Nail Art
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 65

Tema: Nail Art

  1. #1

    05 Nail Art

    Eto odluzih se, da za nas zemske otvorim temu kao sto je nail art....da ubacimo koju slicku...da razmenimo ideje....prikazemo mozda svoje neke radove

    Da li sarate po noktima? i sta mislite o svemu tome?






    Poruku je izmenio silvia, 30.07.2011 u 14:59
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Nail Art

    Super mi je to vidjeti ali ne na kandzama vec na dva tri mm dugim noktima...

    Kad sma bila mladja radila sma to sebi kistovima i raznobojnim lakovima dok danas postoji i pribor za to(mozda je postojao tad ali meni nedostupan)

    Ma samo pustis masti na volju i ne mozes da pogresis
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #3

    Odgovor: Nail Art

    Airbrush nail art:



    3D nail art



    Poruku je izmenio silvia, 17.02.2007 u 16:59
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

    Odgovor: Nail Art

    Color acrylic nail art

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  5. #5

    Odgovor: Nail Art

    lepe slike..ali ja to ne bih radila..
    ja najvishe volim beli i krem lack..i french kada su kraci noki...
    ewentualno bih neshto od svega prikazanog uradila na jednom noktu..
    tada bi to bilo lepo i doshlo do izrazaja...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  6. #6

    Odgovor: Nail Art

    Kad sam bila mlađa crtala sam nokte i sama i kod manikira, ali daleko diskretnije nego ovo na slikama. Slažem se u suštini sa Blueellinom izjavom:
    ja najvishe volim beli i krem lack..i french kada su kraci noki...
    ewentualno bih neshto od svega prikazanog uradila na jednom noktu..
    tada bi to bilo lepo i doshlo do izrazaja...
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  7. #7

    Odgovor: Nail Art

    Ne volim duge nokte i ne nešto preterano šareno...Što jednostavnije to mi je lepšte...
    Sad je uglavnom to french...

  8. #8

    Odgovor: Nail Art


    ... moji letnji favoriti...




    ... jako dugacke... umerena duzina i najcesce samo jedan noktic...
    ...Koliko god život od tebe traži ozbiljnost, svako treba prijatelja s kojim se može glupirati. ...

  9. #9

    Odgovor: Nail Art

    Za razliku od dama iznad mene (i ja verujem 90% žena, svi vole taj french), ja ne podnosim french, lomljenje oko što prirodnijeg izgleda n shit, uvek sam volela da izgledam dramatično ...i ne samo vezano za nokte. Volim tamne lakove, crni i tako te varijante (sećam se kad sam bila klinka, takav lak nije bio ni u najavi da se kupi kod nas, a ja lepo crni tuš na nokte i furaj ), ali pre kratke nokte nego duge. Mada ih ponekad pustim baš da izrastu ali to mi brzo dosadi. Šaranje isto volim, retko sam išla na manikir iz tog razloga, pre sam se zanimala sama, ali daleko sam od umeća teta koje se time profi bave. Baš daleko Uglavnom, mnogo mi se više sviđa na kratkim noktima nego na dugim. I mnogo više na nogama nego na rukama, mada mi se i na rukama jako dopada.

    Skoro sam se zezala sa noktićima na nogama, kupila cirkone:

    ... namazala 2 sloja crnog, utisnula cirkončiće preko njega, sačekala da se osuše pa premazala bezbojnim i super je, mnogo dobro izgleda, samo, ima već tome, lak je toliko betoniran da se nije ni pomerio, međutim meni već dosadilo da ih gledam, a ima da se okozim dok ga skinem sa sve kamenjem, pa tako sve kao ostavljam za sutra...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Nail Art

    Simpaticno mi izgleda na nekom drugom ali ne i na meni samoj. Nosila sam zebra i cvjetni dizajn prije nekih 6-7 godina i proslo me je. Sada uglavnom nosim french.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  11. #11

    Odgovor: Nail Art

    sve je to lepo samo kada je na prirodnim noktima nacrtano, kada nisu u pitanju vestaci od "pola metra", pa nije bitno da li na noznim ili "rucnim" prsticima.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  12. #12

    Odgovor: Nail Art

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Volim tamne lakove, crni i tako te varijante
    mi tu
    Sad se mackarim nekim teget plavim koji se svidza samo meni
    Da saram sama ne znam, jedina kombinacija koju znam da odradim je da noktici izgledaju kao one vasarske svilene bombone. 4-5 razlicitih boja, selotejp i pichi.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #13

    Odgovor: Nail Art

    Vodim računa da su mi nokti uvek uredni, posečeni ili isturpijani ako su dugi.
    Imam veoma kvalitetne nokte, tako da ih nikad nisam nadogradjivala. Trenutno nosim kratke jer mi je tako lakše za održavanje. Uglavnom lakiram i nokte na nogama kada mažem na rukama.
    I ne volim sedefaste, nežne varijante. Volim jake boje, divno izgledaju na kratkim noktima. Ranije sam kupovala neke aplikacije u vidu srca ili zvezdica pa lepila na nokte. To mi je super za leto i otvorene sandale.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #14

    Odgovor: Nail Art

    Nemam poverenja u žene i devojke sa dugim noktima,prirodnim ili nadograđenim nije važno,tj. u svaku koja ima taj poriv da ne može bez toga...

    Psiho sitnica za koju me još niko nije razuverio da nije tačna,a i kako bi kada nisam pogrešio nikada...

    Što kažu: Ne živim i nisam sa onima u koje nemam poverenja...

  15. #15

    Odgovor: Nail Art

    Teget plavi tak'i su i moji
    Ne mogu da zanemarim ono 200 na dlanu sta ti je to?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. rusty nail
    Autor SQUAW u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.10.2008, 09:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •