Žene vozači - predrasuda ili istina? - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 64
  1. #31

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Citat la femme kaže: Pogledaj poruku
    Ja licno nemam dozvolu, ali moram da priznam da vise volim da me vozi muskarac nego zena. Ne znam zasto, ali osecam se sigurnijom - mozda bas zbog te predrasude o zenama vozacima. Muskarci mi deluju sigurniji za volanom...
    ja volim da vozim zene
    Ko je za jednu voznjicu

  2. #32

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Ja sam vozac....po meni muskarci su nepazljiviji,...i stalno su nesto nervozni....dok mi zene pazljivije vozimo,.... mozda zato sto smo majke????

  3. #33

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...treba zakonski zabraniti ženama da voze...


    Ja se neslazem...pa ko bi vozio kad vi muski popijete koju vise...

    Sebe smatram za dobrog vozaca iz cistog razloga sto sam imala dobrog instruktora i u skoli i kod kuce (citaj muz)

    Ovo bi vam potvrdili mnogi koji su se vozili samnom u kolima
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  4. #34

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  5. #35

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Prilog 1036
    Sam je skliznuo , majke mi
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #36

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Citat zdenkavuk kaže: Pogledaj poruku


    Ja se neslazem...pa ko bi vozio kad vi muski popijete koju vise...

    Sebe smatram za dobrog vozaca iz cistog razloga sto sam imala dobrog instruktora i u skoli i kod kuce (citaj muz)

    Ovo bi vam potvrdili mnogi koji su se vozili samnom u kolima
    Mogli bi na voznjicu
    Prilog 1084
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #37

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Mi žene smo pedantniji vozači skloniji sigurnijoj, školskoj vožnji (ja ne ali većina je). Mi nemamo nož skakavac u pretincu, bejzbol palicu iza sjedišta, mi ne prijetimo šakama (osim mene), mi ne izlazimo van da se bijemo (osim mene), mi se ne utrkujemo na semaforu, mi ne škicamo kao vi i skoro sudar izazovemo.. Mi jednostavno pažljivije vozimo što vas muške iritira (jbg, i mene malo) jer ste naučeni a i želite biti King of the road. E pa sorry, to tako ne ide. Neka kultura na cesti ipak mora postojati i poštujte one vozače koji voze drugačije od vas u bilo kojem pogledu. Cesta se ne prisvaja!

    Haug
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #38

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Obično sam na strani žena, iskreno, ako ne vozim ja (sebe ubrajam u retke žene koje umeju da voze ), onda bih radije da je za volanom pored mene muškarac, a ne žena. Jedna moja prijateljica je jednom prilikom iznela teoriju da, što je veća uzbrdica, moraš da prebaciš u veći stepen prenosa... Šalu na stranu (što je najgore, nisam se šalila), u nepredviđenim situacijama, mislim da bolje, brže i promišljenije odreaguju muškarci (ako izuzmemo to da su te iste situacije u većini slučajeva oni i izazvali... )



  9. #39

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    ..naučno je dokazano da je ženama orijentacija u prostoru slabija strana.. isto tako je i istina da je muškarcima slabija strana to što ne mogu raditi više stvari istovremeno, ali kad se skoncentrišu samo na jednu stvar onda to rade efikasnije od žena.. to su naučne činjenice.. žene i vožnja mogu zajedno ali generalno važna je rutina kako kod muškaraca tako i kod žena.. moja iskustva sa ženama vozačima nisu pozitivna, na prste jedne ruke mogu nabrojati dobre ženske vozače.. lično sam se uverio u to kada sam video pokušaj jedne gospođe da okrene svoj auto u rikverc.. naime iza automobila cela ulica i ceo parking prazan, s leve i desne parkinga nema automobila pa jedno 15 metara.. gospođa je uspela da udari u jednu jedinu banderu koja joj je bila iza auta na već pomenutom praznom parkingu..
    čast izuzecima..
    bolje imati nego nemati

  10. #40

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Ne samo kola nego i voznja motora im je jaa strana

    Prilog 1089
    Ko je za jednu voznjicu

  11. #41

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Sta reci na ovu temu? Znam par zena sa kojima bi smeo bezbrizno da se vozim do kraja sveta i nazad, a znam *iskusnih* vozaca,kojima je to profesija,sa kojima bi se bojao da sednem u kola cak i kad kola miruju. Radio sam jedno vreme kao instruktor voznje i smatram da zene mogu biti,neke i jesu,bolji vozaci od muskaraca.
    Oce li neka da me provoza?

  12. #42

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    hm....zasto se titula losih vozaca pripisuje zenama?Znam mnoge muskarce koji veoma lose voze.Sebe smatram odlicnim vozacem i znam mnogo,mnogo zena koje odlicno voze!
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  13. #43

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Citat Tami80 kaže: Pogledaj poruku
    hm....zasto se titula losih vozaca pripisuje zenama?
    Jel' većini vama dobro poznata ona rečenica 'Ah, pa to sam si mogao i misliti. Žena za volanom'?

    Ako je slučajno muškarac - to se ne komentira!

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  14. #44

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    Citat Tami80 kaže: Pogledaj poruku
    hm....zasto se titula losih vozaca pripisuje zenama?
    Znate kome bi ja dala tu titulu? Beogradjanima!!! Ako vidiš nekog da te obilazi u nemogućoj situaciji...BG table ako svira na semaforu pogotovo ako je s'kraja kolone...Bg table ako žmigavac ukuljuči posle skretanja...BG table ako pokušava da ti "udje u gepek"...BG table...ako se parkirao na knap...BG table
    Ma prepoznajem ih na kilometar

    Znam mnoge muskarce koji veoma lose voze.Sebe smatram odlicnim vozacem i znam mnogo,mnogo zena koje odlicno voze!
    Evo sad poznaješ i mene

  15. #45

    Odgovor: Žene vozači - predrasuda ili istina?

    zene losiji vozaci totalna predrasuda (pazljivije su za volanom,nemaju potrebu dokazivanja u saobracaju,uvek vezu pojas),doduse izuzetaka ima na obe strane tako da u svakom slucaju uopste ne zelim da se nejednakost polova provlaci kroz sve sfere zivota (moja princeza sutra treba i bice sjajan vozac bez obzira sto je zensko)
    Ne treba ovaj zivot shvatati suvise ozbiljno kada ionako nećemo zivi iz njega izaci.

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 27.05.2017, 00:23
  2. Koliko dugo ste vozač?
    Autor Kunic u forumu Auto-moto
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 05.04.2012, 18:56
  3. Korisno za vozače
    Autor Turkmenbashi u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 23.07.2011, 11:11
  4. Istina ili mit..!?
    Autor yige_gui u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 24.11.2008, 15:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •