čem se radi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #19

    Odgovor: Prison break

    Odusevljena sam serijom.Trenutno gledam drugu sezonu...
    Imam celu prvu i drugu na cd-u i par epizoda iz trece.Kazu da je treca poslednja sezona i da se vise nece snimati!

  5. #20

    Odgovor: Prison break

    ja odgledah prva dva serijala..
    prvi je extra stvarno, samo ga razvukose oko bekstva malo.. da su odvlacili jos malo, pobegao bi ceo zatvor
    drugi.. pa, sve mi ide ok dok ne pocnu da ga mrse k'o Panta pitu
    meni se serija zavrsila onda kad se njih troje nadju na onoj jahtici, pre pojave onog Kineza (koji straaaaaaasno iritira, da ga nisu ubili, ja bih to uradila )
    treci serijal mi se ne mili da pogledam, ali hocu, cisto da pogledam
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #21

    Odgovor: Prison break

    Nije lose al mnogo kukaju i prave one face ko spanska serija
    dobro sve u svemu nije lose i serija ima i bolje i gore strane

  7. #22

    Odgovor: Prison break

    Citat Tanjchi kaže: Pogledaj poruku
    Odusevljena sam serijom.Trenutno gledam drugu sezonu...
    Imam celu prvu i drugu na cd-u i par epizoda iz trece.Kazu da je treca poslednja sezona i da se vise nece snimati!
    Meni se, bre, ta treća ništa ne sviđa Ubiše onu neizvesnost totalno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #23

    Odgovor: Prison break

    Meni su sva tri serijala super sad čekamo četvrti, mada mislim da taj neće biti zanimljiv kao ova tri
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #24

    Odgovor: Prison break

    Počeo je četvrti serijal koliko ja znam, emitovane su već dve epizode
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #25

    Odgovor: Prison break

    Odgledala sam sinoć i poslednju epizodu "Prison break"...hmmm, malo sam i pustila na kraju suze

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •