Kosarkaska Reprezentacija Srbije - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 71
  1. #31

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

    EP (kvalifikacije): Mađarska-Srbija

    Srpski košarkaši stigli su u Sombatelji, gde će odigrati meč za odlazak na Evropsko prvenstvo protiv selekcije Mađarske.

    Reprezentativci su do Sombateljija stigli preko Beča, po dolasku su imali kraći odmor, sastanak i na kraju trening.

    "Bili smo slobodni u poslednjem kolu i imali smo dovoljno vremena da se osvežimo i pripremimo. Dobro ih poznajemo, dobili smo ih u Areni sa veoma visokom razlikom, ali to ne sme da nas zavarava, jer je ovo potpuno drugačija utakmica", izjavio je srpski centar, Nenad Krstić.

    "Dvorana će verovatno biti prepuna, što će Mađarima dati dodatni motiv. Za njih je meč podjednako važan kao i nama. Kao što smo rekli, svaku utakmicu idemo da pobedimo, tako će biti i ovaj put. Sa eventualnim trijumfom nad Mađarima došli bismo na korak do plasmana na Evropsko prvenstvo", rekao je Krstić.

    Meč Mađarska - Srbija igra se u subotu od 18 časova, a u drugoj utakmici grupe u kojoj su naši košarkaši, sastaju se Finska i Italija.

    (B92)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  2. #32

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

    Ivković: A, sada da naplatimo dug Fincima

    Selektor srpskih košarkaša Dušan Ivković bio je zadovoljan posle nove ubedljive pobede nad Mađarima u kvalifikacijama za Evrobasket 2009, ali mu je zasmetala treća četvrtina koju je njegov tim izgubio sa 14:12.

    "To je nešto što mi se nije svidelo, naročito što smo se pre meča dogovorili da dobijemo svaku četvrtinu. Ipak, samo u tom periodu igre promašili smo desetak zicera, a to je 20 poena. Igračima se malo uvukla nesigurnost zbog tih promašaja, ali su kasnije to prevazišli i na pravi način završili meč", rekao je Ivković, posle pobede u Mađarskoj od 89:61.

    Kada je reč o pozitivnim stvarima iz meča sa Mađarskom, Ivković je izdvojio odbranu:

    "Uspeli smo da održimo ritam koji imamo, da primamo oko 60 poena, a onda pokušamo da postignemo što više".

    I njega je iznenadio slab otpor Mađara, koji su na svom terenu pobedili Italiju i Bugarsku.

    "Možda smo odigrali lakšu utakmicu nego što smo očekivali, jer su se oni pokazali kao neugodan domaćin. Znali smo to, dobro smo se pripremili i na kraju zasluženo pobedili".

    "Orlovima" ostaje da do kraja kvalifikacija odigraju još dva duela: 17. septembra u Areni protiv Finske i tri dana kasnije u Sofiji protiv Bugarske.

    Iako su nam Bugari za leđima, sa samo pobedom manje, srpski košarkaši mogli bi da izbore plasman u Poljsku već u sredu (20.30) na poslednjem meču pred Beograđanima ovog leta. Čak i ako rasplet u našoj Grupi A, ali i preostale tri grupe bude takav da ćemo plasman na EP morati da tražimo u poslednjem kolu, Ivković i njegov tim imaju veliki motiv da se revanširaju Fincima za poraz u Helsinkiju, jedini do sada.

    "Ostaje nam da se pripremimo za meč sa Finskom, a oni su naši veliki dužnici. Imam veliku želju da im se baš pred beogradskom publikom revanširamo, a ako je moguće i obezbedimo prvi cilj, a to je plasman na Evrobasket. Na taj način bismo se na pravi način zahvalili publici, koja nam je davala veliku podršku svaki put kada bismo bili domaćini", pozvao je Ivković navijače da i četvrti put napune "Arenu" i iskoriste nesvakidašnju priliku da gledaju mečeve reprezentacije besplatno.

    Najefikasniji igrač meča bio je šuter Uroš Tripković: 4/5 za dva, 4/5 za tri, za 20 poena.

    "Nama je ovo jako važna pobeda, napravili smo još jedan korak ka plasmanu na EP. Možda je sa strane izgledalo da smo lako dobili, jer je bilo 30 razlike u jednom trenutku, ali nije bilo tako na terenu. Dobro je što smo uspeli rano da se odlepimo rezultatski i da izbegnemo neizvesnu završnicu", rekao je bek Partizana.

    (MONDO)
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  3. #33

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

    "Orlovi" lete u Poljsku


    Misija je ispunjena. Kolo pre kraja kvalifikacija košarkaška reprezentacija Srbije obezbedila je prvo mesto u Grupi A i plasman na Evropsko prvenstvo u Poljskoj.

    "Orlovi" su u Beogradskoj Areni deklasirali Fince i sa kamatom im naplatili za jedini poraz u kvalifikacijama - 92:66 (18:17, 28:11, 21:24, 25:14).

    Da poslednje kolo i gostovanje srpskih košarkaša u Sofiji bude samo lep izlet za naš tim pobrinuli su se i Italijani, koji su u dramatičnoj penal završnici savladali Bugare 82:81.

    Za razliku od duela u Helsinkiju, u Beogradskoj Areni Finci su mučili Dudine "orlove" nešto više od desetak minuta. Gotovo ceo prvi kvartal, zahvaljujući pre svih Matinenu i Kaponenu, gosti su proveli u vodjstvu, najviše pet poena - 7:2, a zatim su uspeli da održe rezultatski priključak i na startu druge deonice.

    Uroš Tripković u finišu prve četvrtine svojom drugom trojkom, a ukupno desetim poenom na susretu, prvi put je doveo Srbiju u vodjstvo 18:17, da bi u drugoj četvrtini Dušan Ivković konačno pronašao dobitnu formulu.

    Na parket je poslao petorku Teodosić, Tepić, Kecman, Erceg, Kosta Perović i to je bio početak kraja za Fince.

    Krenulo se od rezultatskog egala 22:22, a dva i po minuta pre kraja poluvremena Srbija je imala plus 18. Zatim je u igru ušao i Stefan Markovića, koji je trojkom zaključio fenomenalnu seriju srpske reprezentacije za vodjstvo 46:25.

    U nastavku naši su popustili, naročito u odbrani, što su Finci iskoristili. Prednost se polako topila, da bi je minut i po pre kraja treće četvrtine Matinen trojkom sveo na svega osam poena - 52:60.

    Ali, to je što se tiče rezultatske neizvesnosti bilo sve. Srpski košarkaši uzvratili su u finišu treće serijom 7:0, a zatim su u istom stilu produžili i u poslednjem kvartalu. Pet minuta pre kraja Zoran Erceg je pogotkom van linije 6,25 metara doneo plus 26 (78:52), a u 39. minutu na semaforu je zasjalo maksimalnih 92:61.

    Erceg je nanizao ukupno 21 poen, bez promašaja (3/3 za dva, 3/3 za tri, 6/6 sa penala), i zabeležio sedam skokova i asistenciju, što ga je učinilo najkorisnijim akterom susreta. Dvocifren učinak imali su i Tripković strelac 13 poena, te Nenad Krstić sa 12 i Novica Veličković sa 10. U finskoj reprezentaciji najefikasniji su bili Juka Matinen sa 12 i Petri Virtanen sa 11.




    Cilj je ispunjen

    "Proslavili smo u svlačionici osvajanje prvog mesta u grupi, ali nas očekuje još jedna utakmica. Sportski cilj je ispunjen, ali sutra nas čeka trening, pa put u Bugarsku, gde želimo da pokažemo sportski moral i ambiciju", izjavio je Ivković i posebno pohvalio podršku publike u Areni u koju su "orlovi" došli igrom slučaja.

    "Ni najmudriji se možda ne bi setili da igramo u Areni, ali mi smo tu došli višom silom (u "Pioniru" nisu radili klima uredjaji) i dobili mnogo. Bio je to fantastičan potez, dobili smo mnogo mlade publike, a igrači su to naravno osetili. Čestitam i njima, oni su ipak podneli najveći teret", naveo je Ivković.

    Ivković je naglasio da plasman na Evropsko prvenstvo nije podvig, ali i da je Srbija bila u takozvanom "drugom šeširu".

    "Očigledno je da imamo talenat i potrebno je vreme da se tim izgradi. Najveća dobit ovih kvalifikacija su ovi mladi igrači. Imamo bazu, sledi nam nadogradnja. Drago mi je i srećan sam što sam provodio vreme sa tim igračima", rekao je Ivković.

    Selektor Finske Henrik Detman rekao je jako zadovoljan utakmicom iako je njegov tim izgubio sa 26 poena razlike.

    "Možda ovo zvuči čudno, ali ja se osećam dobro. Drago mi je što smo igrali u Srbiji koja je prava košarkaška zemlja i u kojoj smo imali pravo košarkaško gostoprimstvo. Naši igrači nisu navikli da igraju pred 15.000 ljudi. Ovo je svima nama novost i veliko iskustvo. Naravno, postoji velika razlika u klasi koju je večeras Srbija pokazala", rekao je Detman.

    Rezultati 8. kola grupe A:
    Srbija - Finska 92:66
    Italija - Bugarska 82:81

    Tabela; Srbija 6-1, Italija 4-4, Bugari 4-3, Finci 2-5, Madjari 2-5.

    Parovi poslednjeg kola:
    Bugarska - Srbija
    Finska - Madjarska

    (MONDO)

  4. #34

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

    SP:
    Košarkaška reprezentacija Srbije igraće na narednom Svetskom prvenstvu u Turskoj, u grupi A sa selekcijama Argentine, Australije, Nemačke, Angole i Jordana.


    Mečeve prve faze Srbija će igrati u Kajseriju, središtu regije Anatolija. Mečevi po grupama igraće se i u Istanbulu, Ankari i Izmiru. Iz četiri grupe sa po šest ekipa plasman u osminu finala izboriće po četiri najbolja tima. Mundobasket igra se od 28. avgusta do 12. septembra 2010. godine u Turskoj.

    Srbija će dakle, kao i na Svetskom prvenstvu u Japanu igrati u grupi sa Argentinom. Selekcija Srbije i Crne Gore tada je odigrala u Sendaiu možda i svoj najbolji meč na Mundobasketu, iako je izgubila. Pažnju svakako privlači grupa C u kojoj će se igrati meč koji je uvek "više od igre" duel Grčke i domaćina Turske. Svetski i evropski prvak Španija nalazi se u Grupi D sa Litvanijom, Francuskom, Kanadom, Novim Zelandom i Libanom.

    Evo i kompletnog rasporeda grupa:

    Grupa A: Argentina, Srbija, Australija, Nemačka, Angola, Jordan
    Grupa B: SAD, Slovenija, Brazil, Hrvatska, Iran, Tunis
    Grupa C: Grčka, Turska, Portoriko, Rusija, Kina, Obala Slonovače
    Grupa D: Španija, Francuska, Kanada, Litvanija, Novi Zeland, Liban

    Utakmicu prvog kola u grupi A Srbija igra 28. avgusta sa Angolom. Dan kasnije protivnik našem nacionalnom timu biće Nemačka, a 30. avgusta igraćemo sa reprezentativcima Jordana. Posle dana pauze vicešampioni Evrope se 1. septembra sastaju sa Australijom, da bi takmičenje po grupama okončali 2. septembra utakmicom protiv Argentine.

    Reprezentacije iz A grupe utakmice preliminarne faze na Mondijalu u Turskoj igraće u Kajseriju, a u nastavku takmičenja se ukrštaju sa selekcijama iz grupe B - Sjedinjenim Američkim Državama, Slovenijom, Brazilom, Hrvatskom, Iranom i Tunisom.
    .................
    kad ce to leto

  5. #35

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

    Mislim da u osminu finala idemo 100 posto. Realno je da budemo drugi ili treći u grupi. Ako za Nemce ne bude igrao Novicki, biće to baš cool.


    Dobro je. Dobro smo prošli.

  6. #36

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

    Oni su za mene od večeras svetski šampioni! Tako mlad i tako hrabar tim! Šta god da se dalje bude dešavalo, volela bih da idu do finala samo da imam šanse da ih više puta gledam kako igraju. Na pravom su mestu. Osvajaju vrh sveta. Neverovatni momci. Nemoguću radost donose. I Duda Ivković koji pravi opet košarkaške mutante. Ma, bravo dečaci.


    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  7. #37

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije




    Praznik za oci i usi a i krepi dusu i osvezava.

    Svaka im cast.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  8. #38

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije



    I jos se zove Teo.
    Sve se uklapa...

    Ova bi slika mozda mogla ici i na temu : Kakav je bog ?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #39

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

    Ivković: Radiću volonterski

    Novo rukovodstvo Košarkaškog saveza Srbije pojavilo se u Kući košarke zajedno sa novim starim selektorom Dušanom Ivkovićem. "Bio bi mi veliki napor da pregovoram o svom honoraru", izjavio Ivković.



    Kao što je i najavio na izbornoj skupštini KSS predsednik saveza Dragan Đilas vratio je trofejnog trenera Dušana Ivkovića na poziciju selektora Srbije. Aktuelni trener Olimpijakosa sredinom februara je saopštio da prestaje da radi sa reprezentacijom, jer "fizički i mentalno ne može da nastavi sa radom i odgovara za rezultate".

    Ivković je u sredu više puta pomenuo da oseća nelagodnost što se u Kući košarke nalazi opet kao zvanično lice.

    "Prva greška u koracima bila je ta što su mediji preneli da sam podneo ostavku. Nisam to uradio, samo sam dao saopštenje u kojem sam naglasio da se nadam da će ono pomoći da se izađe iz jedne uravnilovke u kojoj smo se našli. Selektor sam prestao da budem još jula prošle godine, kada je raskinut moj ugovor sa KSS", rekao je Ivković.

    Ivkoviću je posebno teško palo što se prethodnih meseci mnogo pričalo o novcu koji je zaradio kao selektor i koji mu KSS i dalje duguje. U tom kontekstu posebno je pomenuo trenera kragujevačkog Radničkog Miroslava Nikolića.

    "Reakcijom medija i kolega na moje navodne milionske zarade u ovoj kući, igrači se direktno okreću protiv trenera. Meni je zadovoljstvo i čast što vodim i što sam vodio reprezentaciju. Prihvatajući se rada kroz ceo olimpijski ciklus odrekao sam se minimalne godišnje zarade od milion evra da bih sebi obezbedio to zadovoljstvo".

    Duda je poručio da će "orlove" voditi volonterski, bez dinara nadoknade, kao što je to radio u periodu od 1992. do 1995. godine, pre nego što je brigu o nacionalnom timu poverio Željku Obradoviću.

    "Kao što sam radio onda radiću i sada - volonterski. Svako ko nosi odgovornost treba da bude plaćen adekvatno svojim vrednostima, ali ja ću raditi volonterski da bih dao skroman dioprinos situaciji u kojoj se nalazi KSS. Stvarno ne bih imao snage da o tome pregovaram sa gospodinom do mene", aludirao je Ivković na Đilasa, kojeg je prethodno nazvao "glavnim krivcem za svoj povratak".

    Đilas je sa zadovoljstvom konstatovao da su on i potpredsednik KSS Dejan Bodiroga sa Ivkovićem postigli dogovor "da nastavi sa poslom koji je sjajno radio".

    "Sva košarkaška javnost bila je za kontinuitet rada koji je posle sedam godina i titule u Indijanapolisu doneo rezultate - ne samo medalje, nego i povratak košarke na velika vrata. Duda nije tu samo zbog A reprezentacije, nego da pomogne da postavimo rad sa drugim selekcijama i da Srbija ponovo stvara igrače kao što su dvojica Dejana", istakao je predsednik KSS.

    Ivković je najavio da će koliko danas obaviti razgovore sa svojim najbližim saradnicima, obnoviti kontakte sa igračima i u narednom periodu budno pratiti njihovu formu.

    "Poznato je da imam obaveze u Olimpijakosu, ali mnogo toga mogu da obave i moji saradnici, na čelu sa Mićom Berićem. Sigurno je da će aktivnosti biti svakodnevne", zaključio je trofejni trener.

    izvor: mondo

  10. #40

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

    Ovo je super vest ! Prilicno sam srecan sto ce Duda ipak biti trener nase reprezentacije.

    Duda je poručio da će "orlove" voditi volonterski, bez dinara nadoknade, kao što je to radio u periodu od 1992. do 1995. godine, pre nego što je brigu o nacionalnom timu poverio Željku Obradoviću.
    Kakav covek, svaka mu cast !

  11. #41

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

    Srbiji žestoka konkurencija u trci za EP 2015

    U trci za domaćina Evrobasketa 2015. osim Srbije još zajedno Nemačka, Francuska, Holandija i Belgija, samostalno Španija, Rusija i Ukrajina.



    Za razliku od borbe za smotru najboljih košarkaških reprezentacija Evrope 2013. godine, kada je konkurisala samo Slovenija (i dobila), za prvenstvo 2015. vodiće se daleko veća bitka.

    Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Dragan Đilas izjavio je da će Srbija konkurisati za domaćina, a odmah nakon toga kandidaturu je zvanično poslala i Španija. Od ranije je poznato da su se četiri države prijave za zajedničku kandidaturu (Nemačka, Francuska, Holandija i Belgija), a Rusija i Ukrajina najavile su samostalnu trku za domaćina EP 2015.

    FIBA Evropa ovoga puta moraće dobro da "izvaže" kome će poveriti organizaciju Evrobasketa. Četiri države napravile su jedinstven projekat, koji je naišao na veliku podršku i pobrao velike "pluseve", pre svega u marketinškom smislu.

    Njihov plan je da se prva faza šampionata igra u sve četiri zemlje, druga runda samo u Nemačkoj i Francuskoj, a borbe za plasman isključivo u Nemačkoj.

    Španija je već bila uspešan domaćin, baš kao i i Srbija (i Crna Gora), ali je to bilo relativno skoro (2007. i 2005, što može biti "mana"), dok je Rusija poslednji put organizovala EP u košarci 1965. odnosno tadašnja SSSR, a Ukrajina nikada nije imala tu čast.

    izvor: mondo

  12. #42

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

    Bjelica uspešno operisan !

    Reprezentativacu Srbije i krilnom igraču Kahe Laboral Nemanji Bjelici u utorak je u Španiji uspešno operisana leva ruka.



    Povreda leve ruke uskoro bi trebalo da bude prošlost za Nemanju Bjelicu. Iako se u prvi mah činilo da je reč samo o uganuću, perspektivni 22-godišnji košarkaš na kraju je morao "pod nož".

    Bjelica je operisan u Barseloni, a zahvat na navikularnoj kosti leve ruke izvršio je doktor Havijer Mir. Operacija je trajala oko sat vremena. Bjelica bi bolnicu trebalo da napusti u roku od 24 sata, a nakon toga mora da bude podvrgnut posebnom programu oporavka ruke, objavljeno je na zvaničnom sajtu Kahe Laboral.

    Pretpostavlja se da će Bjelica posle tridesetak dana od operacije početi sa treninzima. Dobra vest za selektora "orlova" Dušana Ivkovića je ta što će pripreme za Evropsko prvenstvo u Litvaniji dočekati spreman za pun trenažni proces.

    Doktori su pokušavli na sve načine da u prethodna dva meseca reše problem sa povredom, ali je na kraju operacija bila neizbežna.

    Bjelica je na kraju prošle sezone prešao iz Crvene zvezde u Kahu Laboral. Sa Španskim klubom potpisao je ugovor na pet godina.

    izvor: mondo

  13. #43

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

    Bjelica je dobar igrac i koristan u nasoj reprezentaciji tako da me raduje da je ok i nadam se njegovim dobrim partijama u dresu reprezentacije.

  14. #44

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

    Evrobasket 2011: Srbi kreću popodne

    "Orlovi" će na Evrobasketu u LItvaniji prva tri meča u grupi igrati od 14.15 časova, a preostala dva od 20 sati.



    Košarkaška reprezentacija Srbije prve mečeve na predstojećem Evropskom prvenstvu u Litvaniji igraće u ranom popodnevnom terminu, dok će poslednje dve utakmice u grupi igrati u večernjim satima.

    Srbija će igrati u grupi B u gradu Šiauliaiju na severu Litvanije, četvrtom po veličini u toj državi. U toj grupi nastupaće još Izrael, Nemačka, Italija, Francuska i Letonija.

    Prvi meč Srbija će igrati 31. avgusta protiv Italije u 14.15 časova, dan kasnije u istom terminu dočekaće Letoniju, a 2. septembra, takođe u isto vreme, sastaće se sa Izraelom.

    Posle toga izabranici selektora Dušana Ivkovića imaće dan pauze, pa slede mečevi od 20 časova - protiv Nemačke (4. septembar) i Francuske (5. septembar).

    Plasman u drugu fazu takmičenja izboriće po tri najbolje selekcije iz četiri grupe. One će formirati dve nove grupe po šest reprezentacija, iz kojih će po četiri najuspešnije voditi borbu za plasman u završnicu.

    Finalni meč na programu je 18. septembra od 20 časova u Kaunasu.

    Uoči novih bitki najboljih sprskih košarkaša, podsetite se kako je bilo na Svetskom prvenstvu prošle godine u Turskoj, u istorijskom meču četvrtfinala protiv Španije...

    izvor: mondo

  15. #45

    Odgovor: Kosarkaska Reprezentacija Srbije

    Rakočević: Igrao bih za Srbiju, ali...

    Najbolji igrač Efes Pilsena istakao da želja da igra za nacionalni tim uvek postoji, ali da nije siguran da bi njegovo telo izdržalo fizičke napore. Naravno, ukoliko dobije poziv Dušana Ivkovića.



    Igor Rakočević već godinama igra na vrhunskom nivou. Posle sjajnih partija na parketima u Španiji, on drugu godinu zaredom podiže na noge navijače Efes Pilsena.

    Iako je jasno da bi bio pravi lider reprezentacije, Srbija poslednjih pet godina igra bez njega.

    "Za Srbiju nisam praktično ni debitovao, jer sam poslednji put za nacionalni tim igrao pod imenom Srbija i Crna Gora. Od tada je prošlo skoro pet godina. Sve reprezentativne akcije pamtim po lepom. Osvojio sam zlata na Evropskom prvenstvu u Istanbulu 2001. i na Svetskom šampionatu u Indijanapolisu 2002. i to su najznačajniji trofeji u mojoj karijeri. Malo ljudi koji se profesionalno bave sportom doživi tako nešto", izjavio je Rakočević za "Sport".

    Povratkom selektora Dušana Ivkovića na čelo reprezentacije i promenom u Košarkaškom savezu Srbije nameće se i pitanje njegovog povratka u nacionalni tim.

    "Sve mi je teže da odgovorim na pitanje da li ću igrati za Srbiju. Sve je ok, nemam problema sa povredama, hvala bogu. Želja da ponovo obučem dres reprezentacije svakako postoji i nije sporna, a ako stigne poziv sve će zavisiti od mog fizičkog stanja. Imam 33 godine, nisam više klinac...", naglasio je najbolji igrač Efes Pilsena.

    On je istakao da mu je veoma drago što su njegovi bivši saigrači preuzeli rukovodeće funkcije u KSS.

    "Drago mi je što su takva imena stala na čelo KSS, jer za Dejana Bodirogu, Dejana Tomaševića i ostale imam samo najlepše reči. Oni su vrhunski profesionalci, stvarno vole košarku i nisu u njoj zbog ličnih interesa. Žele da srpska košarka bude bolja i ja iskreno verujem u to. Nadam se da će sa njima doći i najveći rezultati", rekao je Rakočević, koji je za nacionalni tim debitovao 2000. na Olimpijadi u Sidneju, a poslednji put nastupao na SP u Japanu 2006.

    Samo reči hvale imao je i za selektora.

    "Dušan Ivković ostao je na čelu reprezentacije i to je dobra odluka, jer je sa reprezentacijom poslednjih godina beležio odlične rezultate", dodao je popularni Rakac.

    Izvor: MONDO

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muška rukometna reprezentacija Srbije
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:12
  2. Reprezentacija Srbije - vesti, komentari....
    Autor Morpheus u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 20.07.2015, 15:12
  3. RUKOMET: Ženska reprezentacija Srbije
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 16.11.2011, 20:06
  4. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 01.08.2011, 14:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •