Koliko puta ste odglumili orgazam?! - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 75
  1. #61

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Citat accim kaže: Pogledaj poruku
    Glumiti orgazam je glupo, po meni je vazno da sex prija partnerima da se uziva u tim trenutcima, ako nisi raspolozen za sex netreba ga ni biti tada nema glume nema laganja ako moras glumiti onda tu nema razumevanja izmedju partnera ( dali tu postoji i ljubav ??? )
    Prvo Aćime, može li to malo pismenije...da bi shvatili poentu šta si želeo reći ?
    Drugo...zašto si tako isključiv? Jasno je da smo svi različiti, sa različitim potrebama i samim tim...da nam je ritam drugačiji. Što bi zasmetalo...to ako su "i vuk sit...i ovce na broju" ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #62

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    nijednom.
    to bi bio zapravo nemoguci task
    za partnerke neznam, preporucljivo je da se pitaju.
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #63

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    za partnerke ne znam, preporucljivo je da se pitaju.
    Zasto da se pitaju?

    Ako su "morale" da ga odglume, tesko da ce to da priznaju.
    Ne mislim to, u onom bash loshem smislu, vishe je to: "bilo mi je lepo - ali drugi put ce biti bolje"


    ps. po potrebi - glumim ..........ma, ista sam k'o Bredova Andja

  4. #64

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    jednom
    oduzilo se,pa da skratim pricu
    posle sam kazala:Aj sad pali na tusiranje!
    znam da zvuci jezivo,al` prosto mi vise nije bilo stalo......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #65

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    nijednom... umem da se samozadovoljim tjekom seha....
    & underpaid......

  6. #66

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    nijednom... umem da se samozadovoljim tjekom seha....
    Same here. ALI... koja je onda poenta u tom nekom partneru koji može da obezbijedi sve, osim hepi enda? Jednom sam si tako mislila...u momentima ekstaze dobijene isključivo svojim zaslugama..zašto nisam ostala kući, pustila omiljenu mjuzu...uživala, i onda blaženo zaspala, bez cmakanja i dijeljenja kreveta?
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #67

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Same here. ALI... koja je onda poenta u tom nekom partneru koji može da obezbijedi sve, osim hepi enda? Jednom sam si tako mislila...u momentima ekstaze dobijene isključivo svojim zaslugama..zašto nisam ostala kući, pustila omiljenu mjuzu...uživala, i onda blaženo zaspala, bez cmakanja i dijeljenja kreveta?
    slazzem se u potpunosti i s tim u vezi ne izlazim iz svog kreveta ima neko vreme ...
    & underpaid......

  8. #68

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Kako ste krenule, temu chemo da preimenujemo u:"Da li ste nekad sebi odglumile orgazam?"
    Tek da ne propadne "ulozheni trud i vreme"


    ps. to ne mozh' nikako da omashi, je l'?

  9. #69

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Nijednom...Ja uvek imam dokaze za to...Hehehehe...
    Me Bring Da Enlightenment...

  10. #70

  11. #71

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Onomad, kad sam bila mlada i glupa, jesam. Prvi dečko je mislio da jebe za medalju, a istina je da sa jebanjem ima veze kao Nikolić sa diplomom
    Da se razumemo, orgazam znam šta je i ne treba mi neko objašnjavanje. Tada, kad sam bila kraljica odglumljenih orgazama, radila sam to da bi se ovaj skin'o sa mene, a meni je bilo žao da mu kažem da je truba u krevetu.
    Ono, on je od onih tipova koji u'vate i delju.
    I delju.
    I delju.
    I delju.
    I ne staje jbt, stvarno ne staje
    Išla sam logikom da, ako odglumim, staće. E pa, kurac Ja odglumim jednom, on nastavi da dere. Pa ja sa njim tako svršim i po 5 puta u sat vremena jer ovaj jebeno neće da se skine sa mene.

    To je bilo aktivno dok još nisam znala za bolje. Sad u seksu ne pristajem na kompromise i tako mi je loš seks neprihvatljiv u vezi. Kad nešto nije dobro, kažem, usmerim, pokažem... I očekujem rezultat Nikome više nigde ne glumim, pa mi tako ne pada na pamet da glumim da se vozdižem na sedmo nebo. Uostalom, onaj ko zna kako ženski orgazam izgleda, lako može da provali da li je gluma ili ne.
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #72

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Kad god bi izostanak istog pokvario igranku..
    dakle, vrlo često
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #73

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Ne glumim. Zaista ne treba da, ničim izazvan, pomisli da je seks bio dobar ako nije. S druge strane, ne pravim ni dramu ako se desi da bude loše, jebiga, dešava se.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  14. #74

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    ...jednom...manje nego sto je trebalo
    e gde bismo bili sada nas dvoje da sam bila malo pametnija tada da odglumila sto je trebalo da se odglumi pre pet godina...no da ne kukam za prosutim mlekom...i da se vratim u sadasnjost

    elem, sex moze da bude odlican i bez svrsavanja, tj bar meni moze...evo ovako to ide...
    desi se da sam bila na kojekakvim strategy sranjima tri dana i da sam vozila 500km i dosla po nekoj gluvoj noci kuci i zavukla se u krevet koristeci poslednje atome snage, a od umora, i to pre psihickog ali i fizickog, ne znam ni koji je dan, sat ili ime svoje...a ono drugo bice u krevetu se malo pozelelo i rado bi upraznjavao sex...pozeleh se i ja, ali bih mogla da odlozim za sutra ujutru tu gimnastiku, no necu jer znam koliko njemu znaci...a posto nisam masina i priznajem da u tim trenucima, ma koliko mi sex prijao, nece da moze da svrsim...lepo mi, ali ne dolazi vrhunski osecaj blazenstva...i priznajem, prvih meseci zajednickog zivota jesam dahtala malo vise, tek da on bude zadovoljan, da mi se ne ponovi cirkus Kolorado od pre nekoliko godina...ali kada udjosmo u malko ozbiljniju pricu, posadila sam ga na stolicu i lepo objasnila my side of story...umro je od smeha rekao mi da sam dileja i da ne moram da dahcem ako mi nije do dahtanja i da mu je dovoljno da zna da uzivam i bez svrsavanja...ali da mi nece oprostiti ako se to desi vikendom
    Poruku je izmenio SansRomantic, 24.02.2015 u 20:15 Razlog: nepismena sam, pa sta
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  15. #75

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Jednom sam prepoznao glumu u njenom glasu. Gadan osecaj. Bolje da to nije uradila.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Muški orgazam
    Autor Angus u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 30.11.2009, 19:47
  2. Zenski Orgazam
    Autor Charlie Harper u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.03.2009, 09:54
  3. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20
  4. Električni Orgazam
    Autor SQUAW u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 05.12.2008, 18:42
  5. Orgazam po astrologiji (žene)
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 29.11.2007, 14:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •