Najgori domaći film?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 55
  1. #1

    Najgori domaći film?

    Zaista je mnogo domaćih filmova snimljeno tokom svih ovih godina, a svake sezone se pojavi bar jedan promašaj. Da li postoji neki domaći film za koji biste odmah rekli da je nešto najgore što ste ikada pogledali?

  2. #2

    Odgovor: Najgori domaći film?

    Pa domacu kinematografiju, bas i ne pretaim, al' ono za sta mogu da kazem da je promasaj: "Boj na Kosovu". Mogao je biti mnoooooooooooggooo bolje uradjen. Al' to su ipak bila stara vremena

  3. #3

    Odgovor: Najgori domaći film?

    Naravno da postoji. Svaki u koji je umešala prste Ivana Mihić. Za njom ne zaostaje ni Milica Milša aka Nikad Od Mene Glumica. I sve one Sekule i ostali seljaci.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Najgori domaći film?

    Citat SQUAW kaže:
    Naravno da postoji. Svaki u koji je umešala prste Ivana Mihić. Za njom ne zaostaje ni Milica Milša aka Nikad Od Mene Glumica. I sve one Sekule i ostali seljaci.
    Dodala bih još ciklus sa Lepom Brenom, more partizanskih filmova snimanih na silu i po partijskoj dužnosti i jedan sa sa sličnom tematikom, ali novijeg datuma- "Suza i njene sestre" (Igor Pervić i Marta Keler). Ljudi, to je atak na um.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  5. #5

    11 Odgovor: Najgori domaći film?

    dakle, na ovo sve gore napisano, mogu da dodam i malu nocnu muziku. ajme meni, koja bljuvotina. a mogla sam svasta da uradim u tih sat i pol vremena.
    nattydread is coming to dinner

  6. #6

    Odgovor: Najgori domaći film?

    Pored gore navedenih, objektivnih gluposti u domacoj kinematografiji, dodao bih i TT Sindrom. Da nije smijesan, bio bi tuzan promasaj!
    Scar tissue is stronger than regular tissue. Realize the strength, move on.

  7. #7

    Odgovor: Najgori domaći film?

    hahhaha, mislim da se zove 'slatko od snova' sa Draganom Mirkovic, Seljaci.....ma ima ih dosta, ne mogu se sad svih setiti
    Poruku je izmenio silvia, 24.12.2007 u 22:10
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  8. #8

    Odgovor: Najgori domaći film?

    Pored Sekule i njegovih ženidbi , filmova Ivane Mihić, dodala bih još i sve fimove u kojim ''glumi'' Bojana Maljević...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #9

    Odgovor: Najgori domaći film?

    osim onog prvog filma iz serijala žikinih ženidba i dinastija, sve ostalo je bio potpun promašaj, a sjećam se jedne odvratne scene izbogtepitakogdijela gdje se pojavljuje novopečena NazovimoJeGlumicom Lidija Vukićević, pa ispred ja mislim frižedera polugolim dupetom vrcka ispred nosa glavnog glumca (to joj je valjda bio diplomski rad).
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

  11. #11

    Odgovor: Najgori domaći film?

    ne bih da se zameram fanovima, ali "mi nismo anđeli" 2 i 3 je vrhunac smaranja, kičerice i loše glume, naročito ona mala splavarka... ni dan danas ne mogu da verujem da sam odgledao te filmove do kraja...
    A friend in need is a friend indeed, but a friend in need isn't a friend you need

  12. #12

    Odgovor: Najgori domaći film?

    Citat Mare-VV kaže: Pogledaj poruku
    ne bih da se zameram fanovima, ali "mi nismo anđeli" 2 i 3 je vrhunac smaranja, kičerice i loše glume, naročito ona mala splavarka... ni dan danas ne mogu da verujem da sam odgledao te filmove do kraja...

    Ja ih nisam ni gledala. Reklame na tv-u su mi bile dovoljne.


    Domaci film Aporia iz 2006. je zesci shit. Ne vredi gledati.

  13. #13

    Odgovor: Najgori domaći film?

    Haha Posao mi je vezan za film i kroz ruke mi je proshlo nekoliko veeelikih naslova ..

    Najshit film koji sam propustio kroz shake, a koga trenutno mogu da se setim je Suza i njene sestre

    Zapravo, nije film tooliko losh koliko su loshi glumci, scenario i rezzija haha. I sve se i mozze svariti, ali Marta Keler gura stvar nazad svojom imitacijom prepariranog mungosa... tako da vam je sat vremena smejanja od muke zagarantovano. Tu je i nesrechni Igor Pervich
    na vrhuncu karijere .. prljavozubog narkomana..krupni kadrovi njegovog osmeha ne bi trebali da se prikazuju deci mladjoj od 26 godina... Deklamovanje, recitacija i nauchno fantastichna neprirodnost Marte Keler kontaminirala je i uloge par pravih glumaca koji su se nashli u tom filmu, a chije prisustvo pokazuje kakvo je bedno vreme bilo tada i shta se sve moralo raditi za sitnu lovu. Shlag na torti je zadnji kadar kada se lik pokojnog mislim da se zvashe Marko ( Igor Pervich) iznenada pojavi na suncu ne bi li ponovio josh jednom motiv filma - "ne malena ..nasha pricha nema kraj".. uz prirodan okret glave u stilu artuditua (r2d2)..

    Naveschu i jedan isto tako uspeshan ali mnogo skuplji projekat Krojacheva tajna ...pa .. Aporija ( sumanut film mozda zanimljiv teshko obolelim filozofima ali sa fenomenalnom muzikom)... pa onda klasik Policajac sa Petlovog brda ... i josh neke koje mozzda opljujem u nekom sledechem postu..

  14. #14

    Odgovor: Najgori domaći film?

    Prvi koji mi je pao na pamet je čini mi se da se zove "Ona voli zvezdu"...užas...

  15. #15

    Odgovor: Najgori domaći film?

    Filmovi sa Draganom Bjelogrlicem.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Najbolji domaći film?
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 09.08.2018, 11:36
  2. Ruža Domašcina (Roža Domašcyna)
    Autor zosim u forumu Svetska poezija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.12.2011, 19:03
  3. Najgori razlozi za udaju
    Autor makilli u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 04.08.2010, 19:10
  4. Najgori film svih vremena
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 25.06.2009, 02:51
  5. Biramo najgori telefon
    Autor SQUAW u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 23.04.2008, 01:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •