Kako se naziva muska prostitutka?
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 102
  1. #1

    Kako se naziva muska prostitutka?

    Ne volim kada neku devojku nazivaju ku...m,i to zbog toga sto je do sada bila sa vise momaka.Sto vise momaka ima to joj je gori rejting i pogrdno ime uz to je prati.Dok to kod muskaraca nije slucaj,jer oni sa sto vise devojaka bili oni su frajeri.Da li sam u pravu ili gresim?Kako biste vi nazvali devojku i muskarca koji su do sada bili sa vise od 20 partnera.

  2. #2

    Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    Citat pokemoni kaže:
    Sto vise momaka ima to joj je gori rejting i pogrdno ime uz to je prati.Dok to kod muskaraca nije slucaj,jer oni sa sto vise devojaka bili oni su frajeri.Da li sam u pravu ili gresim?
    Itekako si u pravu.

    Citat pokemoni kaže:
    Kako biste vi nazvali devojku i muskarca koji su do sada bili sa vise od 20 partnera.
    Pa sve zavisi. Ako su bili radi nekih "viših" interesa, onda istim imenom - šljam. A ako su bili u vezama (makar i na jedno veče), onda nemam neko posebno ime. Normalni ljudi. Vole seks. Nema tu ništa loše.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  3. #3

    Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    Citat Necromancer kaže:
    A ako su bili u vezama (makar i na jedno veče), onda nemam neko posebno ime. Normalni ljudi. Vole seks. Nema tu ništa loše.
    Cak i ako su zensko?

  4. #4

    Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    Da.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  5. #5

    Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    Retko se cuje da muskarac kod ove pojave stavlja zenu i muskarca pod isti tretman. To je valjda u ljudskoj prirodi. Lake zene su oduvek bile lake zene, drolje, kako god... Lak muskarac? Postoji li ta kategorija uopste? Negde sam cula da takve muskarce zovu zenskarosi, ali i tada nisam bila sigurna da je bilo u negativnom kontekstu ili je trebalo da znaci da je prosto taj covek frajer.

  6. #6

    12 Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    Murva!

    Eto, ja sam, na primer ''lak muskarac'' - imam samo 70 kg.

  7. #7

    11 Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    kaze se "zhigolo". kao literaturu preporucujem film sa richardom gere-om.

  8. #8

    08 Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    Ali,zigolo se kaze za muskarca koji je placen za svoje 'usluge',ili?Ovde se trazi 'pogrdno' ime za muskarca koji je imao puno partnerki,a nije bio placen,posto su zene uvek kurve ako su imale 'puno' partnera

  9. #9

    Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    Citat pokemoni kaže:
    Kako se naziva muska prostitutka?

    Prostitutan?
    Carpe diem

  10. #10

    Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    Ha ha ha ha, ili promiskuitetlija....
    The night seems so dark because the day is much too bright

  11. #11

    Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    Da, chudno je kako se mushkarci i zhene, ne gledaju istim ochima u tako nekim stvarima... Shto reche neko pre mene, ako su imali kilu partnera/partnerki zarad nekih "vishih" ciljeva, mogu samo da se zovu shljam, tu se slazhem... Ako su imali veze, ili su bili sa ljudima samo zarad sexa, pa ne mozhemo onda da drugachije gledamo na mushkarce i na zhene...

    Ja lichno bash ne volim kad slusham neke od mojih poznanika, kako laprdaju, i izigravaju macho tipove, i broje sa koliko su devojaka bili... Mnogo mi bude neprijatno...

    Daklem, zhene i mushkarci, isto chudo, ili su shljam, ili su normalni ljudi... Nema specijalnih termina...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  12. #12

    Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    NE postoji adekvatan Naziv Imenica ili kako god u Srpskom jeziku za takvu personu. Zenskaros je najpogodniji termin mada ne i doslovno tacan.
    A i zasto bi trebalo nazivati pogrdnim imenom nekog ko voli da sex u vecim kolicinama? Bez obzira na pol. To je potpuno besmisleno.
    Patrijarhalno vaspitanje i poluturcizmi na ovim prostorima (koji vise CITAJ ne postoje ni u Kurdistanu) ce nam doci glave.
    Svi zivimo uzasno brzo ,sad jos i kad bi sami sebi stavljali barijere na Speeed Sex
    i tako to ... Pa svi bi odlepili
    A covek ili zena svejedno kad se izjurca, posle lakse zivi takozvani mirniji - bracni zivot sto je dokazano u bezbroj slucajeva

  13. #13

    Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    Citat pokemoni kaže:
    Dok to kod muskaraca nije slucaj,jer oni sa sto vise devojaka bili oni su frajeri.Da li sam u pravu ili gresim?
    Sama postavka pitanja ne čini mi se adekvatna.
    Prostitucija, posle (ako ne i pre) politike je najstariji zanat na svetu.
    Vrlo pošteno. "Koliko sat zadovoljstva" "Toliko". Čist račun.
    Ukoliko to neko voli.

    E sad...muškarca koji je promenio veeeeeeeliki broj partnerki..nazvala bih "picoman" ali to nije prostitucija...to su hormoni
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  14. #14

    Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    Po mom misljenju momci koji su spavali sa puno riba uopste nisu frajeri, face ili kako god oni vole da ih nazivaju. Ne mislim da im je zid pun recki kod devojaka plus, ali u muskom drustvu sigurno jeste. Ja ih nazivam kratko i jasno - SVALERI (pored svih onih vulgarnih naziva i vredjanja domacih zivotinja).

  15. #15

    Odgovor: Kako se naziva muska prostitutka?

    Citat pokemoni kaže:
    Ne volim kada neku devojku nazivaju ku...m,i to zbog toga sto je do sada bila sa vise momaka.Sto vise momaka ima to joj je gori rejting i pogrdno ime uz to je prati.Dok to kod muskaraca nije slucaj,jer oni sa sto vise devojaka bili oni su frajeri.Da li sam u pravu ili gresim?Kako biste vi nazvali devojku i muskarca koji su do sada bili sa vise od 20 partnera.
    Telefonom kao poneki put i zenska

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pomoc oko naziva filma
    Autor Sajac u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 21.08.2017, 16:59
  2. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  3. Koja muska osobina vas privlaci?
    Autor SQUAW u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 184
    Poslednja poruka: 07.10.2012, 00:33
  4. Danas svako može sebe da naziva umetnikom
    Autor veverica u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 11.11.2010, 12:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •