Vaša umetnička dela - fotografije - Strana 2
Strana 2 od 54 PrvaPrva 12341252 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 798
  1. #16

    Odgovor: Vasa umetnicka dela







    pozdrav svima ja sam nov chlan ... evo nekih mojih slika .. btw simke super su ti fotke .
    Dulle

  2. #17

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Dobro došao na Vojvodinacafe!

    Posebno mi je drago kada nam se neko na ovako lep način pretstavi, kao što si ti učinio ovim divnim fotografijama ... nadam se da je ovo samo početak jednog lepog i korisnog druženja.


    O fotografijama slobodno uvek napiši po koju reč, meni će to svakako značiti a verujem da takvo mišljenje dele i ostali ljubitelji dobre fotografije.
    Recimo od tvoje tri postavljene fotografije za dve mogu da naslutim i nazrem kako su nastale ali mi je ona srednja prilična zagonetka pa ako nije problem voleo bih da čujemo više o njoj.


    PS.
    Želim ti prijatan i zabavan boravak među nama, znam da ćeš naći obilje tema koje će te zanimati, uživaj.

  3. #18

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    hvala na toploj dobrodoshlici :D to narandzasto je kisela voda sa malo farbe za kolache... zumirao sam max. mali DOF(dubina oshtrog polja-fokusa) i dobije se lepa slika sa izdvojenim detaljima
    Dulle

  4. #19

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Rađeno za jedan restoran ...



    Ovo je bilo za temu jesen.



    Poruku je izmenio simke, 02.12.2007 u 06:37 Razlog: redosled reči (bilo)
    Dulle

  5. #20

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Citat Dulle kaže: Pogledaj poruku
    evo i ns :D ako neko hoce full sliku u velikoj rez neka mi javi na PP
    Nadam se da ne prodaješ slike na taj način, inače ću ovo morati da smatram reklamom pa da obrišem.

    Šta kažeš, jel' reklama i trgovina u pitanju ili nije?


    PS.
    E, ako ti nije neki problem molio bih te da koristiš š,đ,č,ć,ž ... meni lepše i pismenije izgleda, nije neko moranje ... već tvoja dobra volja.

  6. #21

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Nadam se da ne prodaješ slike na taj način, inače ću ovo morati da smatram reklamom pa da obrišem.

    Šta kažeš, jel' reklama i trgovina u pitanju ili nije?


    PS.
    E, ako ti nije neki problem molio bih te da koristiš š,đ,č,ć,ž ... meni lepše i pismenije izgleda, nije neko moranje ... već tvoja dobra volja.

    naravno da ne prodajem ... ih da prodajem bio bih milioner :D meni je uvek drazhe da neko drzhi moju sliku na desktopu nego da mi za nju da ne znam ni ja koliko para .. sve slike koje postavim su postavljene da podelim to sa vama .. to jest nachin na koji ja vidim svet ... i sve slike koje budem postavljao su moje delo .. shto se tiche slova ajde ubacicu srpsku tastaturu .. naravno da nije problem .. nadam se da su vam se svidele slike de bre da prodajem .. he he
    Dulle

  7. #22

  8. #23

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Radovi su vam izvanredni.

    I ja obozavam fotografiju. Covek moze toliko toga da kaze fotografijom , a da u sustini ne izgovori ni jednu jedinu rec.

  9. #24

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    jopet photoshop kad ne znam da se sigram k'o druga deca ... s' igricama


  10. #25

    05 Odgovor: Vasa umetnicka dela


    Shot with Canon PowerShot A530 at 2007-12-09

    Uhvacen tren iz autobusa
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  11. #26

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    odlichno !!! jako dobra kompozicija !!! i boje i osvetljenje ...
    Dulle

  12. #27

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    evo nadam se da se ne ljutish .. malo sam pojachao boje .. minut rada u PS CS3

    Dulle

  13. #28

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Ja ne umem u Photoshopu ništa
    Poruku je izmenio simke, 11.12.2007 u 02:47 Razlog: dodao slovo: o
    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  14. #29

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Citat Kathy kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne umem u Photoshopu ništa
    Ako želiš i ako imaš vremena naučićeš.

    Program jeste veliki i moćan i može da uplaši na prvi pogled ali takođe može da bude jedna velika i zanimljiva igračka kojoj ne možete da odolite ... pruža obilje mogućnosti za dobru zabavu ljudima koji vole fotografije i imaju samo malčice više mašte. Inače u pitanju je i veliki kradljivac vremena, tako da kada sednete za komp i učitate neku fotku za obradu, pa probate ovako i onako ... dok ste trepnuli vreme je bukvalno proteklo.

    Naravno da ima i mnogo jednostavnijih, manjih i siromašnijih, mogućnostima, programa koji mogu da odrade skoro sve što je prosečnom korisniku potrebno ali ja sam sklon da preporučujem Photoshop svima koji ulaze u te vode pa ako već uče nešto novo neka to utrošeno vreme bude kvalitetno i korisno iskorišćeno na pravi program.

  15. #30

    Odgovor: Vasa umetnicka dela

    Tako je simke ... u suštini PS (foto šop) je osnovni program za obradu fotki .. svaka fotka mora proci obradu , bar neku minimalnu znači balansi boje kontrast i ostalo ... e sad ja savetujem da provedete više vremena dok slikate nešto , a posle 5-10 minuta u PS ... pošto ljudi su to obrnuli islikaju nešto za par sekundi i posle 2-3 sata budže fotku i na kraju ispadne ništa ...
    Dulle

Strana 2 od 54 PrvaPrva 12341252 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Fotografije iz mog albuma
    Autor nenad.bds u forumu Kad sam bio mali...
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 14:56
  2. Vaša umetnička dela
    Autor yige_gui u forumu Umetnost
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 01.12.2014, 20:22
  3. Nestala umetnička dela
    Autor SQUAW u forumu Umetnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 20.10.2010, 17:51
  4. HDR fotografije
    Autor goldie u forumu Umetnost
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.10.2010, 04:10
  5. Umetnička dela slikana vodom
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.02.2010, 03:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •