Noćne polucije - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 45
  1. #16

    Odgovor: Noćne polucije

    hmmm, recimo da imam ...mada se retko kog setim .... dešava se često da "šator" bude podignut kad se probudim ....
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  2. #17

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat pumba kaže: Pogledaj poruku
    hmmm, recimo da imam ...mada se retko kog setim .... dešava se često da "šator" bude podignut kad se probudim ....
    Ovo nesto na racun SQUAW

  3. #18

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Ovo nesto na racun SQUAW
    Pa jedino ako je mene sanjao

    dešava se često da "šator" bude podignut kad se probudim
    Ja sam mislila da su jutarnje erekcije u najvećem broju slučajeva svakodnevne...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #19

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Pa jedino ako je mene sanjao



    Ja sam mislila da su jutarnje erekcije u najvećem broju slučajeva svakodnevne...

    Bhaha, s' kime li se ti druzzish??


    Elem, u toku sna raste nivo testosterona u organizmu pa se zato chesche deshava da shatra bude dignuta ( a pod shatrom cirkus), no ne mora da znachi...

    Ne moram chak ni da sanjam nish erotsko on to uradi sam ... zato i nevolim da me keva budi...

  5. #20

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Bhaha, s' kime li se ti druzzish??


    Pa, ja nisam izuzela blizinu partnera Mada, možda su ovi moji do sad imali frku sa hormonima
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Noćne polucije

    Mozzda, al recimo da nam se ne dizze bash bash svaki dan spontano, kad smo sami

  7. #22

    Odgovor: Noćne polucije

    Imala sam par puta takve snove...i uvek sanjam da sam sa nekom devojkom

  8. #23

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Imala sam par puta takve snove...i uvek sanjam da sam sa nekom devojkom
    ...i ja...

  9. #24

    Odgovor: Noćne polucije

    Ma sanjam ja redovno takve stvari,i devojke i muskarce,ucestvovala sam i u orgijama i u grupnjaku,......Sta znace?Nemam blage veze.Valjda mi sex udario u glavu u poslednje vreme...
    I may not be perfect but I'm always me

  10. #25

    Odgovor: Noćne polucije

    Neznam dal da mi bude krivo ili drago al ja noću samo spavam i ništa ne sanjam,a što se šatre tiče nismo nomadi pa da je rušimo svako malo,nek stoji

  11. #26

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Kod mene ovo nije slucaj. Moji seksualni partneri u snovima nemaju veze sa javom. Nekad imaju, ok, ali ne mora uvek znaciti da zelim zaista da budem sa njim. Cesce znaci da mi treba samo sex.
    Nisam se ja lepo izrazila - ne veću bliskost u seksualnom smislu, nego uopšte veću bliskost sa tom osobom.
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  12. #27

    Odgovor: Noćne polucije

    e, da. sjetila sam se jednog sna gdje je skoro bilo seksa (ali kad vam kažem s kim ga je trebalo biti, i bolje da ga nije bilo). dakle, ja sa društvom u gradu, kad pored nas ležerno prolazi dzekson majkl (odakle se on stvorio, pojma nemam). kad ono svi u glas: buhuuu, eto ga pederčina. u tom momentu, ja skočim, kažem e baš nije, sad ću da ga smuvam (mislim, jeste san, ali i meni svašta padne na pamet). ja za džekicom, kažem mu da ovi misle da je on pederčina,a on meni: ma nisam, da idem sa njim da mi pokaže. ja pohitala sa njim u neku oronulu zgradu, on otvara vrata, kad ono unutra hotel sa pet zvjezdica, ponudi me čovijek pićem, i ja se probudim, na svu sreću. (da se nisam probudila na vrijeme, ovo bi već uletilo u domen horora)
    nattydread is coming to dinner

  13. #28
    Komsinica zgodjusna,dolazi da kafenise sa zenom.Gotivi me,bar mi se cini,pa prolaze moja dobacivanja.Elem!Kamo srece da je to bio sator,...Fleka!!!Neko prosuo jogurt u cirkusu.Priguseno osvetljenje,ali sam prepoznao komsinicu....sami...goli....JA kuvam kafu....radim kao hobotnica...sve se odvija u kuhinji...

    Ujutro stize komsinica po planu i programu i ....
    Neverovatno,procitala mi sa osmeha SVE!!!
    Mozda je sanjala potpuno isti san?!
    Uh al bi to bilo dobro!!!!


    Jedno moram da priznam:
    Dosta novih stvari sam video samo u sopstvenim snovima.Naravno i posle sa odusevljenjem primenjivao.Da nebude sumnjivo,radjeni nekakvi remixi....
    Poruku je izmenio goldie, 27.02.2007 u 01:51 Razlog: spojila dve poruke
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  14. #29

    Odgovor: Noćne polucije

    Kad smo već kod noćnih polucija i sl. stvari, celu noć me je zavodio Dejan Stanković... stvarno ima stila (mislim u snu)
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  15. #30

    Odgovor: Noćne polucije

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    e pa niste me ubijedili... zašto nikad ne sanjam neku plažu i nekog jamajčanina
    Зато што су Јамајчани црнци...

    Слабо памтим такве снове, али сећам се да је било добрих, мада не често. Сећам се да сам једном сањао стрину у том смислу (стрина није род!)... али не могу да се сетим да ли смо ишли до краја или не, чини ми се да се после предомислила...

    Што се тиче ноћних полуција, знало је да ми се деси, али углавном првих месеци војске кад бих заспао мислећи нешто безобразно или кад бих сањао девојке. Схватио сам да се у војсци не ради ручни рад (хеклање и то ) само из досаде, већ и из преке потребе, знате ли како мало доњег веша је давала ВРС... после су већ дошла одсуства и изласци у град...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •