Dečija histerija - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19
  1. #16

    Odgovor: Dečija histerija

    moj sin je imao napad histerije. trajao je oba minuta. kad je video da mogu da proizveden vechi broj decibela od njega i da mi je kapacitet plucha vechi od njegovog odustao je od daljeg histerisanja.... od tad pa na dalje razgovaramo kad imamo problem....zzuchnije ili manje zzuchno u zavisnosti od prilike i potrebe....
    & underpaid......

  2. #17

    Odgovor: Dečija histerija

    "Batina iz raja nije izašla." - no batine u vidu pljuske po pelenama ili butinama je dobrodošla. Nažalost, vlada ne gleda to tim očima i kažnjivo je dijete makar i pljusnuti. No dobro. Moja djeca neka me slobodno prijave Hrabrom/Plavom telefonu. Ja bježat neću zato što sam ga klepila po dupetu.

    Histerija, to je tema..

    Moram priznati da moja kćerka nije nikada imala histeričan napad što ne znači da se sada to neće promijeniti s obzirom na pubertet. No, koliko sam uživala u njezinoj podatnosti toliko sada grizem nožne nokte radi njegove temperamentnosti i histerije. O da.. Moj trogodišnji sin ima izljeve histerije. Kada se sjetim tko mu je mama (op.a JA), tada je to bilo i za očekivati.

    Friško njegovo histeriziranje je bilo prije desetak dana. Na naš plac je stigao lunapark. Nadobudno sam mislila kako je dovoljno velik da mu se neke stvari mogu objasniti i da nema prepreke za par vožnji. I bilo je uistinu sve ok. Sve dok nisam pokazala izričitu želju da sada je bilo dosta i da idemo doma. Nakon 6 tura skakanja po golemom dvorcu na napuhavanje, maleni je počeo vrištat da neće on još doma. Super. Nije mu bilo dovoljno što mu je seka ljubazno prepustila svoje ture. Nisam mu popustila već sam ga uzela u naručje i, brzim koracima, krenula doma. Iako nam je zgrada odmah do lunaparka, morali smo proći cijelim parkiralištem koji, zbog napuštene ciglane i otvorenosti, ima fini odjek, finu jeku. O da.. Arija je zagrmila i država visoku oktavu. Što god sam pričala (idemo u dućan, dobit će Ki-Ki bombon, sladoled), ništa nije pomagalo. Ja sam bila bespomoćna. Pred ulazom u zgradu je njegova histerija uzrokovala moju jer sam ugledala kako su mu kutovi oka zelene boje. O da.. Uhvatila me takva panika koja je odmah prerasla u ljutnju da sam, čim smo stupili u stan, polegla ga na krevet i ispljuskala ga po pelenama. Ljuta, o što sam ljuta bila.. Ne, nisam ga nigdje drugdje izdevetavala. Samo po pelenama. Ugh. Kad se sjetim toga.. Luda sam bila. Moram priznati da ovo od njega još nisam bila doživjela. Pa mi eto sad.

    Inače ima slabije histerije koje se mogu ograničiti na njegovo htjenje nečega. To rješavam staloženim govorom (spustim se na njegovu razinu visine i radim kontakt očima). Nekad je više uspješno a nekad manje.

    Ne znam.. Sve se bojim što me čeka s njime..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #18

    Odgovor: Dečija histerija

    ..da isprobava granice,a tvoje da ih se drzis..

  4. #19

    Odgovor: Dečija histerija

    Nisam baš u toku sa tom histerijom, jer nekako mislim (što ne znači da sam u pravu) da ako detetu u nekom takvom stanju "pokažeš zube" , a ono se tada u trenu "izleči" (kada vidi "tvrdo"), zar to nije onda bio detetov pokušaj manipulacije nama? Ili je ipak to ta histerija? Ako neko zna molio bih da objasni.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Histerija
    Autor maja bg u forumu Psihologija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 15.06.2009, 09:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •