Koji profesor vam je ostao u secanju..? - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 66 od ukupno 66
  1. #61

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Nama starijima koji smo hteli jos malo da se obrazujemo bila je jedna od mogucnosti da se obrazujemo debelo placajuci sam upis u Visu skolu i svaki izlazak na ispit je kostao oko 20dem
    e tad naletis na matorog profesora koji predaje marksizam i tu ti pocinju nocne more ne zbog tezine predmeta ili zato sto je profesor los predavac vec zbog njegovih principa .
    na ispite kod tog profesora obicno se prijavi preko 250 studenata a ispit polozi njih mozda 5-6
    u cemu je caka,ispit je usmeni a on ti da parce papira da napises koncept odgovora pa to letimicno pogleda i samo saopsti kolega-nice vidimo se sledeci put nikako da zines da kazes neku i tako 3 puta
    dojadi mi to i onako ljut neispavan iz trece smene izadjem na ispit,amfiteatar nikad puniji i sema ista pisi koncept i opet obaranje,nisam mogao da odolim i bacim index na njega i pred svima mu kazem'profesore mi smo ovde dosli da studiramo tehniku a ispada da nam je neki glupi predmet najtezi cemu sve to vodi otvara index gleda ocene a ono same osmice devetke i kaze kolega bolje bi vam bilo da naucite i moj predmet kao ove ostale vidimo se jos jednom
    sledeci put sam mu vratio prazan papir umesto koncepta a on ce pred svima kolega vidite da se moze nauciti nije to bauk jeste zadovoljni sa sedmicom,tako dobih ocenu a rec nerekoh niti napisah
    da ,da bio je to cuveni profesor Djurovic na Visoj Tehnickojj u N.Sadu

  2. #62

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Ovaj profesor helenisticko-rimske filozofije,zvani Zeljko Kaludjerovic,zbog toga shto me podseca na profesora iz South Park,vrlo ruzan covek eto toga imam u secanju
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  3. #63

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Moja profesorka knjizevnostiTada je bila zena 30-tih godina nista nije moglo da joj promakne.
    Znala cak da ako sam se u skoli pojavila nenasminkana da sam se uspavala
    A najvise od svega sto mi se svidjalo kod nje je sto je cenila stav,licni dozivljaj knjige,sta mi mislimo o procitanom a ne kritika.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #64

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Profesor matematike iz srednje.
    Frizura like an Einstein u najboljim danima.
    Pun i prepun sebe kI whisky nakon 15 godina "Finishing".
    Zenomrzac iz ubedjenja/opredeljenja-partijskog, religijoznog ili kog vec.
    Matematicar ...hmmm...genetski smatrao sebe genijalcom, al' ga zivot odveo drugim pravcom.

    ....
    Danas mislim da je covek imao poprilican problem ...mentalni. Tada, eh tada... me je lagano ubijao u pojAm - iz principa jel'te. Sve sam znala - nikada nije bilo dovoljno. Ni do mature kada sam u pismenom uradila maximalni broj poena - zvalo se ukrala/prepisala/nabubala. Uvek mi je govorio da sam na pogresnom mestu, tj. na pogresnom predmetu - "Idi ti devojko u neke drustvene nauke, ovo nije za tebe!". TriV nije otisla iz principa jel'te.

    Najvece zadovoljstvo mi je bila desetogodisnjica mature i mahanje diplomaMA ispred nosa tom istom tipu koji me je "programirao" na "nulu prirodnih nauka".

    Danas mislim da mi je to bila jedna od najbitnijih zivotnih skoli, ako ne cak najefikasnija.

    Never confuse movement with action.

  5. #65

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Profesorica fizike iz srednje, tj. profesorice, jer ih je bilo tri i ne zna se koja je bila gora, luđa, nepristojnija, neprijatnija i sa manje pedagoškog znanja. Ko je išao u Lazu Kostić znaće o čemu pričam. Nema goreg profesora od Slav'ce.
    Owyn: I heard a rumour that you're an idiot, is there any truth to that?

  6. #66

    Odgovor: Koji profesor vam je ostao u secanju..?

    Nastavnica srpskog iz osnovne i profesorka knjizevnosti iz srednje.Ova prva nije dozvolila da izadjemo nepismeni iz osnovne ,a ova druga nas naucila da razmisljamo i diskutujemo..

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Crtani film koji vam je ostao u pamcenju?
    Autor Painkiller u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 17.05.2011, 19:23
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  3. Profesor priznao zlostavljanje dečaka
    Autor Turkmenbashi u forumu Spomenar
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 02.06.2010, 19:27
  4. Sta vam ostaje u najjacem secanju?
    Autor Bishop u forumu Ljubav
    Odgovora: 172
    Poslednja poruka: 28.02.2010, 01:08
  5. Kad profesor udari
    Autor Lady in red u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 26.06.2009, 18:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •