Što češći seks - to uspešnija veza?! - Strana 2
Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 62
  1. #16

    Odgovor: Što ?eš?i seks - to uspešnija veza?!

    Po nekom istrazhivanju koje sam jednom davno prochitao, (na svu srechu prochitala ga je i najbolja supruga) 72 sata je optimalan ciklus "prazhnjenja mushkarca.
    Ukoliko se taj ciklus manje vishe isposhtuje, ne dolazi do nikakve disfunkcije u socijalnom ponashanju mushkarca (ili kako se to tako lepo kod nas u narodu kazhe "ne udari mu sperma u glavu")

    Zhene nazhalost nisu tako jednostavne za odrzhavanje...
    Ukoliko se ne bavimo Vudu magijom, telepatijom, astrologijom, body bildingom...
    i ukoliko nemamo platinastu visa karticu vishka, teshko chemo samo sexom uspevati odrzhati mentalnu uravnotezhenost kod svojih partnerki, koje u svojoj tezhnji ka savrshenstvu potpuno zanemaruju sitnice kao shto su realnost, moguchnosti i prirodni zakoni.
    Tachno je da postoji neka matematichka povezanost izmedju kvantiteta sexa i kvaliteta veze ali je formula komplikovanija od
    Vishe sexa = kvalitetna veza

    mozhda izgleda ovako ali nije sigurno...




    Nastavichu sa svojim istrazhivanjima
    kad sam se bakchao sa tim besmislenim problemom vech 23 godine
    i u svakom sluchaju obavestichu vas o rezultatima istrazhivanja

    za sada jedina konstanta je aksiom Kolichina novaca = Kolichina mira u kuchi

  2. #17

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    ako mi sve štima u vezi, nekako mi je normalno da se često seksamo. sretan si, hormoni ti divljaju i mi bi kad god nam se ukaže prilika. eh, ali ako mi veza škripi, i ako se non-stop nešto svađamo i podbadamo, nema tu dobrog seksa, bar ja onda ne mogu da se opustim i nije mi uopše do nekog hanky panky.
    nattydread is coming to dinner

  3. #18

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    Sex je vrlo vazan faktor u vezi,ali da moze odrzati vezu bez ostalih stvari koji trebaju da postoje u vezi(ljubav,postovanje,itd.itd.),nem sanse 100%

  4. #19

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Da li je teza "što češći seks to uspešnija veza" i vaš slučaj, ili se možda uopšte ne slažete?
    Pa svakako da je seks veoma bitan da bi veza izmedju dve osobe skladno funkcionisala... Kakva bi ti veza bila kad bi se seks svodio na čisto zadovoljavanje potreba za "pražnjenjem"...
    Mora postojati neka strast koja kulminira tokom seksa, nešto što nas vuče ka partneru...Što je ta strast veca češci je i seks, a samim tim i odnos je izmedju partnera je prisniji, lepšti...

  5. #20

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    Pored strasti koja je evidentna, postoji tu još jedan mali psihološki momenat, sex je čin "predavanja".... On je čin kada se pokazujemo slabi i ranjivi... A što se više nekom "predajemo" i pokazujemo svoje "slabosti" i "ranjivost" to se više vezujemo za tu osobu...
    DON'T PANIC

  6. #21

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    Jel' to ono: "...a tako nam često baš to malo nedostaje


    Sexualnost svake osobe je individualna!
    Ćuti i prenesi dalje....

  7. #22

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    Često samo način da pre prekinete vezu,jer dosadi pre,ma kako dobro bilo,ali zavisi s kim to radiš....nekada dosadi za 10 dana intenzivnog obljubljivanja,a desilo mi se da godinu dana ostanem i od tih 365 dana bukvalno je bilo sex-a 340 dana,računajući i menopauze,a nije dosadilo...(čak sam išao kod dr. da bih se pregledao i raspitao postoji li mogućnost da umrem na njoj..verovali ili ne)

    Sa nekim je i druga vrsta veze u pitanju,pa je i 1-2 nedeljno dovoljno,nismo svi isti,a i veze su različite...

    Sa mlađim je intenzivnije...

  8. #23

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    uspesnost veze ne zavisi od kolicine sexa vec od kvaliteta istog, ali i od emocija, medjusobne kompatibilnosti, i mnogih drugih stvari...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  9. #24

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    Da,ali daj isti kvalitet nimfomanki i normalnoj i imaćeš potpuno različite efekte...

    Nekima uopšte nije važno čiji primaju,ali govore drugačije ili pokušavaju da ubede što druge što sebe da nije istina tako surova prema njima,tj. život...

    p.s. kao ispade žalim nimfomanke,a njima lepo...pre da žale one sav ostali,uslovno rečeno normalni svet Normalne ako su prave najbolje su u svemu,pa i u bludničenju...nimfomanija je glupost i bolest,trpanje bez reda i cilja...kao kada mi kažemo da im je svuda bolje nego u gaćama,a ne mislimo svi tako...ili da su sve iste i sve dobre u krevetu...onda ne bi jedne pamtili,a druge zaboravljali lako...

  10. #25

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Često samo način da pre prekinete vezu,jer dosadi pre,ma kako dobro bilo,ali zavisi s kim to radiš....nekada dosadi za 10 dana intenzivnog obljubljivanja,a desilo mi se da godinu dana ostanem i od tih 365 dana bukvalno je bilo sex-a 340 dana,računajući i menopauze,a nije dosadilo...(čak sam išao kod dr. da bih se pregledao i raspitao postoji li mogućnost da umrem na njoj..verovali ili ne)

    Sa nekim je i druga vrsta veze u pitanju,pa je i 1-2 nedeljno dovoljno,nismo svi isti,a i veze su različite...

    Sa mlađim je intenzivnije...
    ...sa mladjima?...kako ko...posto ja ganjam matorke,mogu ti reci da su moja iskustva drugacija...ili sam ja bre,bolestan?
    ......
    ...ma sve je individualna stvar...tako da ne postoji pravi odgovor na ovo pitanje...
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #26

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...sa mladjima?...kako ko...posto ja ganjam matorke,mogu ti reci da su moja iskustva drugacija...ili sam ja bre,bolestan?
    ......
    ...ma sve je individualna stvar...tako da ne postoji pravi odgovor na ovo pitanje...
    Kontam da smo svi bolesnici na svoj način,a koliko je sve škakljivo pisati na temi SEX negde sam sinoć i napisao,pa se koleZa slažem s Tobom oko individualnosti..

    I nemoj više juriti matorke u tim godinama i sa toliko energije..da Te ne znam,pa da Te i podržim u tim akcijama...Blago starijim ženama doduše,mada ostavljaš curice na milost i nemilost,pa kako da ne saosećam sa decom...

  12. #27

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Kontam da smo svi bolesnici na svoj način,a koliko je sve škakljivo pisati na temi SEX negde sam sinoć i napisao,pa se koleZa slažem s Tobom oko individualnosti..

    I nemoj više juriti matorke u tim godinama i sa toliko energije..da Te ne znam,pa da Te i podržim u tim akcijama...Blago starijim ženama doduše,mada ostavljaš curice na milost i nemilost,pa kako da ne saosećam sa decom...
    ...jbg,brate...sudbina se poigrala sa mnom...vole me starije,a i ja njih...
    ...mada,ne bezim ni od mladjih,cak naprotiv...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #28

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    Jeste tebra,ali izgleda smo u rizičnoj grupi,pa ko zna da li i kada saznamo da li nam se to život osmehuje ili se cereka.....Jbg pratićemo porive,intuiciju,pa na kraju i nije toliko bitno šta,kako i gde smo bili žrtve,a gde egzekutori...

  14. #29

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Pa svakako da je seks veoma bitan da bi veza izmedju dve osobe skladno funkcionisala... Kakva bi ti veza bila kad bi se seks svodio na čisto zadovoljavanje potreba za "pražnjenjem"...
    Mora postojati neka strast koja kulminira tokom seksa, nešto što nas vuče ka partneru...Što je ta strast veca češci je i seks, a samim tim i odnos je izmedju partnera je prisniji, lepšti...
    Da, da, čest sex je hrana strastima...Ne mogu da shvatim da neko može da bude s nekim, a da u svakom trenu, kad je to moguće, ne poželi ono najlepše...

  15. #30

    Odgovor: Što češći seks - to uspešnija veza?!

    U velikoj vecini veza, uz sve postovanje prema platonskoj ljubavi, bez seksa nema ni dobre veze. Kazem "u velikoj vecini", a ne u svim vezama, jer postoji izvestan mali broj aseksualnih ljudi, koji ne osecaju potrebu za seksom, a postoje i veze iz racuna, koje su vise kao poslovni ugovor
    - u takvim vezama seks zaista nije bitan. U svim ostalim ljubavnim vezama izmedju odraslih ljudi bez seksa jednostavno ne ide.

    E, sad, iz ovoga bi neki mogli da izvuku zakljucak da, sto u vezi ima vise seksa, to je i veza bolja. Kada sa strane posmatrate parove za koje je ocigledno da je strast izmedju njih jaka (ne moraju oni nista posebno da rade, cak ni da se dodirnu - takve stvari vidljive su vec iz nacina na koji gledaju jedno drugo), pretpostavimo da im u vezi jako dobro ide - i u najvecem broju slucajeva budemo u potpunosti u pravu. Medjutim, da li to znaci i da je cest seks neophodan uslov za dobru, uspesnu, dugu vezu?

    Ne bas. Mada na pocetku veze vecina parova ima cesce seksualne odnose nego kasnije, to ne znaci da njihova veza kasnije postaje losija jer je seks redji. Isto tako, ako neki par redje ima odnose nego neki drugi par, to ne znaci da je ovaj drugi par srecniji. Sta je onda to sto zaista ima znacaja?

    Ona stara da nije bitan kvantitet nego kvalitet vazi i kad se radi o seksualnim odnosima. Nije bitno koliko cesto imate odnose, vec koliko su kvalitetni, to jest, koliko vas oboje zadovoljavaju. Mnogo loseg seksa nece nikome popraviti raspolozenje; cak i male kolicine fantasticnog, strastvenog seksa umeju fenomenalno da poprave raspolozzenje i ucvrste vezu.

    Ono sto je jos bitno jeste i uskladjenost medju potrebama partnera - ako libido jednog zahteva seks triput nedeljno, a drugom je dosta jednom mesecno, ta veza tesko da ce funkcionisati. Kompromise je moguce napraviti, ali ako postoji drasticna razlika medju potrebama, bilo koja vrsta kompromisa ucinice samo da oba partnera budu nesrecna.

    Dakle, kvalitet i uskladjenost su ono sto je bitno. A sto se "udaranja recki" tice, to je najbolje ostaviti za neko sportsko takmicenje.
    nomen est omen

Strana 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vrste veza
    Autor davorjanka u forumu Ljubav
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 21.09.2015, 22:00
  2. Najtužnija pesma
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 518
    Poslednja poruka: 04.09.2013, 22:00
  3. Najružnija žena na svetu?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 09.04.2012, 23:44
  4. Zrenjanin - ne sme da bude uspešan (?!)
    Autor itebejac u forumu Politika
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 20.04.2009, 11:35
  5. Test - Tajna uspešnog braka... ili mraka
    Autor vojvodjan u forumu Muška kafana
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 25.11.2008, 23:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •