Psovanje - Strana 3

Prikaz rezultata glasanja: Koliko puta dnevno opsujete?

Učesnika ankete do sada
108. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Nijednom

    14 12.96%
  • Par puta

    45 41.67%
  • Desetak puta

    22 20.37%
  • Stotinjak puta

    1 0.93%
  • Psujem stalno, jebote!

    26 24.07%
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 99

Tema: Psovanje

  1. #31

    Odgovor: Psovanje

    Možda i kenjam sad, al' tako mislim
    ne kenjas, tako je..
    a u pi*du materinu
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #32

    Odgovor: Psovanje

    Uvek me moji najblizi nerviraju , pa samo kuci psujem,a napolju ne dao Bog da me iko cuje... Ne dovodi me iko u tu priliku,valjda im se cini previse rizicnim...

    Pred decom ne valja psovati...

  3. #33

    Odgovor: Psovanje

    Ima razloga za psovanje... a i nije neki greh u danasnje vreme. Danas ko ima manire, često je mutniji od ostalih...
    Pre neki dan me mater opomenula da ne psujem pred zubarkom, a ona je prva počela da psuje, pa sam se priključio (nesvesno)

    Ne psujem mnogo, ali psujem sočno...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  4. #34

    Odgovor: Psovanje

    ...sram me bilo...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  5. #35

    Odgovor: Psovanje

    Retko psujem. Mislim da ljudi koji često psuju to rade iz navike, a ne zato što su ne_znam_ni_ja_kol'ko iznervirani.
    a ne putujem ja. to beskraj po meni hoda

  6. #36

    Odgovor: Psovanje

    Ponekad jedna psovka govori vise od recimo 20 reci.
    Npr...vratis se kuci s posla, dodjes do frizidera da izvadis sok ili vodu, otvoris vrata, kad ono...frizider se pokvario, pun vode...svo meso i smrznuto voce i povrce iz zamrzivaca se odmrznulo...
    Umesto:"Jao sta me snadje, moram baciti svo meso koje mi je ujna poslala sa svinjokolja...lele koliko vode, kao da se slon popisao!"
    ...lakse je reci:"A u picku materinu!" i polako krenuti sa skupljanjem vode i izbacivanjem hrane koja vise nije za upotrebu.

    Trudim se da ne psujem pred indijancima. Kad su u blizini najgrdje sto cu reci je:Do djavola! ili Dzigi bau...to mi dodje kao cenzura.
    Ali zato kad odu na spavanje, pa jos ako pocne da me zeza net konekcija...iiiha! Prosto se zacudim kako ovako lepa usta mogu da izgovore takve psovachine
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #37

    Odgovor: Psovanje

    Zavisi,ima dana kad sam gora od kocijasa a ima kad ne kazem cak ni ono jbg...
    Raspolozenje mi je glavno i odgovorno za sve.
    Nervira me kad uhvatim sebe da preterujem u psovanju.
    ....ne...brze od zivota.....

  8. #38

    Odgovor: Psovanje

    Mi u školi psujemo gore od kočijaša kome se iščašio levi kuku na kišan dan, a mora da vozi deset kilometara grbavim putem kočiju punu bezobrazne dece. :D U svakom slučaju, umesto da kažemo "ej dođi vamo" mi kažemo "Ej bre stoko dolaz vamo!" ili "PIčko jedna!! Dovuci svoju usranu guzicu ovde!!!" ili čak "Budalo jedna retardirana, majku ti jebem, dolaz vamo da ti sad ne bi razlupo glavu!!!!" i slično. I ne ljutimo se jedni na druge, jer je to čista zajebancija.

    Kad nisam s društvom, ja pričam normalno, i ne psujem. Štaviše, pristojniji sam od bilo koga, samo kad oću.

    Al kad se iznerviram, nema leba da me zaustaviš. To psovke lete na sve strane, i čuju me do ćoška, a svaki put izmislim minimum deset novih psovki kao "Jebo mu ja pas mater!" ili "Napuši mi se noge!" i slične gluposti. Umeme da budem izuzetno vulgaran.
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

  9. #39

    Odgovor: Psovanje

    psujem uredno i redovno čisto radi kondicije da ne brukam balkan
    al nikad pred decom
    i nikad pred starijima od s*ebe

  10. #40

    Odgovor: Psovanje

    Citat Snoopy Red B kaže: Pogledaj poruku
    psujem uredno i redovno čisto radi kondicije da ne brukam balkan
    Kad reče Balkan ova mi simpatična
    Poruku je izmenio Mish, 18.02.2015 u 23:26 Razlog: slicka
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #41

    Odgovor: Psovanje

    Moram da vam se pozalim,u zadnje vreme na poslu psujem ko podmazan,valjda frustracija ili sam konacno ukapirao da metode ophodjenja prema radnicima koje ucis na fakultetu ne funkcionisu u praksi pa mora da se improvizuje.Mogu ja iz moje Srbije ali ona iz mene nece nikada.
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  12. #42

    Odgovor: Psovanje

    Ja ne psujem, niti volem da čujem da neko opsuje...pa eto ne volem, šta ćeš...ali ima jedna psovka koja mi izleti, a to je - e jbg

  13. #43

    Odgovor: Psovanje

    Citat cvishna kaže: Pogledaj poruku
    Ja ne psujem, niti volem da čujem da neko opsuje...pa eto ne volem, šta ćeš...ali ima jedna psovka koja mi izleti, a to je - e jbg
    Mislim da nema nijedne osobe u srbiji kojoj to makar jednom u životu nije izletelo.
    I Dont Believe In God, and I'm proud if it.

  14. #44

    Odgovor: Psovanje

    Pa iako sam svesna da psovanje nije nimalo lepo nazalost ih koristim.Trudim se da ih koristim u sto manjem broju ili da ih ne koristim uopste jer je jos manje lepo kada zujete zensku osobu kako psuje...

  15. #45

    Odgovor: Psovanje

    Kad sam počela da radim prestala sam sa psovkama,jer radim sa decom i maksimalano sam se kontrolisala.Onda sam se udala,rodila dvoje dece....i počela da psujem.Nisu mi psovke uzrečice,ali kad se iznerviram bude svega.Uglavnom jbg i u p.m.Ne volim kad neko psuje posle svake rečenice i kad ih koristi u nedostatku drugih reči.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. U Hong Kongu kazne za psovanje...
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 14.09.2006, 11:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •