Vaše natalne karte i njihovo tumačenje
Strana 1 od 10 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 149
  1. #1

    02 Vaše natalne karte i njihovo tumačenje

    Za izradu licne natalne karte i upoznavanje sa samim sobom a i drugim stvarima koje vas zanimaju treba samo da poznajete engleski jezik dovoljno dobro i da kliknete na slijedeci link

    Natalna karta na engleskom

    Kada unesete podatke dobit ce te gotovu natalnu kartu i mogucnost da kliknete na svaku kucu(polje),svaki aspekt (tacke gdje se spajaju crvene i plave linije) i otvorice Vam se prozorce u kojem cete moci procitati objasnjenje.

    A evo i link za natalnu kartu na nasem jeziku

    Natalna karta
    Poruku je izmenio Lillith, 28.02.2007 u 13:58
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  2. #2

    02 Odgovor: Vasa natalna karta





    Hvala, Lillith, identična je sa prethodne 4 koje su mi uradjene - baš me čudi




    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #3

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Ali dali si kliknula na tacke sjecista i polja,to je interaktivna natalna karta i kad to ucinis dobijes u novom prozoru objasnjenje za sve na sta kliknes a vezano je samo za tebe
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  4. #4

    02 Odgovor: Vasa natalna karta

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Ali dali si kliknula na tacke sjecista i polja,to je interaktivna natalna karta i kad to ucinis dobijes u novom prozoru objasnjenje za sve na sta kliknes a vezano je samo za tebe

    Naravno, na brzihen , samo je potvrdjeno ono što se znalo...


    (4 planete u Vodoliji )
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  5. #5

    Odgovor: Vasa natalna karta

    e imas srece s jupiterom u 12

    Imas i drugu temu,za kompozitni horoskop pa pogledaj
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  6. #6

    02 Odgovor: Vasa natalna karta

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    e imas srece s jupiterom u 12

    Imas i drugu temu,za kompozitni horoskop pa pogledaj


    Andjeo čuvar na ramenu... , pogledala sam, to ćem sutra da komentarišem...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #7

    Odgovor: Vasa natalna karta

    E Lili svaka ti čast za ovo
    evo da "okačim" i ja moju,
    jednom rečenicom:
    You are a fun-loving person who enjoys games. You are very spirited and energetic and need to spend a lot of time outdoors to release all your energy. Because of your strong need to feel free, you may find it difficult to put up with restrictions that adults want to impose on you.

    strelac original

  8. #8

    Odgovor: Vasa natalna karta

    http://www.astrotheme.fr/en/offres_theme_natal.php

    evo jedan dobar sajt sami pogledajte nadam se da ce se svideti na engleskom je

    mora te se registrovati
    Poruku je izmenio sekula, 23.02.2007 u 12:11 Razlog: zaboravio sam da napisati

  9. #9

    Odgovor: Vasa natalna karta

    evo moje

    jos kad bi mi neko malo protumacio.....
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #10

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Silvija,ne znam dal si procitala ali ako klikces na spojeve tih linija dobijes u novom prozoru objasnjenje
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  11. #11

    Odgovor: Vasa natalna karta



    Evo ga ja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Silvija,ne znam dal si procitala ali ako klikces na spojeve tih linija dobijes u novom prozoru objasnjenje
    e hvala ti
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  13. #13

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Natalna karta na nasem jeziku

    Klik
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  14. #14

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Ja sam bila na sajtu i ne znam kako da unesem geo.sirinu i duzinu i ne znam kako da dobijem natalnu kartu?Kako ste vi dobili?

  15. #15

    Odgovor: Vasa natalna karta

    Citat femefatale kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam bila na sajtu i ne znam kako da unesem geo.sirinu i duzinu i ne znam kako da dobijem natalnu kartu?Kako ste vi dobili?
    Na koji sajt mislis?
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

Strana 1 od 10 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Tumačenje laboratorijske analize krvi
    Autor Aiko u forumu Zdravlje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 23.07.2010, 12:34
  2. Nove elektronske lične karte
    Autor DarkRed u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 19.02.2010, 03:22
  3. Novo tumačenje Biblije
    Autor Goga u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.10.2009, 20:08
  4. Nove licne karte za elektronski potpis
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 31.03.2009, 23:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •