Only Fools and Horses - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Ko vam je omiljeni lik?

Učesnika ankete do sada
59. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Del

    22 37.29%
  • Rodni

    11 18.64%
  • Ujka Albert

    4 6.78%
  • Deda

    3 5.08%
  • Triger

    12 20.34%
  • Bojsi

    5 8.47%
  • Denzil

    1 1.69%
  • Majk

    0 0%
  • Kasandra

    0 0%
  • Rakel

    1 1.69%
  • Marlin

    0 0%
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 47
  1. #16

  2. #17

    Odgovor: Only Fools and Horses

    Ma sve ih volim,glasala sma za Dela mada najvise volim epizode u kojima Bojsija preve budalom
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #18

    Odgovor: Only Fools and Horses

    Trigger: What you up to Dave?
    Rodney: I'm listening to Mozart's Concerto No.5 in D-Minor.
    Trigger: No words to this song Dave?
    Rodney: No Trigger, it's an instrumental.
    Del Boy: All right Trigger? What you doing?
    Trigger: I'm listening to Mozart's Concerto No.5 in D-Minor.
    Del Boy: Okay.
    Trigger: It's the karaoke version.

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #19

    Only Fools and Horses-Mucke

    Evo jedna tema koja zasluzuje mesto na najboljem forumu.Da li pratite ovu popularnu seriju sta mislite o njoj legendarne scene zanimljivosti hoce li biti jos...

  5. #20

    Odgovor: Only Fools and Horses

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Odgovor: Only Fools and Horses




    ......
    ...hell ain't a bad place to be......

  7. #22

    Odgovor: Only Fools and Horses

    Nezajebivi cista 10

    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  8. #23

    Odgovor: Only Fools and Horses

    pozdrav. trazim nekog ko ima serijal "mucke".

  9. #24

    Odgovor: Only Fools and Horses



    Najbolji su, zaista....

    Sada se setih Dela kako pada u nesvest na aukciji....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  10. #25
    To in the war...
    Lovely jabley...
    Gordon benett

    Te reci cu pamtiti do starosti zaista.
    A scene koje mi se vrzmaju po glavi su:
    Rodni Del i Albert u supermarketu,pa Albert kada je bio u bilnici
    Rodni kada je na izletu udario Pandura u glavu loptom...i desetine scena jos od Alzirca do Demijena Trotera...



    Jos jedan dodatak koji ce vas sigurno interesovati da ce biti snimljen jos jedan serijal a verovatno 2009 godine kao konacna verzija.Del i Rodni ce vec biti stari a Demijen i rodnijevo dete ce vec odrasti.Najvise ce biti reci oko Demijena koji ce se oblaciti kao njegov otac i muvati bas kao on a naravno da ce ga Del sputavati u svemu da ne bi pravio greske a Rodni ce po obicaju i ovde ispasti potrcko svom bratancu.

    Verovatno znate da pored dede i strica Alberta koji nisu medju zivima 20 godina takodje i Majk vlasnik Ragine glave nije takodje u glumackoj ekipi zbog prerane smrti.A pominje se da ce Marlen zameniti druga glumica zbog njenog teskog zdravstvenog stanja,Triger ce se pozabaviti i produkcijom ovog serijala.Imate sve informacije o seriji na BBC.com
    Poruku je izmenio silvia, 08.07.2008 u 14:41 Razlog: 2 uzastopna posta

  11. #26

  12. #27

    Odgovor: Only Fools and Horses

    Ma meni je jedna od najboljih scena kada misle da su ubili kanarinca koji je odavno već mrtav, pa čitava epopeja da se nađe baš isti kanarinac kao onaj živahni koji je nekada bio u kavezu, daklem...
    I farbanje majčinog spomenika fluorescentnom bojom za obeležavanje ulica, totalni crnjak....
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  13. #28

  14. #29

    Odgovor: Only Fools and Horses

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Ma meni je jedna od najboljih scena kada misle da su ubili kanarinca koji je odavno već mrtav, pa čitava epopeja da se nađe baš isti kanarinac kao onaj živahni koji je nekada bio u kavezu, daklem...
    I farbanje majčinog spomenika fluorescentnom bojom za obeležavanje ulica, totalni crnjak....
    Tako je odlicne epizode plakao sam od smeha.Da dodam kada je deda bacio smece u kontejner a u njemu rodni trazi trubu,pa Del u zatvoru kada je izvozao bivseg prijatelja Slejtera,potom pecanje kada su naleteli na onog ludaka...Forever

  15. #30

    Odgovor: Only Fools and Horses

    Britanski TV serijal, poznat kod nas kao Mućke, smatram serijom svog života. Ne bih sada pisao o Del Boju, Rodniju i ostalima u prisećanju na neke od brojnih sjajnih scena kojih smo se mogli nagledati u seriji, već bih izrazio svoju ličnu impresiju o ukupnom utisku koji je ove TV priča ostavila na mene...

    Džonu Salivenu, autoru serijala, kao i njegovim saradnicima, a pre svega scenaristima i, naravno glumcima, skidam kapu na jednoj do savršenstva ispričanoj jako ozbiljnoj priči na izuzetno pitak, šarmantan i duhovit način.

    Iako je serija prepuna štosova, gegova, i dosetki, koji često kod gledalaca izazivaju urnebesan smeh, svi ti fazoni nikada nisu bili sami po sebi cilj, već znalački pripremljeni delići kojima se majstorski gradila, na prvi pogled, (samo) zabavna priča, ali u čijem se bekgraundu uvek nazirala i podsećala surova ozbiljnost jedne svakodnevne pojave koja se zove život.

    Svi ti obični ljudi sa društvene margine oličeni u likovima Del Boja i Rodnija preko Bojsija, Majka, Denizela pa do Mikija Pirsa i ostalih, su se svakog jutra budili sa nadom da će uspeti sebi da obezbede bolji život i mirnije sutra kako bi se konačno otrgli od nesigurnog asfalta i sumnjivih barova pekamskih ulica.

    Upravo taj život i borba da se on proživi su bili šlagvort autorima Mućki da stvore izuzetno ozbiljnu seriju, britkog kritičkog duha donekle i prividno zamagljenog sjanim i ponešto variranim engleskim humoro i time stvorili kultnu seriju sa nizom arhetipskih i do savršenstva iznijansiranih životnih likova u njima...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •