Tetovaže i pirsing - Strana 3
Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 129
  1. #31

    Odgovor: Piercing & tatoo

    ...imam tetovazu na ramenu...planiram da uradim jos jednu...za pirsing sam malo mator...
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #32

    Odgovor: Piercing & tatoo

    ...nemam ni pirsing ni tetovazu ali planiram tetovazu...
    ...ne bih radila pirsing, nekako, dopada mi se kada vidim na drugom ali nikada se ne bih usudila da napravim na sebi tako nesto, vise zato sto sam kukavica nego zbog bilo cega drugog...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  3. #33

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Ne dopada mi se ni tetovaza ni tatoo, pa mi se dopadaju zene koje to nemaju...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #34

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...imam tetovazu na ramenu...planiram da uradim jos jednu...za pirsing sam malo mator...
    ...imam pirsing na obrvi...ne planiram da uradim jos jedan...za tetovazu sam malo mator...

    ...salim se, za tetovazu kakvu imam u glavi treba mi 200-300 evra, nikako da prezalim kintu...

  5. #35

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Citat *made_of_stars* kaže: Pogledaj poruku
    me like topic

    imam probusenu hrskavicu (uvo)
    Ja bih volila probusiti uvo ali se bojim da ne zeznem hrskavicu...
    A volila bih obrvu,to mi je tako mocno,a keva mi kaze da samo sanjam
    I svidja mi se u usni,ali ne vjerujem da bih probusila JA,ne privlaci me bas TOLIKO...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  6. #36

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Dajte, toliko mi se svidja pirsing na jeziku......! Imate jos neku sliku?

  7. #37

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Imam tatoo,a bushio bih ushi,svoje naravno,il' bar obrvu,al' mi ne dozvoljava keva...kaze pomislice da si veci narkoman nego sto jesi... u pravu je zena...

  8. #38

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...imam tetovazu na ramenu...planiram da uradim jos jednu...za pirsing sam malo mator...
    sta onda ja da kazem?

    Imam i tetovazu( malu, slatku, sakrivenu) i pirsing na pupku.
    Oduvek sam htela pirsing nosa, ali mi je mama rekla da ce mi odseci nos ako to uradim.
    Svidja mi se i mindzusica na obrvi, a koliko sam luda mozda je i nabacim uskoro
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #39

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ne dopada mi se ni tetovaza ni tatoo, pa mi se dopadaju zene koje to nemaju...


    bilo je jace od mene

    btw necu se tetovirati do sl godine jer sam napravila neku gadnu glupost,pa mi je dok se ne preselim u ns zabranjeno da budem extremna u bilo kom smislu
    I am the storm I am the wonder
    And the flashlights nightmares
    And sudden explosions

  10. #40

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Ove godine planiram da se istetoviram, nešto ne tak veliko, na ledjima. Pod stare dane, što bi rekla moja prijateljica



    Obožavam piercing na nosu,neki mali kamenčić ali to ostavljam za trenutak kada dobijem rešenje za stalni radni odnos
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  11. #41

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Tetovaza mi se ne svidja,ali mi je skroz ok kad vidim neku dobru i dobro uradjenu.
    Imam probusene usi,dve mindjuse na levom i jednu u desnom,razmisljem o obrvi,ma videcu jos.

  12. #42

    Odgovor: Piercing & tatoo

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ove godine planiram da se istetoviram, nešto ne tak veliko, na ledjima. Pod stare dane, što bi rekla moja prijateljica



    Obožavam piercing na nosu,neki mali kamenčić ali to ostavljam za trenutak kada dobijem rešenje za stalni radni odnos
    Mada ovaj deo ne spada u moje godine ali na trenutak ću se umešati ja sam se tetovirala 98god. i imala pirsing u nosu.Tada je to bilo strašno ljudi su me posmatrali kao da sam pala sa marsa,i posao nije bilo šanse da nađem jer su me smatrali za najgorim ološem,međutim danas je to postalo sasvim normalno i po meni ok.Pirsing više nenosim,ali tatoo nemogu ustvari ne želim da skinem.

  13. #43

    07 Piercing & tatoo

    Nemam nista ni protiv tatooa ni piercinga, ja imam tatoo na nozi, posto sam lav u horoskopu,a obozavam triabale, nasao sam nesto izmedju! Mozda bi izgledalo bolje na ruci ali sam uradio na nozi evo je_:

    http://img132.imageshack.us/img132/1113/dsc00104qh0.jpg

    sta mislite?

    Pozz
    Choose to know!!!

  14. #44

  15. #45

    Odgovor: Piercing & tatoo

    nekad davno,dok sam stanovala na uglu izmedju Vladetine i Knez Danilove,upoznavala sam najcudnije ljude iz komsiluka....jedan bracni par ,gde je on bio artist a ona "zena koju seku" u cirkusu,pa jedna matora lezbejka s voajerskim sklonostima,pa neka ludnjaca mrsava ko Oliva i jos tako neki svet.....prvo jutro,sedim s cirkusantima na stepenistu u dvoristu i pijem kaficu upoznavanja.....kazu ,sad ce da se pridruzi i Fatima,komsinica sa drugog......fina zena...samo ,tako,...ume da bude ponekad nervozna....
    ja se mislim,besparica sigurno,ko nije nervozan......

    leleeeeeeeeee,bogo moj!!!!

    kad izadje Fatima u tankoj cicanoj haljini na raskopcavanje bez rukava.....a tetovirana na obe ruke.....od ramena do laktova!!!!! a ispod laktova sve oziljci ,ko od nozeva

    ziv me stra` pojede da joj se ne zamerim ako pije slatku a ja skuvala bez secera......

    da rezimiramo....volim tetovaze.....ali...jednog dana bicu zbrckana....i mogla bi da licim na fatimu....a ja to nikako ne bi `tela....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •