Motori - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24

Tema: Motori

  1. #16

    Odgovor: Motori

    Ovak'i imamo...
    suzuki intruder


    ne znam samo za cije babe zdravlje smo ga kupili kad je ovde 8 meseci sneg

    ...a ovak'i smo imali



    honda 750 vfr, samo u zuto-crnoj kombinaciji...i od njega su ostali samo dugmici. A zamalo i od _dede. Mesec dana je bio zamotan k'o Bora Todorovic u "Balkan expres-u"

    Ako se setim di sam zaturila slike, ubacicu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  2. #17

    Odgovor: Motori

    Mogla bih da živim na motoru. Nažalost svoj nemam...ali dupe mi najduže vremena provelo na jednom ovakvom...baš plavom, samo malko modifikovanom.

    Yamaha R1




    Brzina...odupiranje od rezervoar...njegova široka leđa.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #18

    Odgovor: Motori



    Obozavam motore i povremeno kad imam vremena idem na moto susrete.
    Moj prvi motor je bio zoljica, mislim da sam imala petnaest godina, kad sam prvi put prozujala sa njom.Niko srecniji od mene.Moj brat je totalni zaljubljenik u motore, vise ne pratim te njegove egzibicije, otkad su nas pre nekoliko godina skuplali po Iriskom Vencu, on zavrsio u bolnici na nekoliko meseci, ja u gipsu
    Od tog dana, pristajem da se vozim sa njim od tacke a do tacke b , samo ako mi milion puta obeca da nema brze voznje.
    Mada volim brzu voznju, ali se kontrolisem, a i moja vespica ne moze toliko brzo da ide koliko bi ja htela, pa sam sa te strane bezbedna.

    Dokle god ne padne sneg, koristim motor kao prevozno sredstvo, gde god mogu.

  4. #19

    Odgovor: Motori

    Imam strasnu pasiju prema motorima i verujem da sam rodjena za jedan. Nisam nikad imala motor, cak ni Tomosa, iako sam vozila. Veliki motor nisam vozila nikad, ali to samo zato sto ne znam ali imam volje Mama mi se protivi tome, jer je, po njenim recima, motor smrt. Ne slusam je, znam koliki rizik donosi motor i brzina, bila sam svedok spucavanja motorista, i sama sam pala nekoliko puta. Doduse, sa Automatika, ali sam mogla da izginem samo tako. Sreca pa sam uvek prolazila samo sa laksim i srednje teskim povredama.. jbt, da slomim grudnu kost skoro, a pala sa Tomosa..
    LM, jednog dana, znam, imacu Harliku. Znam nece mi pobeci. Ako ne Harliku, onda neku brzu makinu da mi se vijori kosa na vetru, dok mi gitara landara okacena o kuk
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #20

    Odgovor: Motori

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Mama mi se protivi tome, jer je, po njenim recima, motor smrt.
    Moja i dan danas kuka i proklinje dan kad su bratu i meni kupili motor
    I vazda govori da je znala da cemo se toliko zaludeti istim, pre bi u Dunav skocila , nego ga kupila

  6. #21

    Odgovor: Motori

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Moja i dan danas kuka i proklinje dan kad su bratu i meni kupili motor
    I vazda govori da je znala da cemo se toliko zaludeti istim, pre bi u Dunav skocila , nego ga kupila
    Ma, moze da kuka, kad me to nece spreciti da ga imam jednog dana
    Zaboravila sam da kazem da imam ujaka, bliskog bas, koji je dileja po pitanju motora i auta, pa je promenio ne znam koliko i motora i automobila, a imao nesreca, ne zna ni on, tako da sad ima vestacki kuk i keva mi to uvek potura na nos, da je mogla izgubiti brata, nece da joj dete strada.
    Ta, nece kevo, nista se ti ne sIkiraj
    Sto se tice motora, sem Harlija, mnogo mi se dopadaju motori marke Aprilia. Nisam neki mehanicar, u komponente se ne razumem, ali mu je izgled..



    I inace volim te nabudzene motore, ne volim kroserice
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #22

    Odgovor: Motori

    U potrazi sam za Hondom CB 80 '98god.
    Hoću da je kupim za sebe ali Je teško nalazim po oglasima...
    tako da ako neko nekoga poznaje ko ima ovakav motor
    a možda bi ga prodao ,bila bih veoma zahvalna kad bi me obavestili.
    Unapred se zahvaljujem svim ljudima dobre volje..
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  8. #23

    Odgovor: Motori

    Ja trenutno vozim kros neke sumnjive marke i kvaliteta ali nekako obavlja posao i uzivam da se vozim po Srbiji,idem na moto-skupove ili jednostavno samo krenem van grada bez nekog cilja ... malo da osetim vetar,slobodu.






    A u planu sledece godine:

    Ne prilazi ne prilazi sa mnom u noc ne odlazi...ni kelneri ni devojke ne vole ovakve momke. Nije ovo sto za dvoje,skloniste je ovo moje ,zato se okreni i ne prilazi...

  9. #24

    Odgovor: Motori

    Mali doprinos ovoj temi i od mene, moj prijatelj na humanitarnom moto festu u Novom Sadu, demonstrira voznju na zadnjem tocku


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Klasični motori mogli bi da budu znatno štedljiviji
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.09.2009, 21:12
  2. Motori i delovi
    Autor zecaso u forumu Auto-moto
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.02.2008, 21:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •