Da li vas privlače žene koje piju? - Strana 8
Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikaz rezultata 106 do 117 od ukupno 117
  1. #106

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Samo u granicama normalnog!
    Choose to know!!!

  2. #107

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    p.s.zasto je na pitanje :Da li vas privlace zene koje piju?,uvek misli na alkoholicarke sa razmazanom sminkom i pocepanom najlonkom
    Zato što na njega odgovara uglavnom muška seljaniJa koja poistovećuje ženu koja pije sa sobom koji pije, što je u ogromnoj većini slučajeva tragikomična slika.

    A ove priče "ne seća me se ko sam" su mi smešne. Više mi liče na filmsku scenu koja je ušla u narod, nešto kao urbana legenda.

  3. #108

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    volim kada vidim lepu zgodnu ženu kako u ovim vrelim letnjim danima, negde na nekoj plaži, kraj Dunava, pije malo točeno 'ladno Jelen ...

    još ako imam tu čast da sedim pored nje ...
    (nedostaje mi to ponekad)
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  4. #109

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    zavisi okle potežu...iz (vaše) 'flaše' ili tuđe čaše?
    ove te su pobornici prve solucije ne mnim e su ikome mrzne, a za drugu se već ne bi reklo...Hvala lepo.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  5. #110

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Ne.
    Ideal bi bio da gucka () neko vince... ono: balska haljina, bajadera () na glavi... a casa u ruci samo pravi drustvo dok se ne predstavim.
    Daleko od toga da sam iskljuciv u izboru medju malobrojnim, prefinjenim...koje u picu traze zadovoljenje cula umesto njegovog dejstva ili izgovora promiskuitetu, ali...
    Samo po sebi, zena koja pije, me Ne privlaci.
    Sa zenskim mozgom puno lakse ,,izlazim na kraj,, kada je u punoj svojoj funkciji -
    Mozda iz prakticnosti: sama fizicka pojava - no biceps, no trbusnjaks, ja ne furam swatch, ja ne furam najke / nije dovoljno jaka karta za ,,all in pre flopa,,

  6. #111

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Da pije normalno tu i tamu je okey,ali da stalno piju,to me bas i ne privlaci.

  7. #112

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Kada malo bolje razmislim, bolje su žene koje piju alkohol, nego one koje muškarcima "piju" krv.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #113

    Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    To ide jedno s drugim

  9. #114

    Re: Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Hm, namam neko veliko iskustvo, zavoleo sam jednu koja pije baš baš...jedino što sam primetio da jednako dobro, kao što pije pivo, tako pije i "mušku krv".

  10. #115

    Odgovor: Re: Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Citat slavkos kaže: Pogledaj poruku
    Hm, namam neko veliko iskustvo, zavoleo sam jednu koja pije baš baš...jedino što sam primetio da jednako dobro, kao što pije pivo, tako pije i "mušku krv".
    Neštom ti i ne verujem. Mislim, to da nemaš dovoljno iskustva. Pretpostavljam da misliš da iskustva sa ženama nikada nije dosta, što nije loša pozicija za momka kao što si ti...

    Ali, što se tiče žena koje piju rekao bih još i ovo. (Možda ću ponoviti, jer sam, čini mi se negde već pisao o ovome, a mrzi me da proveravam).

    Svojevremeno sam imao upalu trigeminusa (jednog trokrakok živca na glavi, za koji do tada nisam znao ni da postoji) i zahvaljujući tome sam upoznao dvojicu vrhunskih neouro psihijatara, jedan je tada bio akademik, a dugi je to postao nešto kasnije. E, taj drugi, Petar Bokun, mi je jednom prilikom rekao da žene piju gotovo u istom broju kao i muškarci. Pri tome je, verujem mislio na Jugoslaviju. Ne znam, ali u svakom slučaju, u ovoj "problematici" žene su izgleda već poodavno ravnopravan pol.
    Poruku je izmenio memento, 19.01.2016 u 19:04 Razlog: slovce
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #116

    Odgovor: Re: Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Čuj ravnopravne? Žene će uvek stremiti tome da budu prve! AMIN.

    A što se tiče pića pristalica sam istog aršina za oba pola:
    - Ako se pije da bi se opustilo, veselilo, šalilo..sve ok. Ali ako osoba koja popije počne da "mrzi ceo svet", onda...bolje da se drži dalje od alkohola!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #117

    Re: Odgovor: Da li vas privlače žene koje piju?

    Prve prve, jedino se ne hvale da piju, koliko su popile, sa kim su pile,,,,one piju zato što im se pije a ne da bi se k..čile!

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678

Slične teme

  1. Sta najvise vole da piju Vojvodjani?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 10:22
  2. Da li se suprotnosti zaista privlače?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 17:00
  3. Koji se znaci privlače
    Autor irnik u forumu Astrologija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 02.09.2015, 14:05
  4. Kakve muškarce privlačite?
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 99
    Poslednja poruka: 24.08.2015, 22:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •