Šta je fer u ljubavnoj svadji? - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 66
  1. #31

    02 Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    Cesto se svadjam iz ciste nervoze,nista nije fer u svadji...

  2. #32

    14 Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    Koliko god da je situacija dovela do '' usijanja '',
    potrebno je čuti i drugu stranu...
    Ako međusobno urlamo
    - tu više nema šta da se priča...


    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #33

    Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    cim je svadja mislim da onda nema fer....u svadji se nekad kaze sta se misli a bogme i sta se ne misli jednostavno izleti.....onda je sve to jako tesko vratiti u prvobitno stanje....zato je najbolje bez svadje ali mirnim tonom reci partneru sta nam smeta i obratno. mada to u praksi jako tesko ide.
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #34

    Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    Fer je reći tačan problem, pravim rečima. Zvocati neprekidno ne vredi, jer onda druga strana posle izvesnog vremena čuje samo ton, ali ne i smisao. Okolišati takođe ne treba, jer izbegavanje pravog problema vodi konstantnoj tenziji, a problem ostaje nerešen. Durenje je najviše od svega nefer, jer je besmisleno očekivati da nam neko čita misli. Za svađu treba izabrati i pravi momenat, nefer je prozivati partnera u društvu, ili u situaciji kad on realno ne može da se staloženo posveti problemu, tj. trebalo bi da ima vremena za svadju.
    Ranije sam bila praskava, ali je ovaj moj našao pravi recept za moje bure i oluje, a to je duhovitost. Imao je običaj da, čim mu ime izgovorim na "da se naježiš" način, on odmah kaže: "U pravu si, sad samo još da čujem zašto." Uglavnom uspe da me nasmeje, pa mi malo razveje bes, a ostane samo ono što sam zaista htela da kažem.
    Fer je pronaći u sebi spremnost i da se krivica prizna. Nepopustljivost, samo da bi bili verbalni pobednici u datom trenutku, je glupa i ne vodi ničemu. Prećutkivanje je ubedljivo najgluplje od svega...
    Vrag odneo šnalu...

  5. #35

    Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    Posto ne volim konflikte i izbegavam ih maksimalno kada do istih dodje fer play ode na godisnji....ipak eto mislim da je fer priznati krivicu...ako je nekako moguce...
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  6. #36

    Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    masniCa na oku....


  7. #37

    Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    da mu razbijem glavu...... pepeljarom
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  8. #38

    Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    Citat Rohalj Baze kaže: Pogledaj poruku
    da mu razbijem glavu...... pepeljarom
    ...voli grubo...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #39

    Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    Pa da shvati da sam JA u pravu!

  10. #40

    Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    ja sam ipravu UVEK,i mora moja da bude ZADjA.......inace ima da budem sa onim tvojim drugom sto me "muvo"prosli vikend..........
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #41

    Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    reci sve u lice dobro skoro sve
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #42

    Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    Saslusati uvek drugu stranu

  13. #43

    Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    Samar.
    Fer je da mi "opali" samar kada sam kriv.
    I obrnuto i to je takodje fer

  14. #44

    Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    fer je slusati drugu stranu i razgovarati "hladnom glavom"...
    po sebi znam da kad osecam da sam gotova da prasnem, najbolje je kad izadjem, malo prosetam, sredim misli, pa vratim se da razgovaram (ili ti svadjam se)...

    fer je ne spominjati ni rec iz predhodnih svadja - na primer nesto sto vas je povredilo...uvredilo...ako nisi na vreme to rascistio, nema razloga da ga spominjes i samo dolivas ulje na vatru...

    fer je ne drati se i urlati....tako niti cujes nit tebe neko cuje...
    takodje fer je i ne duriti se danima...

    jos mnogo toga je fer, al priznajem da nekad nisam fer...desi se da trenutno planem i sve ode u nepovrat...


  15. #45

    Odgovor: Šta je fer u ljubavnoj svadji?

    Tu skoro sam, nesrećnim sticajem okolnosti, bila svedok jedne takve svađe... Ono što sam tada čula me je uverilo da tu nema ničeg fer... Zapravo je zastrašujuće šta su ljudi koji se (bez sumnje) vole, u stanju da izgovore u stanju jarosti i totalnog odsustva kontrole...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kakvi smo u ljubavnoj vezi?
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.07.2009, 16:09

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •