Najgore reklame - Strana 15
Strana 15 od 18 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 260
  1. #211

    Odgovor: Najgore reklame

    Nova reklama za Jelen pivo je promasaj...
    "Muskarci znaju zasto" ............ a oni sede za stolom i "pevaju": pam, pam, pa, paaaa, paaaaaM !!!

    Promasaj

  2. #212

    Odgovor: Najgore reklame

    Da li ste vi (na prvo gledanje) ukapirali reklamu Vigorekt?
    Ja nisam....... trebalo mi je vremena....



    ....a kada sam ukapirala, setila sam se klipa koji sam jos davno gledala, pa mi je onda ova reklama postala jos bezveznija ...
    Ovo (ili nesto ovakvo) im je posluzio kao inspiracija:



    ps. ako su 'teli da ce qrce, mogli su da budu explicitniji ....na reklamu mislim....

  3. #213

    Odgovor: Najgore reklame

    Дунав осигурање и деца... као, деци се нешто дешава, а онда као, требало је да их осигурате... или беше, деца одоше авионом и машу родитељима "не брините, осигурани смо".

    Која је порука, ако су осигурана, деци се неће ништа десити? Ако је тако, то је чиста превара.
    Или, једино логично, нема везе шта вам се дешава деци, добићете одштету...

    Мислим, монструми...

    И оне рекламе за страна пива... као, мушкарци с једне стране реке, жене с друге, па им он као нешто поручује, можда не слушамо, једино што желимо сте ви, па јуриш и сусрет преко реке... мршбреупчкумтерину, продајеш пиво, немој да ми паметујеш о мушко-женским односима, посебно не на тако кретенски начин...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #214

    Odgovor: Najgore reklame

    pronashla sam!!!!

    Linija Gliss Shea Cashmere predstavlja novu formulu sa negujućim šea puterom koji prodire duboko u ćelije kose. Snabdeva suvu i oštećenu kosu sastojcima koji je intenzivno neguju i, pri tom, restruktuiraju svaku vlas kose, štiteći je od toplote prilikom feniranja ili od grejanja, kao i od hladnoće tokom dugih zimskih meseci. Kosa je dubinski negovana a luksuzni proteini kašmira čine da kosa bude mekana poput kašmira.

    Kašmir je simbol bogatstva, luksuza, ali i savršene mekoće. Stvoren od najmekše vune kašmirskih koza sa azijskih visoravni, predstavlja jedan od najskupljih prirodnih materijala u svetu. Do sada se najčešće koristio u modnoj industriji. Izuzetan sjaj i mekoća kašmira inspirisao je naučnike iz Schwarzkopfa da istraže njegova svojstva i otkrili su da se struktura kašmirskog vlakna podudara sa strukturom ljudske kose. Svoje otkriće su iskoristili da stvore novu inovativnu formulu u okviru linije za negu kose Gliss Shea Cashmere.

    Stručnjaci Schwarzkopfa su napravili kombinaciju luksuznih sastojaka kašmira i negujućih sastojaka šea putera koji se dobija od drveta Mangifolie koja raste u najsušnijim savanama Afrike. To drvo je bogato zelenim, slatkim i mesnatim plodom sa visokim nivoom askorbinske kiseline, skoro četiri puta više nego što je ima u pomorandžama. Takođe sadrži gvožđe, vitamin B, protein i kalcijum. Shea oraščići se prvo kuvaju, zatim suše na suncu tri do pet dana pre nego što se ispeku. Tako ispečeni se prvo snažno udaraju da bi se slomila ljuska. Ručno ljuštenje šea oraha najviše doprinosi njegovom terapeutskom svojstvu. Šea puter se koristi u proizvodima za vrhunsku negu i obnavljanje oštećene kose, kao i za zaštitu od sunca.
    dear lord
    akutna hronichna neizlechiva logoreja
    & underpaid......

  5. #215

    Odgovor: Najgore reklame

    Bilo koja za Nikšićko pivo, sa točilicom. Bolno zaglupljujuće.

    Uopšte, sve reklame za pivo u poslednje vreme su u fazonu da svi treba da budu alkoholičari koji bulje u tv danonoćno.

    Idiotizam.


  6. #216

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Bilo koja za Nikšićko pivo, sa točilicom. Bolno zaglupljujuće.

    Uopšte, sve reklame za pivo u poslednje vreme su u fazonu da svi treba da budu alkoholičari koji bulje u tv danonoćno.

    Idiotizam.


    I meni je ova reklama najgora....

  7. #217

    Odgovor: Najgore reklame

    Ona reklama protiv bubuljica: "ACNE INTENSIVE FORMULA", kada progovara baba:"Moj unuk je tako grozan bio - da me zhao bilo gledati u njega".

    msm

  8. #218

    Odgovor: Najgore reklame

    Sada sam se setila jedne reklame koja gluplja ne moze biti...ne znam tacno o cemu je rec,valjda o zubnoj pasti i onda kazu :"sa satojcima bisera",pa ko bi pao na tu glupost?
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  9. #219

    Odgovor: Najgore reklame

    Domestos, antibakterijski uništivač svega što se miče u wc šolji. Večeras sam klopao i unalo da se ispovraćam kad sam je video.

    Bljak.

    Odvratna mi je i ona nova za prašak noć i dan. Ona baka koju unučica voli danonoćno mi izgleda kao nepretvorena vampirica iz niskobudžetnih xorora i samo čekam kad će da joj oni iskeženi zubi izrastu u vampirsku veličinu, pa da ih na miru zarije u klinkin vrat.


  10. #220

    Odgovor: Najgore reklame

    Опет хебено осигурање, ваљда Дунав форсира оне дебилске. Оно, фамилија на излету, мужа ваљда спуца срце, жена га сва очајна цима и вришти... језиво.
    А порука... требало је да га осигураш и добила би репа?
    Монструми....
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #221

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Опет хебено осигурање, ваљда Дунав форсира оне дебилске. Оно, фамилија на излету, мужа ваљда спуца срце, жена га сва очајна цима и вришти... језиво.
    А порука... требало је да га осигураш и добила би репа?
    Монструми....
    To sam video.

    I ona mi je žešći sxit.

  12. #222

    Odgovor: Najgore reklame

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Опет хебено осигурање, ваљда Дунав форсира оне дебилске. Оно, фамилија на излету, мужа ваљда спуца срце, жена га сва очајна цима и вришти... језиво.
    А порука... требало је да га осигураш и добила би репа?
    Монструми....
    Prava rec. Ne kontam uopste smisao reklame. Ono, kao, ako si osiguran i spuca te nesto, svi srecni jer dobijaju pare? Nema poentu sama reklama, ispada kao da zivis duze zato sto si osiguran.
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #223

    Odgovor: Najgore reklame

    Ona Telekom-ova za Click pakete sa histeričnim smehom "zaposlenih". Msm, lepo je osmišljena ideja, ali je neko u realizaciji opasno nesposoban.

  14. #224

    Odgovor: Najgore reklame

    Mrzim kada se rukovode time da što gluplja i odvratnija reklama -> јаči utisak na gledaoce (što je naravno tačno). Momentalno prezirem reklamu za ABA Tel



  15. #225

    Odgovor: Najgore reklame

    Najgora reklama nije to sto vidimo na tv-u vec ono sto osetimo,onaj produkt koji pruza u skrivenoj prouci,dajte ljudi ne budimo selpi,truju nas i trovace nas...
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

Strana 15 od 18 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Reklame za sminku
    Autor irnik u forumu Lepota
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 08.03.2016, 19:51
  2. Najbolje reklame
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 201
    Poslednja poruka: 06.08.2015, 18:09
  3. Najgore bračne osvete
    Autor Najgora u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.12.2009, 12:57
  4. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.07.2009, 12:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •