Njegove drugarice - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 77
  1. #31

    Odgovor: Njegove drugarice

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    moj macan nema drugarice.......imamo zajednicke drugove i drugarice, kumove i sl. ali on nema nijednu drugaricu koju je poznavao pre nego sto je mene upoznao ili drugaricu iz detinjstva........ili su se sve razbezale kada sam se ja pojavila
    Isti slucaj kao kod mene.
    Mada....mislim da ne bi bilo problema ni da ih ima...ali da su zaista drugarice.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  2. #32

    Odgovor: Njegove drugarice

    ima ih.. i znam dobar deo.. one koje ne znam, ne tangiraju me..
    Boze moj.. imam i ja drugove.. pa s obzirom da ni on meni nista ne prigovara (a imam veoma prisan odnos sa drugovima.. neki su mi bolji nego drugarice) nije fer ni da ja zvocam njemu..
    naravno.. cim vidim neku sumnjivu.. mali joj svet da utekne..
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #33

    Odgovor: Njegove drugarice

    Trenutno nisam "zauzeta", pa nemam taj problem sa drugaricama, ali imam problem sa devojkom mog najboljeg druga! Nas dvoje se znamo još od detinjstva, išli smo u isti razred u srednjoj, a i roditelji su nam kućni prijatelji, i sad je ona našla nešto da mu zvoca protiv mene! A kada sam joj ga nabacila i branila je u milion situacija, nikom ništa!! Pa sad ne možemo ni pošteno da izađemo na piće, a da se ona baš u tom trenutku ne nađe slučajno baš u tom kafiću! Uf! A, sa druge strane je ko dobra sa mnom! Ma.....
    Cure moje, i to jedan od problema... Mislim, ni tim drugaricama nije lako...
    Poruku je izmenio Najgora, 02.05.2008 u 22:45 Razlog: velika slova
    Traim desno oko, desnu ruku,
    desnu nogu, desni guz, desnu stranu mozga...
    sve to je "levo" već posedujem.

  4. #34

    Odgovor: Njegove drugarice

    kao sto vec rekoh... ne postoje musko zenska prijateljstva hehe

    ...Postoje u nama neke neprevodive dubine...
    ...Postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
    ...Ne znam...

  5. #35

    Odgovor: Njegove drugarice

    NEKA MI NEKO KAZE STA JE RADIO AKO JE BIO U MOJOJ KOZI!!!!
    Moj decko, sa kojim sam vec dugo, ima drugaricu vec 15god...koja mu je nedavno izjavila da joj se svidja... On je gleda kao sestru i ne zeli da prekine da se druzi sa njom, ali ona ocigledno ne shvata da tu ne moze biti nista... stalno me ogovara, salje mu svakakve poruke i pokusava da nas posvadja...jednom recju mrzi me... puno smo pricali o tome, on ne zeli da prestane da se druzi sa njom,iako joj ponasanje nije na mestu, jer mu je puno toga ucinila i bila je dobar drug dok se nije zaljubila u njega... plz pomozite, dajte neki savet kako da se postavim u svemu tome... on mi kaze da nema potrebe da brinem i da se on nada da ce nju to proci i da ce popricati sa njom i skrenuti joj paznju na ponasanje... zbunjena

  6. #36

    Odgovor: Njegove drugarice

    Citat Uvek Svoja kaže: Pogledaj poruku
    NEKA MI NEKO KAZE STA JE RADIO AKO JE BIO U MOJOJ KOZI!!!!
    Moj decko, sa kojim sam vec dugo, ima drugaricu vec 15god...koja mu je nedavno izjavila da joj se svidja... On je gleda kao sestru i ne zeli da prekine da se druzi sa njom, ali ona ocigledno ne shvata da tu ne moze biti nista... stalno me ogovara, salje mu svakakve poruke i pokusava da nas posvadja...jednom recju mrzi me... puno smo pricali o tome, on ne zeli da prestane da se druzi sa njom,iako joj ponasanje nije na mestu, jer mu je puno toga ucinila i bila je dobar drug dok se nije zaljubila u njega... plz pomozite, dajte neki savet kako da se postavim u svemu tome... on mi kaze da nema potrebe da brinem i da se on nada da ce nju to proci i da ce popricati sa njom i skrenuti joj paznju na ponasanje... zbunjena
    Nema smisla biti ljubomorna.
    Iskreno, tvoj nick pokazuje da si prilicno jaka individua (da ne zalazimo u razloge...). Mozda je i tvoj decko slican. Taj problem on sam mora da resi i ti tu ne smes/mozes nista. Naravno da postoji rizik po tebe, ali ne vidim da imas bilo kakvu odbranu a strah nije dobar savetnik. Moras decku verovati, a ako se pokaze da ne zasluzuje tvoje poverenje, pa...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #37

    Odgovor: Njegove drugarice

    ma sve ja to shvatam kad se tako postave stvari... ali ne kapiram kako on misli da mu je to i dalje drugarica, kad pokusava da mu unisti nesto lepo sto ima... Ne znam kako prema njom da se postavim, pokusala sam biti normalna, ali ona me vidno kulira, na svako moje pitanje odgovara sa da ili ne, uzasno je zajedljiva...stalno spominje kako se cuje sa njegovom majkom...itd... izludjuje me to njeno ponasanje i njegovo ubedjenje da ce je to sve proci...
    razumem da se dugo druze i da mu je puno ucinila u zivotu,ali sve ima svoje granice... razmisljam se da postavim NAJGLUPLJI moguci ultimatum-ona ili ja... ne mogu vise da se nerviram oko toga... ja sam znam da on voli mene, ali svejedno to mi stalno visi nad glavom i uzasno mi smeta...prosto je iritirajuce kad svaka njena poruka vidno nije drugarska...a on to prosto kulira ili joj prebaci, ona kaze>izvini necu vise i posle 7 dana opet po istom

  8. #38

    14 Odgovor: Njegove drugarice

    @ Uvek Svoja, imala sam slično iskustvo.
    Znam da je najlakše deliti savete, ali sam jednostavno pustila da se sve odvija svojim tokom. To naravno ne znači da sam išla linijom manjeg otpora, ali nisam dozvoljavala sebi da se trujem takvim mislima.
    Na taj način možeš samo da napraviš / produbiš jaz...
    Možeš se postavljati na svakojake načine, možeš pričati do iznemoglosti, možeš da se nerviraš - nema svrhe.
    Dok voljeni ne shvati, ili ne lupi glavom u zid - njegov stav se neće promeniti.
    Uživaj u vezi...
    Pusti prijateljice, mame i ostale... Rešićeš ti to, ako si uvek svoja.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #39

    Odgovor: Njegove drugarice

    Citat Uvek Svoja kaže: Pogledaj poruku
    NEKA MI NEKO KAZE STA JE RADIO AKO JE BIO U MOJOJ KOZI!!!!
    Moj decko, sa kojim sam vec dugo, ima drugaricu vec 15god...koja mu je nedavno izjavila da joj se svidja... On je gleda kao sestru i ne zeli da prekine da se druzi sa njom, ali ona ocigledno ne shvata da tu ne moze biti nista... stalno me ogovara, salje mu svakakve poruke i pokusava da nas posvadja...jednom recju mrzi me... puno smo pricali o tome, on ne zeli da prestane da se druzi sa njom,iako joj ponasanje nije na mestu, jer mu je puno toga ucinila i bila je dobar drug dok se nije zaljubila u njega... plz pomozite, dajte neki savet kako da se postavim u svemu tome... on mi kaze da nema potrebe da brinem i da se on nada da ce nju to proci i da ce popricati sa njom i skrenuti joj paznju na ponasanje... zbunjena
    popustie on brzo pred njom ili e se zavrşiti druzenje
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #40

    Odgovor: Njegove drugarice

    Citat Uvek Svoja kaže: Pogledaj poruku
    NEKA MI NEKO KAZE STA JE RADIO AKO JE BIO U MOJOJ KOZI!!!!
    Moj decko, sa kojim sam vec dugo, ima drugaricu vec 15god...koja mu je nedavno izjavila da joj se svidja... On je gleda kao sestru i ne zeli da prekine da se druzi sa njom, ali ona ocigledno ne shvata da tu ne moze biti nista... stalno me ogovara, salje mu svakakve poruke i pokusava da nas posvadja...jednom recju mrzi me... puno smo pricali o tome, on ne zeli da prestane da se druzi sa njom,iako joj ponasanje nije na mestu, jer mu je puno toga ucinila i bila je dobar drug dok se nije zaljubila u njega... plz pomozite, dajte neki savet kako da se postavim u svemu tome... on mi kaze da nema potrebe da brinem i da se on nada da ce nju to proci i da ce popricati sa njom i skrenuti joj paznju na ponasanje... zbunjena
    Šta ima ti da se postavljaš? Nek se postavi on.
    Super je ako imaš muškarca kojeg i druge žene vole i žele. To znači da je tvoj dragi vredan pažnje. Osobe u vezi ne treba da se samokastriraju da bi dokazale da su verne, nego se poverenje stiče nekim drugim metodama.
    Ako ti njemu veruješ, uopšte ne treba da te brine što ga i druge spopadaju. Posebno je lepo što je to sve podelio sa tobom, a nije ti krio.
    Neka ga spopada i ona, a i milion drugih, to među vama ne treba da menja stvar. A on svakako ima pravo da odluči na koji način će urediti svoj odnos sa njom, a da to ne ugrožava vašu vezu. Sama si rekla da se znaju već 15 godina, što znači da je dovoljno dobro poznaje i da može da proceni svoje postupke u vezi s njom. I mislim da bi ti to trebalo da ispoštuješ.
    I jedan skroz ženski savet. Ljudi se prže na konkurenciju. Nemoj joj priuštiti taj motiv i zadovoljstvo takmičarenja. Tvoj blagonaklon stav je može otrezniti više nego sve ostalo.
    Vrag odneo šnalu...

  11. #41

    Odgovor: Njegove drugarice

    Gogo i Izabelitta HVAAAAALLLLLLAAAAAAA :* Gogo i Izabelitta
    sve ste super rekle...
    mene je samo mucilo to sto mu je ona najbolja drugarica, bila-po mom misljenju-vise ne, MOZDA je i prodje...a i verovatno ako nastavi ovako oterace njega od sebe...
    znaci da kuliram... dok ne popizdim i ne udavim je ;D

  12. #42

    Odgovor: Njegove drugarice

    poKusaj da joj zaprijestis da ces je bachit s mosta ako ne bude bilo izbora...a twoj dechko je kriw,zato sto nije prekinUo swaki kontakt sa njom.prwo zbog tebe,a onda zbog ewentualnih problema koje bi to moglo da powuche,a kontam da wec wlada problem

  13. #43

    Odgovor: Njegove drugarice

    Ovde je po meni obrnut sled stvari. Moja žena je ta koja ima drugarice, a ja prijatelje i drugove. Ja zaista nemam drugarica, a ženske osobe s kojima dolazim u privatnom kontaktu su ili ženine prijateljice (drugarice), ili supruge mojih prijatelja...

    Ako bi igrom slučaja i ostvario dublji kontkat sa nekom damom, kvalitet tog druženja nadam se da bio of topik za ovu temu.

    Forum je nešto drugo, jer ovde postoji nekoliko ženskih osoba koje zaista smatram pravim pravcatim prijateljicama...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #44

    10 Odgovor: Njegove drugarice

    Njegove drugarice?? Šta je to? Jel se to maže na leba?

    Sve sam ja to razbucala kao magarac ljubičice

  15. #45

    Odgovor: Njegove drugarice

    Ako zene zabrane muşkracima drugarice oni e sirotimorati da kriju şvalerke
    Ko je za jednu voznjicu

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dovidjenja drugarice
    Autor bellissima u forumu Pričaonica
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 14.05.2011, 14:47
  2. Drugarice, prokletnice....
    Autor Mish u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 02.01.2010, 00:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •