Najgore reklame
Strana 1 od 18 12311 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 260
  1. #1

    Najgore reklame

    Kao asocijacija na najgoru reklamu, uvek mi prva padne na pamet "Probavita", u kojoj onaj cikica izlazi iz toaleta (u kom je prethodno pustio vodu) i sa vidnim olaksanjem izgovara: "Aaaah, probavita". Uzas Jest' da je stara, ali je neprevazidjena po svojoj gluposti.
    Ni malo ne zaostaju brojne reklamice o deterdzentima (ne secam se tacno koji je u pitanju, ali ima jedna najgora od losih - sa neke dve mnogo smesne tetkice... joj sto mi sad krivo sto ne mogu da se setim...)
    Ma lista je stvarno podugacka...

  2. #2

    Odgovor: Najgore reklame

    Kada krecite - krecite
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Najgore reklame

    Viljariva i Viljabaho su zaslužno pomenuti u ovom postu. Ne smem zaboraviti svakako ni onu poplavu histeričnih domaćica koje se trude da belo bude baš belo, da kuća bude baš čista, da jebu kevu kamencu i tvrdokornim flekama i da operu mnogo više tanjira sa deterdžentom "A", nego sa deterdžentom "B".

    I kao, ako nemam perut, onda ću bolje da se udam, ili će svi muškarci da pređu u moj red dok ja šalterišem, jer zaboga moja kosa je tako čista i ima volumen!!!!!

    Jednom uhvatih neku mudru ženu na televiziji kako komentariše baš ovu temu. Reče nešto poput ovoga: "Da li ste ikad čuli da drugarica drugarici u stvarnom životu izgovara ovu debilnu rečenicu - Jaaao, ali tvoja boja je tako intenzivna!!!?????"

    p.s. treba mi onaj smajli što se lupa po čelu, definitivno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Najgore reklame

    A ulosci koji imaju veliku moc upijanja? Oni sa kojima mozes da ides na modnu reviju i to u belim pantalonicama jer su oni, jelte, nevidljivi Moz' komotno i spagu da uradis!


    A ona za antistres juice?!

    Pa one za Orbit koji smanjuje nivo Ph vrednosti u ustima... I mean, WTF?!

    Pa MB cep za zivot lep...


    Ma, na netu nema dovoljno prostora da se nabroje sve glupe reklame...
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Najgore reklame

    Češ češ češ dobiću stan! Češ češ češ i kola i keš! Ko igra češke ne ide peške!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Najgore reklame

    Evo bas sam veceras videla jednu za Oskara: Curica je stavila dnevni ulozak i sveee je zamirisalo,ona je sva leprsava a i Bane ju je primetio!!!

  7. #7

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat Meggy kaže:
    Kada krecite - krecite
    I to redovno za vreme svake utakmice.

    Zalosno je sto u Srbiji vise ima losih nego dobrih reklama. Dobre na prste moz' izbrojati. Mrzim praskaste, kafene i slicne reklame. I jos kao kad sadrze neku retardiranu pesmicu tipa "Ves masina zivi duze uz Kalgon"
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  8. #8

    Odgovor: Najgore reklame

    Pored mase glupih TV rekalama tek sto znaju biti domisljati za radio reklame

    Na jednoj radio stanici reklama za neki toalet papir je isla: "Da li vi koristite toalet papir? NE!!!!! Pa vi fatalno gresite!..."
    mislim da je dovoljan uvod da shvatite koliko je reklama bila debilna
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  9. #9

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat Kunic kaže:
    I jos kao kad sadrze neku retardiranu pesmicu tipa "Ves masina zivi duze uz Kalgon"
    Jos smesnije je kad istu pesmicu cujes prevedenu i na druge jezike
    Gather ye rosebuds while ye may...

  10. #10

    Odgovor: Najgore reklame

    ... a tek reklame za skidanje viska tjelesne mase
    ajd sto ti tope salo, vec imaju i efekat slaganja misicnih masa

    Mozda u Srbiji jos uvjek ne bombarduju ovim sranjima ali u USAu
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #11

    Odgovor: Najgore reklame

    Skoro sve domaca, osim one sa pacicima u kupatilu, za neki toalet papir i ubruse, tako nesto...

  12. #12

    Odgovor: Najgore reklame

    Toliko ih ima, da ne mogu da se setim (trenutno) ni jedne..Red pelena, red piva, red ulozaka, red sampona za kosu.uzas

  13. #13

    Odgovor: Najgore reklame

    .. pa red odela Prvi Maj Pirot !!

    Naajgoree od najgoreg!

    -..Ma kakvi Italijani! Prvomajci!

    .. ili -Nije zatvoreno! -to je samo reklama! (takodje prvi maj).. i onda buljuk ljudi ode negde!

    Produkciono, idejno i na svaki drugi nachin -dno dna

  14. #14

    Odgovor: Najgore reklame

    Top shop nisu najgore reklame, to je teror za mozak!!!!!

    Dakle, od ovih dobijam ospice: spejs beg vreće, turbo maksimusi, onaj pribor za krečenje, čuveni draj kuker, ali najnajnajnajgrđa je: Vi ih okrećete, ali one padnu! Vi ih okrećete, ali one padnu!!!!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  15. #15

    Odgovor: Najgore reklame

    Ubedljivo NJAGORA REKLAMA za "Venish".
    -Stavite Venish na fleku ( stavlja ga )
    -Neee!!! Upropasti ce te mi haljinu!!......

    Mislim, BLJAK!!!

Strana 1 od 18 12311 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Reklame za sminku
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.03.2016, 19:51
  2. Najbolje reklame
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 06.08.2015, 18:09
  3. Najgore bračne osvete
    Autor Najgora u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.12.2009, 12:57
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.07.2009, 12:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •