Kako zamišljate sebe za 20 godina?
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 96
  1. #1

    Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    Kako zamišljate sebe za 20 godina? Da li uopšte možete da se zamislite?

  2. #2

    Odgovor: Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    Paaaa ukoliko ne budem malo iznad moje babe u porodičnoj, zamišljam se još neozbiljnijom nego što sam sada. Fizički se ne zamišljam. To me ne interesuje
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    Prica ide ovako...
    Sedeo sam u jednom novosadskom klubu sa nekim kolegama, bila je ziva rock svirka i mi smo sa galerije mogli da vidimo sve ljude dole. Odma pored klavira za vecim stolom je sedelo drustvance njih jedno 6-7, sa prosekom godina oko 45. Svi sredjeni, nista napadno, neka classy varijanta, vidis da se ljudi dobro osecaju, jedan je bio neki profi fotograf sa preskupim digitalcem i stalno je fotografisao okolo, jedan drugi je bio slikar itd. U jednom trenutku, muzika prestaje da svira, ustaje lik od stola, imao je sigurno vise od 40, relativno visok, crne pantalone, preterana kosulja, sako, sve verovatno firmirano, bio sam malo daleko, kosa nesto duza, vezana u rep, proseda, ne ono propali rocker fazon, nego vidi se da je kosa odrzavana, naocare preterano uklopljene sa ostatkom. Covek odise stilom, uzima mikrofon i krece da peva, sad sam vec zaboravio sta neki stari rock hit... Negde u medjuvremenu krenu meni tockici u glavi i kao: "Kontaj coveka kako izgleda, kako se nosi i kakvo drzanje ima, lepo bi bilo da tako izgledam za jedno 20 godina"...
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  4. #4

    Odgovor: Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    Naj idealnija varijanta bi bila da sam uspesan psiholog sa dobrom platicom da iza sebe imam bar doktorat Muzica koji me voli i klinca i klincezu! Dobrog izgleda, a ne da se zapustim kao danasnje 40-to godisnjakinje , cenjena, postovana ...

  5. #5

    11 Odgovor: Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    pa, ako budem izgledala kao moja mama, pjevati cu od srece...inace, ne bih ni da se zamisljam
    nattydread is coming to dinner

  6. #6

    Odgovor: Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    Više sam tip od danas do sutra. Ne mogu sebe da zamislim za 20 godina. Ako povučem na loš deo familije, biću teška i sebi i drugima. Ipak, nadam se da ću biti samo dobra, pomalo luckasta, osoba u najboljim godinama koja je zadržala duh devojčice. (hm, već su mi lepili epitete pubertetlije sa doživotnom ličnom kartom, pa možda ću i do tada ovaj epitet zadržati).
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    Zamisljam se kao super tetu..da ne kazem baku!Imam nameru,kad odem u penziju da radim sve za sta sad nemam vremena..ako me zdravlje posluzi
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  8. #8

    Odgovor: Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    zamisljam sebe s dzokavcom u levoj daljincom u desnoj ruci i pokusavam da prebacim s grand na neki dobar trash...al nece djojus da vrti kanale cudo jedno... ...a oko mene neka gomila olinjalih macaka...

    Ubica mekog srca.

  9. #9

    Odgovor: Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    Ne bas za 20, za nesto viso od 20 godina vidim sebe ovako:
    Jos postojim i jos me ima!

  10. #10

    Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    S obzirom na danasnji nacin zivota,svi smo svesni da zivot prolece pored nas.Jednoga dana Sam sam sebi postavio ovo pitanje?
    Ostao Sam bez odgovora......
    Interesuje me gde Vi vidite sebe???

  11. #11

    Odgovor: Gde vidi te sebe za 20 godina????

    Negde u Evropi,radim svoj posao,za koji dan idem na odmor u Mexico,imam troje djece,posjedujem nekoliko nekretnina u razlicitim drzavama i u vlastitoj kuci(stanu) imam ogromnu bibiloteku I naravno srecno udata
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  12. #12

    Odgovor: Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    Nadam se da cemo moj co'ek i ja uspeti da kupimo neki brodic,
    pa da budem kapetan ladje!

  13. #13

    Odgovor: Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    Imat cu jos duzu kosu
    No me toques

  14. #14

    Odgovor: Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    Meni je to izuzetno glupo,zivim od danas do sjutra tako je najbolje,mogu da se trudim da se zamislim i isplaniram nesto u periodu do 3godine ali za 20 to je vec previse da bih razmisljala

  15. #15

    Odgovor: Kako zamišljate sebe za 20 godina?

    Zamisljam sebe kao direktora firme u kojoj radim, otpusticu pola ovih dzabalebarosa...

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. O čemu razmišljate kada ste sami?
    Autor Kunic u forumu Psihologija
    Odgovora: 128
    Poslednja poruka: 23.08.2020, 11:50
  2. Da li lažete sami sebe?
    Autor PropelerZviz u forumu Filozofija
    Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:41
  3. Ocenite sebe
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 12.04.2012, 13:28
  4. Kako vasa deca zovu sebe?
    Autor Crazy Angel u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 22.03.2010, 21:51
  5. Davati sebe?
    Autor biterlemon u forumu Filozofija
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 13.08.2009, 11:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •