Da li idete na pecanje i gde?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 51
  1. #1

    07 Da li idete na pecanje i gde?

    Koliko često idete na

  2. #2

    Odgovor: Pecanje

    Da sam organizovan ko shto nisam ishlo bi se chesto.. A ovako, secam se ono jedne godine ........

  3. #3

    Odgovor: Pecanje

    Citat HLEBmaster kaže:
    Da sam organizovan ko shto nisam ishlo bi se chesto.. A ovako, secam se ono jedne godine ........
    Znaci nisam jedini...
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #4

    Odgovor: Pecanje

    Ja bih voleo da idem na pecanje,ali sta mi vredi kad ni stap ne znam da drzim.Verovatno bih upecao samo jednog soma.
    Samo jedan klub,
    samo jedan grad,
    samo Partizan,
    samo Beograd!
    Njega volimo,
    njega bodrimo,

    njemu pevamo,
    brate Partizan!!!

  5. #5

    Odgovor: Pecanje

    hehe na kom kraju shtapa? anyway, ma chamac nam je opet u plovnom stanju ove godine, tako da se nadam da cemo ga i upotrebiti

  6. #6

    Odgovor: Pecanje

    Mene licno pecanje smara jer nemam ja zivce k'o moj cale da sedim ceo dan pa i dva-tri i da nista ne upecam tako da i ne idem na pecanje ali zato moj matori zivi za to, isao sam ranije i ja sa njim ali u poslednjih par godiina ne bas...

  7. #7

    Odgovor: Pecanje

    Mnogo volim pecanje i barem dva puta mjesecno odem sa caletom i djedom. Genetika je cudo jedno!
    Nema tog psihijatra koji ti moze tako procistiti mozak, kao sto to moze svjez vazduh i zvuk tekuce vode...

  8. #8

    Odgovor: Pecanje

    Godinama sam revoltirao i nisam hteo da idem na kurz za dobijanje ribarske dozvole ... to je u Nemackoj obavezno, ako zelis da pecas na "prirodnim" vodama , inace ostaju samo privatna jezera kao opcija ... sad se spremam na ispit, ali to mi se cini teze nego maturski ... 800 pitanja, koju ribu kad smes da izvadis iz vode i od koliko cm, koji cvrkut pripada kojoj ptici, itd.

    Evo slike sa poslednjeg pecanja ... zena me ubi, kad je videla da sam strpao ribu u kupatilo ...

  9. #9

    Odgovor: Pecanje

    Koliko cesto idem na pecanje?
    Pa cesto , ili uvek kad mogu.Svojevremeno kad sam pocinjao da pecam jedan stari sad pok. kolega ribolovac ipricao mi je nekoliko vrlo interesantnih pricica-detalja a koji su se pokazali kroz vreme vrlo tacni. Naime da bi neko bio ribolovac treba da ispuni sledece uslove (tice se muskaraca): da je ozenjen, da negde radi i da ima volju za pecanje, sve ostalo dolazi samo po sebi. I jos jedna komparacija starog kolege ribolovca:Stari ribolovac i stari svaler, stari ribolovac ima ribu a nece jer se zasitio sad vise voajerski peca, a stari svaler ima ribu al nemoze jer je istrosio pribor.

  10. #10

    Odgovor: Pecanje

    Idem cesto, ali samo ako je lepo vreme. Jednom se zeznula pa isla zimi, smrzla se i nikad vise.

  11. #11

    Odgovor: Pecanje

    :

    Dok se nisam udala, nisam mogla da shvatim ljude koji sede pored vode i satima gledaju u plovak .Posto moj Misko ide cesto , ja krenula iz zezanja da mu pravim drustvo.Vremenom sam pozelela da i ja pecam.
    E ! To je bilo sve samo ne pecanje,posto je plovak leteo na sve strane samo ne u vodu , gde sam ja htela da padne(bilo ga je i na drvetu i u zbunju) ha ha
    Vremenom je sve doslo na svoje mesto, tako i moj plovak u vodu.Upocetku sam pecala male ribe "mamke"i igrala od srece kad bi zagrizla neka veca.
    Kako je vreme prolazilo tako sam ja zagrizla i sad jednostavno ne mogu bez
    Nema nista lepse nego kad odes ranom zorom na vodu ,pa osetis kako se priroda budi, kako ptice pevaju i ...naravno riba zatrza.
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  12. #12

    Odgovor: Pecanje

    Pa ne bas cesto,al obozavam da pecam
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #13

    02 Dali idete na pecanje i gde?

    Ja licno obozavam pecanje jer me mirnoca vode opusta i relasira, naravno sada se dvoumim ili

  14. #14

    Odgovor: Dali idete na pecanje i gde?

    Ne bas cesto,ali idem
    Leti par puta tim povodom zavrsim pored vode(tacnije DTD kanala )
    Lako cu,ako je do mene.........

  15. #15

    Odgovor: Da li idete na pecanje i gde?

    Kada dodjem u Novi sad, na duzhe od dva dana, obavezno odem da spavam na Kamenjaru. Kod mog starca stoji dobra pouzdana "desetka" a i stari shtapovi su mi svi tamo. Obavezno iskoristim svaku priliku da se provozam do Suseka i ako vodostaj to dopushta, da se prebacim peko shpora u Susechkom dunavcu.
    Volem da odem i na "Kraj sveta" kod Beginog salasha u Kovilju. Krenem ujutro u 2 sa shogorom i matorim. U Kovilju u pekari kupimo frishka leba i bureka a pivo je josh od sinochke u gepeku. Ovde u tudjini kada idem na pecanje, obavezno odem na neko privatno jezero gde platim da bi se umorio od vadjenja sharana (koje posle vratim u vodu). Volem da pecam i na moru. Dok se devojke kupaju i sunchaju ja iz gumenjaka postavljam parangal. Nishta sladje nego kada za vecheru pripremimo nekoliko shparova i komarchi.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Predlozite gde ici na pecanje
    Autor najsnp u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 04.03.2012, 05:40
  2. Idete li u muzeje?
    Autor yige_gui u forumu Umetnost
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 08.11.2010, 18:08
  3. Mamci za pecanje
    Autor HLEBmaster u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 17.05.2010, 12:24
  4. Da li idete u Crkvu ?
    Autor bobby u forumu Religija
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 20.02.2009, 18:24
  5. Sta?!- Stapovi za pecanje!
    Autor HLEBmaster u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.02.2007, 22:58

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •