Ah ta trudnoca... - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 34 od ukupno 34
  1. #31

    Odgovor: Ah ta trudnoca...

    Dve trudnoće u rasponu od 10 godina i obe iste, predivne..

    što se jela tiče, nisam imala neke posebne prohteve - tamanila sam sve redom, zato sam u prvoj natukla +33kg, a u drugoj +30..

    medjutim, to mi ni najmanje nije smetalo da budem dan, noć u akciji..

    spavala sam 4h dnevno, išla na posao do samog kraja, vežbala, vozila bicikl, onaj sa štanglom(odlična za pridržavanje stomaka)..

    i kad god vidim trudnicu, poželim joj trudnoću kao što su moje bile..bez mučnina, oticanja, gorušice i svih ostalih tegoba..

    jedino je kod prvog porodjaja malo zapelo, ali to se brzo zaboravi..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #32

    Odgovor: Ah ta trudnoca...

    Kad sam ostala trudna, posto je bila dugo ocekivana i jedva uspela svi su mislili da cu lezati i mirovati...prvi mesec nisam isla na poslu, lezala kuci...ali to nije za mene...moj temprament nije mogao da izdrzi to...

    pre kontrole u drugom mesecu ja kazem muzu
    - pitacu lekara sto ce mi reci i ako kaze da je sve OK, ja sutra krecem na poslu...izludecu kuci.

    naravno hvala bogu sve je bilo OK i krenula sam na posao...isla sam do osmog meseca i to vozila auto...al posto je pocelo leto, pa poceo da mi pada pritisak, zadnji mesec me muz vozio na poslu, pa na kraju ostala na bolovanju.

    trudnoca mi je bila super...nisam povracala, samo nisam mogla da podnesem jaki miris parfema, kad se nesto przi i kad se kuva pasulj...al paradajz i lubenicu sam volelaaaaaaaa mogla sam na to da zivim...

    nisam se puno ugojila, samo 10 kg...do kraja trudnoce...
    pesacila sam, pela se do 6tog sprata u zgradi kod prijatelja...
    uzivala sam maksimalno.

    porodjaj je bio carskim rezom, planirano, zbog zdravstvenih problema kod mene...al sve se to zaboravi.


  3. #33

    Odgovor: Ah ta trudnoca...

    Trudnoća - idealna! Mamina sunčica (ako sinčina pročita kako ga zovem...) je još u stomaku bio najbolje dete na svetu!
    Nije mi bilo muka, nisam se prejedala, konju sam rep mogla da iščupam. Čak sam i ginekologu rekla: Doktore meni ništa ne fali, da li je to normalno?
    Bila hiperaktivna, toliko da je u jednom momentu moj dobri tata rekao mužu: Prizemlji je malo porodiće se na ulici!
    Ma, najlepše vreme svih vremena!
    Mada, kako god da je bilo krajnji rezultat je vredan svega!
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  4. #34

    Odgovor: Ah ta trudnoca...

    Meni prošle ko po školskom primeru...
    Mogla bi tako lako svake godine,da sam
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Neplanirana trudnoca
    Autor Lillith u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 30.07.2012, 23:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •