Omiljeni parfem
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 81
  1. #1

    Omiljeni parfem

    Mirisati dobro je stvar elegancije i rafiniranosti. Ali ne samo to. Parfem se tradicionalno posmatra kao čarobni ljubavni napitak. Od samoga početka, ideja koja je nadahnula stvaranje parfema je veza, želja, strast između muškarca i žene. To je neiscrpna tema: moć zavođenja, strast, privatnost, intima, blagost, svježina i otmjen dodir svilenog rublja, nježnost i lascivnost romantične noći i još mnogo toga.

    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  2. #2

    Odgovor: Omiljeni parfem

    Da li postoji idealni parfem za svakoga, parfem koji može odgovoriti svim našim potrebama: razveseliti nas, učiniti da se osjećamo dobro u svojoj koži, razotkriti našu posebnost, našu senzualnost?

    Koji je vas omiljeni parfem?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #3

    Odgovor: Omiljeni parfem

    Između ostalog, sva sećanja i uspomene u životu su mi vezana za neke mirise. Nisu to uvek parfemi, ali i oni zauzimaju posebno mesto. Volim jake parfeme, i obično se nijedan moj parfem ne dopada mojim drugaricama, te popijem komentare da su babski. I stvarno, retko koja nova nota može da me oduševi onako kao one koje uvek imam. To su "Coco" od Šanela i Klinikov "Aromatic Elixir".

    Ove druge menjam i trošim, pa se na mom spisku zanimljivih mogu naći i "Magnetic" od Gabrijele Sabatini, "Champagne" Iv Sen Lorana, Diorova "Dolce vita" i "Hypnotic Poison", stara "D&G", a od ovih malo baršunastijih i puderastih svakako Ajsbergov "Fluid" i "La costa"...

    Parfeme takođe, nešpogrešivo umem da ocenim i po boji, bez da ih pomirišem, pa i ne tražim da mirišem one providne, rozikaste i ljubičaste. Obično je ona boja viskija, pravi izbor u mom slučaju.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Omiljeni parfem

    Trenutno Gabrijela Sabatini.

  5. #5

  6. #6

    Odgovor: Omiljeni parfem

    Kako mi je jedno culo osteceno , culo mirisa mi je veoma izrazeno tako da mi je miris tj. parfem veoma bitan. Za razliku od vecine mojih prijateljica, ja ne podnosim teske parfeme, od njih me zaboli glava i bude mi muka ( u bukvalnom smislu reci ). Tako da moj izbor su parfemi koji mirisu na "cisto". Mozda je opis blesav, ali ja ne znam drugu rec koja bi najbolje opisala omiljene mi parfeme. Favoriti su mi: " Dalimix- S.Dali i Blue- Dafidoff " i neka toaletna voda Avon kozmetike ( zaboravila sam ime ).
    "Bupu pi du pu !"

  7. #7

  8. #8

    Odgovor: Omiljeni parfem




    "Created in 2000, Truth for women is a refreshing, oriental, woody fragrance. This feminine scent contains a fresh natural blend of rich woods that react to individual skin chemistry. It is recommended as a daytime fragrance."

    Nežan,mističan,drugačiji.

  9. #9

    Odgovor: Omiljeni parfem

    Za mene je Dolce Gabbana , Clinique vrlo cist i lagan, i Georgio Aramani.

  10. #10

    12 Odgovor: Omiljeni parfem

    Nego, žene, ne vidim da i jedna voli Diorov Addict? A, ja prosto otkidam na taj parfem...

  11. #11

    Odgovor: Omiljeni parfem

    Citat Phoenix kaže:
    Nego, žene, ne vidim da i jedna voli Diorov Addict? A, ja prosto otkidam na taj parfem...
    Pa, mi ne treba da otkidamo na zenske, vec na muske parfeme


    Dakle, Fahrenheit je nesto sto mi, blago receno, pomuti razum
    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #12

    Odgovor: Omiljeni parfem

    Code by Armani
    Fierce by Abercrombie & Fitch
    Black by Kenneth Cole
    U zadnjih godinu dana,ovo je moja linija parfema koju koristim u zavisnosti od situacije i raspolozenja.Stvar licnog ukusa ali nema boljih na marketu trenutno
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  13. #13

  14. #14

    Odgovor: Omiljeni parfem

    Dolce & Gabbana Light Blue

  15. #15

    Pardon, ali njus!

    Vecinu parfema koju sada koristim, imam zahvaljujuci neobicno dosadnoj osobini, koja je samo meni zanimljiva da neprestano zapitkujem drugarice, koleginice, tetke, ujne, slucajne prolaznice o doticnom na koji se osete.
    Znaci sistem je sledeci - u momentu kada u vazduhu iza ispred oko nekog osetim nesto sto mi se ucini kao zanimljivo, pocinjem da vucem za rukav tu kukavnu personu da mi kaze koji je to parfem

    Da li imate slicnu osobinu, osobinu parfemske njuskalice?

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vaš omiljeni novinar?
    Autor SQUAW u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 10.08.2018, 10:50
  2. Omiljeni filmski žanr
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 13.12.2012, 05:58
  3. Parfem otkriva kakva ste osoba
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.12.2011, 23:45
  4. Koliko ste platili najskuplji parfem?
    Autor Crazy Angel u forumu Lepota
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 03.09.2009, 00:44
  5. Omiljeni tim u F1
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 12.09.2008, 22:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •