Ovr end aut - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 37

Tema: Ovr end aut

  1. #16

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Glasu Iz Kontejnera

    krema namazana/lozinka kriva/umesto vrata od fice/otvorila su mi se vrata od kombija /ne znam sta krivo uradih/salji novu lozinku/ovaj put nek' se cita svako trece slovo okrenuto ka severo~juznom delu autostrade ka Nedodjiji/tvoj me nachin zbunio/Zimska Puma isporucila jaja/polomila sam sve do zadnjeg/nadjoh kljuc koji je otvorio Jezevu kucicu/al' je u njoj bilo 'ladno/nije bilo drva/pa sam se preselila u Veverichinu jazbinu/srecom ima signala/Jazavac ti javlja da ne brines za pleme/izbori su sredjeni/za poglavicu ce bude izabran Onaj Koji Zastajkuje/slusaj sadE/nocas ti stize Strshljen/doci ce tri minute pred izlazak Sunca/predace ti prozirnu omotnicu/uzmi omotnicu i daj mu jedan od onih zireva sto ti je trebalo ostane/paz' na vreme/islo je nazad, pa ce on dodje po starom vremenu/samo on ne zna da dolazi po starom/jer ne zna da se vreme menjalo/pa prema tome ti pripazi da budes na prozoru u novo vreme/zapravo staro/ne/zapravo novo/xmmm..zapravo bi bilo dobro da zaboravis da sam uopste spominjala staro~novo vreme/zapravo vreme se uopste nije menjalo/zapravo je i dalje isto/zapravo je to Sunce odlucilo da ranije izlazi/ili kasnije /zapravo ne znam odgovor/zapravo nije da ne znam/zapravo sam se izgubila kod one predaje omotnice /zapravo ti samo uzmi omotnicu, kad dodje~dodje/i odnosi je Sivom Dabru/on ce zna sta dalje/idem da pojedem koji badem/vidim da je Veverica bila vredna/zapravo nije badem/zapravo je leshnik/zapravo ne, nije ni leshnik/zapravo je orah/mljac, mljac......mljac/ovr end aut

    p.s. Ludom Grbavom nisam dala kreker.. zapravo me nije ni trazio

    p.s.2. Sumnjiva Machka ce drema popodne na starom plotu.. paz' da je upitas usred dremke 'koliko je misheva danas ulovila.. taj broj podeli sa 7, pa dodaj tri i oduzmi 12.. rezultat mi posalji

  2. #17

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Totalnoj zbunjozi

    na putu kuci cuh sove kako vas spominju. Vele neko vas gadne zajebo sa tim lozinkama. Brzom brzinom spakujem po onom ludom misu poruku tom vasem dabru da vidim sta je i kako ja mogu doprinjeti jos vecem zajebu... kad ono dabar mi odgovori da je on ko i ja sa svom tom vasom pricom

    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #18

    Odgovor: Ovr end aut

    Auuuuu Ljudi necu da se mijesham al ako je kod dabra dootle doshlo?!
    znate li shta to znachi?? Ako se hrastovom korom obmotas oko struka mozesh se zashtititi od ptichijeg gripa prilikom pravljenja laste kod skoka u vodu! Da li je moguce ispratiti pogledom suncokret u prunoj brzini okreta? Ja vas gledam i ne verujem? Da li ce i dalje vvaka srana svome latu jeteti?.. Slusham pazljivo vashu korespodenciju i sa zebnjom pratim razvoj dogadjaje glede jucherashnjeg klizishta na suncu

  4. #19

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Onoj koja slabo stoji s' lozinkama

    Izvestavam sa deponije/stop/tamo me istovarili djubretari/stop/saljem rezultat od miseva/stop/tacno -8,2857142857142857142857142857143/stop/pa sad ti izracunaj koliko je ulovila/stop/
    Sivi Dabar je uzeo omotnicu/stop/omotnica spaljena/stop/poruku ti pustam putem dimnog signala/stop/znaci - dim dim dim dva dima dim 4 kratka dim dim 8 dugih dim dim 3 koluta dima pa dim dim/stop/nije tesko/stop/ako nesto zapne posluzi se Zadimljenim Prirucnikom poglavlje 683-spaljivanja omotnica/stop/Stara Kornjaca se uputila u berbu pecuraka/stop/nabrace one nejestive trebaju mi za neku medicinu pa ti posaljem kilo kad ih osusim/stop/po sovi ti saljem sada ubudjalu mahovinu, 4 indijanske vrline i jednu neaktiviranu kasetnu bombu/stop/nova lozinka je - icnapo es it il ešilesiksar?/stop/znaces kako da procitas /stop/pozdravi Jazavca i reci mu da slucaj sa kipom slobode nije uspeo/stop/novi zadatak te ceka na klizalistu kod ormarica sa opremom/stop/bitno je da klizas tako da leva noga ide u desno a desna u levo/stop/povremeno pravi makazice/stop/nasmesi se da zavaras ostale klizace/stop/kod reklame za zvake probusi rupu u ledu/stop/udji unutra/stop/pingvin ce ti reci sta dalje/stop/ovde gadno smrdi/stop/ovr end aut
    p.s. pogledaj u potok i uberi prvu ribu koju vidis na drvetu u vodi
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #20

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Onoj koju su istresli iz djubra

    evo sakrila sam se u jazbinu kod Lije/svratila na kratko samo dok prodje prvi proljetni pljusak/taj zna da potraje/zijev/slusaj, onaj broj ne tacan/nikako se ne poklapa sa mojim/nesto ne stima/bolje da se manemo brojeva/cemo sledeci put racunamo u klikerima/'vako nema smisla/poruku takodjer nisam uspela procitam/vetar je dun'o izmedju treceg i petog dima, tako da nisam po'vatala dim dim, i onaj dugi dim sa kratkom stankom/pogledah u Zadimljeni Priruchnik, poglavlje 683, kad ono PUF/stranica istrgnuta/posumljala sam odma na Noja Piromana/ali ne nadjoh ga/rekao mi Gushter, dok se lenjo izlezav'o na suncu, da je Noj Piroman u cuzi/kazu spalio shtalu i ambar zita/nece tako skoro van/Jazavac je rek'o da se nije ni nadao da ce slucaj sa kipom slobode da uspe/sprema se nova akcija zvana 'Ajfelova kugla'/nemoj nikom nista da govoris/treba ce nam i Mali od 'ladnog oruzja/cula sam da je dobar sa da~ne pitanjima/lako ce zbuni protivnika sa 'ali nisam siguran'/spremi ga za put i obavezno mu ubaci tri zira i cetiri propale bobice/pitace ga i za nestrpljivu glistu/odgovor ce nadje u ljusci od proslogodisnjeg oraha/bacila sam ga iz visina kad sam preletala nocas preko sela/trebao bi da je pao tacno kod one travke sto se malo podvila kraj onog jorgovana, tamo kraj starog plota/evo pljusak i dalje traje/zijev/pingvin mi je rekao da treba da sto pre odem do Eskimaca, oni ce mi ulove ribu sa tajnim kljucem/kad to uspe saljem ti kljuc da odes kod Mornara/on ce te proshverca na barku/odveshce te preko Bare do Babe Hune/kod nje ces odsednes dan dva/ce te nauci kako da desifrujes tajne znakove koje tek treba da otkrijemo/upitno je dal' uopste postoje/ovde postaje dosadno/Lija se samo zali kako je Stonoga nikad nece da obrise noge pre ulaska u jazbinu/evo pijem vec dvajst' sedmu sholju procedjene vode/ovaj pljusak je sve jachi/zijev/ovde je malo ustajali vazduh/zijev/Lija ima monozijevtoni zijev/zijeeev/glas/zijev/evo mi zijev prica o onom kad su zijev zijev/zijeeeev/hrrrrk... rhhhhhrk../cu malo ubijem oko/zijev/ovr end aut
    p.s. Planinski San mi rekla da joj nesto ne stima sa kolenom i da podhitno saljes onog kupusa da zamota na levu ruku..

  6. #21

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Onoj koja pije procedjenu vodu

    frekvencija je jako losa ovih dana/stop/evo leptir mi pozajmio antenu/stop/nikako da ugrabim povoljnu priliku da se javim/stop/iskopala sam rov levo od kukuruza/stop/za sada je bezbedno/stop/zemlja je vlazna/stop/moracemo obustavimo ajfelovu kuglu/stop/Mali od 'ladnog oruzja je povredio koleno/stop/lecim ga kupusom/stop/a on je jedini koji moze da zbuni protivnika/stop/ja cu se svejedno uputim kod babe Hune/stop/spremam ti sovu/stop/krece za dva dana/stop/opet je popila mnogo/stop/nikako da savlada principe akcije i reakcije/stop/slusaj sada pazljivo/stop/saljem ti malu porodicu lignji/stop/izgubile su jednog clana/stop/od velikog petka mu se gubi svaki trag/stop/treba im tvoja pomoc/stop/napuni cizme vodom/stop/i prizovi Tamnu Plimu/stop/mozda ce ona da zna nesto vise/stop/stampam ti ponovo Zadimljeni Prirucnik/stop/javicu se od baka Hune/stop/tacnije njene perionice/stop/imam tamo neka posla /stop/sunjam se dalje/stop/ovde je zavladala glasna tisina/stop/izuzetno sumnjiva situacija/stop/ovr end aut

    p.s. Planinski San je dobro, i njeno koleno smo izlecili i otpratili je kuci, nije vise crvena u licu pa se izdvaja od nas ostalih u selu
    p.p.s. obrati paznju na fundamentalne znacajne cinjenice svemira i javi kad se jarac porodi na onu strau frekvenciju
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #22

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Onoj Koja Nikako Da Nadje Povoljan Signal

    ne javljah se dugo/zadrzah se dve nedelje kod Eskimaca/7. put su udavali Ledenu/mene trazili da im posvetim Ledenu Vodicu/nijesam mogla odbijem/imali su i Ledenu Sljivku/tesko odbijam znas i sama/zarakijali smo se/kad htjedoh uzletim shvatih da je mi metla zaledjena/po Kitu Lutalici poslah poruku da mi se salje nova/jerbo prolece dole nece tako skoro/po povratku ugledah cudne, novokomponovane signale iz Ratnog Sela/opet skrenuh sa puta/sletih da vidim o cem' je rec/taman su imali Godisnji Sastanak Za Sklapanje Planova Kako Napasti Neprijatelja/opet se spremaju da pocnu nikako zapoceti rat sa Predratnim Selom/secas se, tamo smo sadili one bobice za zimski dan?/uglavnom nakon sto smo poduvali Lulu svi su bili bolje volje/zakljucili su da nece ratuju/od Dabra su saznali da je nova akcija u toku/Dabar rek'o treba da se nadjemo kod crvenog panja koji raste usred jezera/koordinate su ti ispod prvog zelenog lopocha, levo od trske sa 4 slomljene grane/tamo ces nadjes i upute za Malog Od Ladnog Oruzja/po Sovi sam poslala novu medicinu od sve algi sa Karpata/cim mu koleno bude bolje salji ga u morsku pecinu/tamo ce nadje daljnje upute za kako otvoriti skrinju koju nadje na mestu za koje jos nemamo koordinate/Onoj Koja Shije moras podhitno kazes da ti sashije novu kabanicu za Slavu kod Stogodisnje Kornjace/tamo cemo pod opravdanjem da slavimo slavu sklepati daljnji plan/evo Zmaj riga vatru prema meni/izmedju vatra vatra pa dve vatre uspeh nacujem kako ce me utepa ako odma' ne prestanem kradem signal/moram letim/tako mi metle/evo mi spalio plasht/javljam novu frekvenciju uskoro/ovr end aut


    p.s. jarac se izgleda porodio na krivoj frekvenciji.. ne nadjoh nikakOve tragove..
    p.s.2. kad sunce zadje odi do coska na severojuznoj strani.. okreni se tri put oko sebe, a onda nadji Orni Zvezdu, mahni joj mah-mah-mahmah-mah.. ona ce ti dobaci ono za ono sto ti treba za ono koje si me pitala onomad za ono, a zapravo je bilo za ono srecno sa onim

  8. #23

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Onoj koja lokvanj zove lopoch

    Ugrabih nekako par sekundi/stop/ovde je vrlo živahno ovih dana/stop/alge sa Karpata stigle/stop/infiltrirala sam se u Predratno Selo još pre onog sprečenog rata/stop/rat sprečen/stop/i to odmah nakon što je sprečen rat/stop/to mi je i bio cilj/stop/hvala ti za ono/stop/nemaš pojma koliko mi je pomoglo sa onim/stop/mada sam kornjaču čekala dugo/stop/već je bilo sumnjivo da li će se uopšte i pojaviti/stop/sada slušaj jako pažljivo/stop/ni meni nije bilo najjasnije šta se ovde odvija/stop/napokon shvatila pa sam se uključila posle toliko vremena na frekvenciju da javim/stop/btw frekvencija odlična od kako si stavila novu antenu/stop/dakle načulji svih 6 pari ušiju/stop/meštani sela imaju klaustrofobiju zatvorenog prostora/stop/pokušala sam da ih lečim memorijom pamćenja/stop/nije uspelo/stop/unutrašnjost enterijera jednostavno nije ista/stop/fobija straha je suviše jaka/stop/šalji hitno uzajamnost reciprociteta/stop/ni slučajno keša u gotovini/stop/uzbudiće im se emocije/stop/čudno je ovo selo/stop/stalno su pod impresijom utiska/stop/indiferentno ravnodušni prema meni kao unikatu originala/stop/iako se preobražavam transformacijom da bi uhvatila frekvenciju učestalosti/stop/izvrši kompenzaciju zamene/stop/Sovu uspavaj hipnozom/stop/pošalji opet na fantaziju mašte/stop/tako ću nadam se rešiti ovde nešto/stop/ovr end aut

    p.s. ako sve ovo nije jasno, javiću se sa druge frekvencije kad nabavim drugu opciju izbora da ti dojavim karakteristiku obeležja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #24

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Ona Koja Mora Da Cuti

    ne znam o kojoj anteni pricas/pogledaj bolje da nije mozda neka zamka/mora da su boje nocas vidljive/nemoj previse da gledas u prazninu noci/delovace sumnjivo/poslala sam ti po Vrapcu prozirne dzozle za kamuflazu/Sova je na bolovanju/sifra:Slomljeno Krilo/zima je na pragu/treba da selim na Istok/na Istoku cujem da je sve Istochno/to me malo buni/mislila sam da je na Istoku sve Zapadno ako gledas sa juga/bune me i polozaji nadmorskih zvezdi/u zadnje vreme se cuje svasta ponesto/ispitaj Sivog Vracha o cem' je rec/put za nigdej zaboravi/karte propale/pishi kuci propalo/oduvao ih Severni vetar/telepatija je jacha nego inache/pazi kako nasjedash na folove/kazi mjeshtanima da im saljem lek za poboljshanje pamcenja/provereno nece nista pamtiti/saljem ti i ono sto ce ti trebati a nisi toga jos svesna/mislim da je Jez otkrio da sam mu pojela zadnje parche kupusa/hitno menjam stanje svesti u stanje nesposobnosti zbog radi kamuflaze/moje JA ce te kontaktirati uskoro putem antene za koju ne znam cemu sluzi/ovr end aut

    p.s. uverena sam da sam jos nesto htela da ti kazem, ali ne mogu da se setim ukljuci se na frekkvenciju da saznas
    moomoo meee jooouu

  10. #25

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Onoj kojoj se izgubio svaki trag

    zima oshtrija nego sto smo planirali/antene sve zaledjenje/morala sam na neodredjeno vreme duboko u podzemlje/sta je s tobom?/u utrobi zemlje teshko dobijam telepatske vesti/kontaj dubiozno/pojachaj frekvenciju/javi se do proleca/kazzu da dolazi na velika vrata/rek'o mi je koren stare bukve da se svo korenje vec unervozilo/u podzemlju sve zemljano/vesti stizu isprekidano/dobila sam vest koju sam trebala dobijem pred 'iljadu i 367 dana/kazze Krtica da ne zna zasto kasne/podzemna poshta radi non-stop/zatvoreni su samo 363 dana u ljudskoj godini/kakav je sklad za prolece?/stizzem u tvoj klan cim pripremis teren/ne zaboravi da ukljucis frekkvenciju za koju smo zaboravili da postoji/kazi poglavici da priprema mladu travu/ovr end aut


    p.s. sredila sam preko veze sastojke za novu Lulu Mira..
    moomoo meee jooouu

  11. #26

    Odgovor: Ovr end aut

    Posle svega ovog pročitanog sve mi je jasno, ali ostade jedna dilema: dali voz ide brže noću ili po šinama, vi nastavite uzbrdo kroz tunel, tamo je Mile bez drugara., a Lajkovačka pruga?

  12. #27

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Ona koja obavlja duzhnosti

    reche mi Sivi Soko da si morala hitno da otputujesh/stop/zaboravila si ponesesh ono shto je od presudne vazhnosti/stop/shaljem josh juche po Sovi da te stigne/stop/nemam mnogo vremena/stop/jure me zimske Vrane/stop/nisam im ostavila prstenje za prodaju/stop/moram menjam smer kretanja kod svakog levog raskrshca/stop/trenutno sam u gnezdu Veikog Orla/stop/njega nema/stop/al' bi mog'o brzo da se vrati/stop/javi se chim stignesh na odredishte/stop/hitno shalji nacrtni plan za sledece prolece/stop/nova sezona je providno narandzasta/stop/ovr end aut


    p.s. pazi kad uochish ochito sumnjivu situaciju, prilagodi se okolini i postani sumnjiva, tad ce ti pridje mali Mrav, koji ce takodjer biti sumnjiv.. ali nemoj da mu verujesh iz prve, mozhda nije to taj mali Mrav koji tebi treba.. sumnjivo ga ispitaj zashto je toliko sumnjiv.. ako ti da sumnjivi odgovor on je! dace ti sumnjive informacije za daljnje sumnjive planove
    moomoo meee jooouu

  13. #28

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Onoj čija punomoć vredi do opoziva

    Nacrtni plan nosi sova/stop/koordinirano je i okrenuto naopačke/stop/ ništa nećeš shvatiti/stop/akcija će biti savršena/stop/bila na odredištu/stop/ tamo nema ničega zanimljivog/stop/kukavica je ušla u časovnik i ne izlazi/stop/u uputama stoji da treba krenuti na četvrti zvižduk/stop/pošalji mi Julku da zvizne, nema ko/stop/imali smo problem sa Planinskim Snom/stop/šta se sve tu izdešavalo ne smem ni da pričam sa ovog položaja/stop/ovaj put nije bilo samo lice/stop/mislim da nam je neko zagadio izvor/stop/na veću staraca je neko pominjao onaj tvoj džem/stop/ne znam kakve to ima veze/stop/ja sam samo oprala teglu/stop/uključena na frekvenciju do daljnjeg/stop/što i nije tako daleko/stop/ovr end aut

    p.s. sastojci deluju južno od polumeseca. Nikako na zelenu granu sa nevinim žrtvama one gljive. Ukoliko šuster ne dođe juče smatraj da harmonije nije ni bilo. Gestikuliraj purpurno, mikrokosmos stiže uzvodno. Lozinka je žuja. U kolovozu.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #29

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Ona Koja Ide Neprimjetno Uz Vetar

    promenila sam smer kojim se nisam kretala/stop/sad sam u nekom koritu na vr'u jarbola/stop/mene stavili kao izvidnicu/stop/pravu su nashli da izvidja/stop/sva sam se zapetljala u chvorove koje ne znam da odchvorujem/stop/nadam se da je kukavica odletila/stop/za svaki sluchaj ti shaljem misha koji radi klik-klik da ubuduce tera machke/stop/pripremila sam najnoviju mast/stop/izgleda da utiche na spoljni izgled samo ondaK ako je ne koristish direktno/stop/vec sam ti poslala celi paket/stop/sastani se sa Morskom Zvezdom, koja zapravo nije Morska Zvezda, i smislite obleku za godishnju paradu zadnjeg dana sledeceg meseca/stop/svratice i Velika Rajchica, koja zapravo i nije tako velika/stop/nemoj da te velichina zavara/stop/kad ti kazhe da je dva-chetiri-jedan, to zapravo znachi da je jedan-chetiri-dva/stop/pazhljivo gledaj kamo cesh s njom/stop/pokushala sam da nabavim josh Rajchica, ali kazhu mi da poshiljka nije stigla/stop/moracu sama da krenem u akciju/stop/mornari me zovu na rum iz pljoske/stop/i partiju pokera/stop/moram da sidjem/stop/ako se uspijem odvezhem iz ovih konopaca/stop/jedan mi se.../stop/grrrrrr.../stop/zapet.../stop/chek/stop/da probam.../stop/prokleto uzhe/stop/da su mi sad neke shkare/stop/ahooooooooj doleeeeee/stop/S.O.S/stop/javljam ti se chiim ugledam kopno/stop/ovr end out


    p.s. Izgubljeni Dechaci su me pitali da ih poduchim nekim veshtinama dubljenja na glavi.. rekla sam im da se obrate tebi.. ti si tu spretnija
    moomoo meee jooouu

  15. #30

    Odgovor: Ovr end aut

    @ Ona Koju Chujem u Vjetru

    javljam se iz polumraka/stop/pricham Vjetru/stop/svrati tako povremeno/stop/pa pricha zavrzlame/stop/tako pricham u prazno/stop/a prazno zapravo i nije prazno/stop/nadje se tu svashta/stop/i tako putujem s Njim/stop/chak ni kod Pere Kineza nisam mogla nabavim sastojke za spravljenje onoga/stop/Planinski Povjetarac mi reche da te sreo/stop/reche da si imala proshlosezonske dve leve/stop/shaljem po Sovi ovosezonske/stop/dve desne/stop/pa nemo'sh po Plavom Svijetu sa sve proshlosezonskim/stop/reci ce Corava Zorka da ne idesh uz Vjetar/stop/nedostajesh silno da zbrajamo krivo/stop/ukljuchujem redovito frekvenciju/stop/shumi/stop/................../stop/ali primam vibracije/stop/ae/stop/ovr end aut



    p.s. ..................... .........................
    moomoo meee jooouu

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •