Predlozite softver
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 201

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    07 Predlozite softver

    Svi koji zele da ucestvuju u ovoj temi moraju da se pridrzavaju par pravila da sama tema ne bi izgubila kvalitet.

    1. Znaci treba da predlozite softver koji je manje poznat (znaci ne mislim na photoshop, flash, dreamweaver, 3ds max, winamp, winRar, Kasperski, ACDSee, Skype i ostali veliki, nadaleko poznati i komercijalni programi) nego upravo mislim na one male pomocne programcice koji su najcesce FREE. Naravno mozete predloziti i neki korisni mali softver koji nije free ali nemojte ostavljati link ka crack sajtovima i serijskim brojevima. Ukoliko se pojavi nesto slicno brisacu iz posta. Mozete ostaviti link ka legalnoj zvanicnoj trial verziji programa.

    2. Kada predlazete softver obavezno napisati za sta sluzi softver i za sta je koristan. Kakva su vasa iskustva sa istim i sta vam se dopada kod njega.

    3. Mozete napisati koji programi se smatraju za konkurenciju softveru koji predlozite jer na taj nacin ljudi mogu najlakse da shvate o kakvom programu je rec.

    Znaci predlozite nam softver!!!!

  2. #2

    Odgovor: Predlozite softver

    Možda niste očekivali da se baš ja javim, ali TANANANAAAAAAAAA evo me
    Izuzetno sam ponosna na programčić koji sam našla pa ću ga podeliti sa vama (jer mi se čini da do sada to nisam uradila ).

    Shrink Pic je program koji automatski smanjuje slike koje šaljete mailom, preko msn-a npr ili je uploadujete na imageshack. Koristan programčić i ne znam kako sam do sada živela bez njega, obzirom da me jako smaralo da peške smanjujem svaku sliku. Dovoljno je da ga pokreneš i sam sve radi Sami izaberete na koju veličinu da kompresuje sliku, original fotografija ostaje vam na kompu netaknuta, a isključiš ga onda kad hoćeš da šalješ baš realnu veličinu slike, pošto kad je uključen smanjuje ih automatski kad god negde klikneš na attach ili upload Mnogo bre lako.

    Ima 1MB (i nešto malo preko) pa će ga i oni sa sporijim netom brzo skinuti, a da ne pričam o tome što će brže baš oni slati svoje slike gde god požele.

    Ne znam konkurenciju za ovaj program, nEsam toliko pametna, ali ako od ovoga ima išta brže, jednostavnije i lakše, a da isto radi, svaka čast.

    Evo vam link sa kog možete da ga skinete:

    Linkić
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    Odgovor: Predlozite softver

    Evo i ja da predlozim nesto.

    Advanced Disk Catalog

    Ovo je program za katalogizaciju i organizacijuvasih dvd-eva i cd-ova. Omogucuje jednostavnu i brzu organizaciju fajlova po folderima, brzu i raznovrsnu (po imenu, velicini, datumu, kategoriji) pretragu, iscitavanje ZIP fajlova, omogucuje pretragu fajlova koji su duplirani, generise izvestaje..

    link

    a ovo je maticni sajt

    Koristim ovaj program prvenstveno jer je jednostavan, brz i pregledan.
    Evo i jednog screenshot-a


  4. #4

    Odgovor: Predlozite softver

    Aspalathos - Kalkulator 2.1

    Program je namenjen za tipične male građevinske proračune. Proračuni su podeljeni u šest osnovnih područja: statika, dimenzionisanje, planovi armature, gradjevinska fizika, geomehanika i hidraulika.

    (koristan je jer ne morate da lupate po digitronu noćima da bi riješili jedan jedini problemčić, što se posebno odnosi na hidrauliku gdje se riješenja uglavnom dobijaju iteracijama)

    program mozete preuzeti sa ovog linka:

    link
    Poruku je izmenio nattydread, 04.01.2007 u 17:20
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Predlozite softver

    Evo moje preporuke za sve kojima je WinAmp dosadio, mali, brzi, jednostavan i besplatan program za slusanje muzike, koji prilikom rada zauzima dosta manje radne memorije od sada vec glomaznog WinAmp-a. XMPlay !!!

    Oficijalni sajt i Sajt podrske

    Ovaj programcic u svom default skinu izgleda 'vako:



    A 'vako u meni najboljem skinu, inace ih ima mnooogo:

    HAIL METAL

  6. #6

    Odgovor: Predlozite softver

    cpu-z

    Mali i veoma koristan programcic koji ocitava i prikazuje podatke vaseg CPU-a (naziv, multiplier, voltazu, cache informacije...), maticne ploce (model, revizija, bios, chipset...), memorije (frekvencije, timing,...), sistema (verzija windows-a i directx-a). Sve lepo spakovano na jednom mestu.

    sajt:
    link

    softpedia:
    download

  7. #7

    Odgovor: Predlozite softver

    Da li možete poslati novi link za Aspalathos ? Hvala

  8. #8

    Odgovor: Predlozite softver

    Dosadili su vam žuti folderi?
    Želite li da promenite boju svog foldera?

    Evo rešenja ... foldermarker

    Ja znam da nita ne znam.

  9. #9

    13 Odgovor: Predlozite softver

    Svoje fotose postavite u 3D galerije...vrlo lepa i zanimljiva setnja po galerijama...
    http://www.mypictures3d.com/downloads.html
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  10. #10

    13 Odgovor: Predlozite softver

    Evo jedan mali , ali pravi zmajchek, za screen capture...iako stoji na sajtu da je trial, nemam pojma do kada , ali meni radi vec vise od sest meseci...i ne trazi mi order now..
    http://www.wisepixel.com/

    HandySnap 1.4

    HandySnap is a precision-engineered screen capture utility designed to take snapshots of any portion of the computer screen and inserting comments and various graphics to captured images. The use of HandySnap screenshots in multimedia presentations, manuals or web articles makes them aesthetically pleasing and gives a touch of professionalism to your work.
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  11. #11

    07 Odgovor: Predlozite softver

    Citat 1oredz3 kaže: Pogledaj poruku
    Dosadili su vam žuti folderi?
    Želite li da promenite boju svog foldera?

    Evo rešenja ... foldermarker
    taj je dobar, a ovaj ga malko nadmasuje..
    http://www.awicons.com/awicons.html

    ...jeste trial, al'ko se snadje...mada ima i free verzija Lite...
    Poruku je izmenio fiona, 27.01.2007 u 20:46
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  12. #12

    03 Odgovor: Predlozite softver

    http://www.essentialpim.com/

    licni organizer.. mnogo dobar....ima i srpski interfejs i alati...
    Poruku je izmenio fiona, 28.01.2007 u 00:00 Razlog: Nepravilna upotreba kodova
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  13. #13

    Odgovor: Predlozite softver

    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku
    Moze l' da neko predlozi neki vrlo jednostavan softver za smanjenje Gif animacija?
    GIF Movie Gear



    Otvoris svoj *.gif, i imas dve lagane opcije!
    1. optimize animation
    2. reduce colors

    A najbolje je da sve slicice copy u neki ozbiljan program pa ih optimizujes tamo po jednakom principu i to je to!
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  14. #14

    13 Odgovor: Predlozite softver

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    GIF Movie Gear



    Otvoris svoj *.gif, i imas dve lagane opcije!
    1. optimize animation
    2. reduce colors

    A najbolje je da sve slicice copy u neki ozbiljan program pa ih optimizujes tamo po jednakom principu i to je to!
    ..a skinula sam Ulead GIF Animator, trial, pa vezbam...Prelazim na MovieGear- mozda je laksi, mada sam i Ulead Basic brzo ukopcala...


    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  15. #15

    Odgovor: Predlozite softver

    3 D modelovanje
    jednostavan, free, odlican tutorijal

    http://www.blender3d.org/cms/Home.2.0.html


    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Predlozite gde ici na pecanje
    Autor najsnp u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 04.03.2012, 05:40
  2. Ministarstvo nudi legalni softver umesto MS ...
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.06.2009, 21:09
  3. Bibliotecki softver
    Autor Ljiljaa u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.07.2007, 23:11
  4. Softver koji predviđa tok razgovora
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 09.07.2006, 14:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •