Iskrenost na forumu - Strana 16
Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516
Prikaz rezultata 226 do 230 od ukupno 230
  1. #226

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Hajde da nastavim temu da ne zamre
    Kažu da papir trpi sve, i ovde je tako...stvar osobe. Zašto ne bih bila iskrena, pa ovde mogu da se ispovedam, da pljujem po nekom, da kažem kako volim...mogu sve , nikoga i niko me ne gleda u oči.
    Ma uvek se nešto prećuti ili uveliča i ovde kao i u realnom svetu. To je normalno. Jedino što je ovo ovde svet u malom, sa manjim brojem stanovnika, pitanja, problema ... Uglavnom sam iskrena...
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  2. #227

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Kakva iskrenost!Ma ajde,ovo je forum,pravilo je da se folira..istina se trazi izmedju redova....zar tonije ono najprivlacnije?

  3. #228

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    ...ma mene 'ebe to što registrujem mnoge sitnice pa bi onda trebalo da pitUjem da li da shvatim bukvalno ili...figurativno !
    Evo primer:
    - Tema, "Obaranje s' nogu" i tu par forumašica odrečno odgovori!
    E sad..znači ako nije bilo "obaranja s' nogu" (ili "padanje na leđa" kako kaže Isahara) a dotične dame su majke...onda se nameće zaključak da je sve bilo stojećKi ? Znači, prvi poriv, zarad iskrenosti, bi bio da pitUjem...ali ja izaberem da zviždim i da shvatim ne bukvalno već metaforično (što je em logično, em praktično).
    I na kraju ispade da su dotične dame bile neiskrene , kao što sam i ja jer nisam odmah pitao za nejasnoću. Inače.. što se ostalog tiče trudim se da budem što iskreniji., a ovo navedeno je samo zato što sam Finac pa nećEM da čačkam za svaku sitnicu .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #229

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    iskren sam samo na pp. na javnom se igram.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #230

    Odgovor: Iskrenost na forumu

    Igram se i ja...jer mislim da malo šale uvek može atmosferu napraviti lepšom.
    Ali...malopre na temi Autoriteti podelih sa vama nešto što za 30-ak godina nisam podelio ni sa 10-ak osoba!
    Toliko o mom poverenju i veri u ovaj forum!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 6141516

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  3. Zašto uopšte pišete na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 284
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 10:05
  4. Iskrenost
    Autor natasa gligorov u forumu Psihologija
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 23.04.2010, 19:31
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •