Neman zvana pauk - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: Neman zvana pauk

    E ja sam se bas danas tako lepo uglavila na trotoar,- naravno, samo na 5 minuta! Inace to ne radim,ali sam se danas mnogo iznervirala pa sam morala.
    Lepo sam ja htela da se parkiram na parking,ali nije bilo slobodnog mesta, i za tu jednu voznju po istom sam morala da platim 20 dinara!!! Rekla bih nesto onom chiki, al' nisam imala vremena.I tako lepo izadjem i pravo preko puta parkinga se uguram na sred trotoara.
    I zurim ti ja nazad, da mi ne dodje pauk, kad- cvrc- nece da upali! Tako da sam umesto i tih planiranih pet minuta tamo bila barem 45 dok sam cekala dragog da dodje.Sreca pa pauka nije bilo u tom delu grada danas.
    A inace, tatko mi je bio komunalni inspektor tako da imam dobru vezu. Dao je otkaz. Tako,ako mi i pokupe kola verovatno necu nista platiti.

  2. #17

    Odgovor: Neman zvana pauk

    Kakve veze ima auto moto sport sa paucima i parkinzima
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  3. #18

    Odgovor: Neman zvana pauk

    Citat Papak kaže: Pogledaj poruku
    Kakve veze ima auto moto sport sa paucima i parkinzima
    ne pravi se vickast

    u ovom dijelu forumas diskutujemo o svemu vezanom za auto-moto kako o sportu tako i o svakidasnjim zanimljivostima, problemima i savjetima vezanim za nase dvo ili cetvoro tockase kao i za plovila i letjelice... kapish
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  4. #19

    Odgovor: Neman zvana pauk

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    Jel se seća neko onih prvih verzija parking kartica na kojima se zaokruživao datum i vreme parkiranja?

    Ja se sećam, a sećam se i da su se jako brzo u prodaji našli oni flomasteri sa mastilom koje NESTAJE posle nekog vremena... , trajalo je to tako neko vreme... (prodavali ih cigani, pardon romi, po pijacama "Flomasteri za parking" "Flomasteri za parking") , al smo im po nekoliko puta poturavali ISTU parking kartu!

    Ali ubrzo se upali lampica nekom u Parking servisu i zameniše ove parking kartice sa onim greb-greb!!!
    Sećam se ja jer se iste još uvek koriste u velikom broju sistema naplate parkiranja, s' time da imaju ono što se zove serijski broj pa ti popunjavaj, magic flomasterom, grafitnom olovkom, drvenom bojicom ili čime god želiš...

    Ljudi, nepravda ili ne, pazite gde zaustavljate i parkirate svoje vozilo i nikada nećete imati problema sa nemani zvana "pauk". Ja znam da u gotovo svim gradovima nema dovoljno javnih praking mesta, da svuda nedostaju parking garaže itd. Al' slaba je to argumentacija kada ostaviš vozilo tamo gde mu nije mesto pa ti "učine uslugu" i odnesu ti auto i posle ti tu uslugu naplate par hiljadarki... ja prvi nisam ljubitelj parking servisa u mom gradu, jer sve što rade rade kako bi punili kasu a ne kako bi regulisali parkiranje u gradu. Prosto rečeno ne mogu da ih smislim, al' znam da im se može jer im je grad poverio upravljanje parkiranjem u gradu i zato lepo pazim gde parkiram i gotov redovno zaobilazim zone i plaćanje parkiranja U Beogradu to već nije slučaj, tu sam srećan kada i nađem slobodno parking mesto... a u NS sam uglavnom uredno plaćao parkiranje u centru grada.

    Dakle, ako baš imate želju da narodski rečeno zayebete sistem, onda vodite računa na koji način to radite... jer kad vam odnese auto, plaćanje vam ne gine...



  5. #20

    Odgovor: Neman zvana pauk

    Nikada se nije desilo da mi "pauk" odnese auto.

    No ima vremena pa cak i da se nekad to desi nista strasno i to je za vozace.

  6. #21

    Odgovor: Neman zvana pauk

    Godinu dana sam se parkirala,što kažu onako uz put...lepa ladovina tokom celog dana,tamo
    pored ustanove u kojoj radim...bez problema.Moram malo koji minut ranije da uparkiram jer posle
    nema mesta,logično,ipak je lad bitan za vrele letnje dane.Kad jedno jutru dovezem se ,nema vozila ,jupiii...
    ,mogu da biram gde da stanem.Taman izađem iz auta kad neki čikica mi priđe i kaže;"Nemojte parkirati tu,zvaće "
    "'ebem ti pauka,kud baš sad da obleće?"
    Ne bi on ni obletao da dokoni stanari susedne zgrade ne zovu.
    I tako srećom ne sretoh se s'njim.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  7. #22

    Odgovor: Neman zvana pauk

    Ja nisam imao problema sa njima,ali imam prijatelje kojima auto odnesu po 2,3 puta godisnje.
    Hasta Siempre

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Gnjavaža zvana brijanje
    Autor swba u forumu Muška kafana
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 15.01.2016, 16:20
  2. Magija zvana Harry Potter
    Autor SQUAW u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 18.01.2010, 19:11
  3. Bolest zvana zavisnost
    Autor lado u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.10.2009, 19:57
  4. Euforija zvana "Otvaranje supermarketa"
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 07.02.2007, 10:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •