Podloga za misa
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 19
  1. #1

    Podloga za misa

    Carbon Fiber F1 Mouse Mat

    Ovo je možda jedna od najskupljih podloga za miša budući da košta oko $500. Ovaj proizvod je dostupan samo preko oficijalne Formula 1 Website F1 prodavnice, a načinjen je od čvrstih karbonskih vlakana. Trenutno su dostupne dve verzije, sa kožnom površinom za optičke miševe i podloga bez kože koja vam omogućava da iskusite sve mogućnosti karbonskih vlakana. Naravno, druga verzija je namenjena onim korisnicima koji koriste miševe sa kuglicom. Pozadina ove podloge je obložena crnim velurom. Uređaj se isporučuje u luksuznoj kutiji koja je umotana F1 ukrasnim papirom.





    Kakve podloge za misa imate? Da li biste kupili ovu za 500 dolara?
    Ja imam okruglu tanku, poklonila mi je drugarica. Jako sam zadovoljna jer se lepo zalepi za moj sto i posto je tanka ne primecijem je.
    Poruku je izmenio goldie, 14.12.2006 u 03:26

  2. #2

    Odgovor: Podloga za misa

    Auuuu! 500$ Pa od cega li je???
    Da,od cvrstih karbonskih vlakana.

    Ne bih dala tolike pare za podlogu.Radije bi ih potrosila na neku novu garderobu.
    Trenutno imam obicnu crnu,kockastu (pardon,nije kocka nego kvadrat) podlogu za misa,ali bih mogla da se pocastim novom jer ova klizi a i poprilicno se raspala.
    Sledeca bi bila verovatno sto sarenija,ovo crnilo mi dosadilo.

  3. #3

    Odgovor: Podloga za misa

    Ne, ne bih kupila tu za 500 dolara. Moja podloga je skoro pa A4 formata, imam je godinama i ne verujem da će se tako brzo izdrndati, izgleda da je kvalitetna. Ne znam koliko je plaćena, dobila sam je od druga iz inostranstva, a na njoj je oslikana komplet istorija Amerike jako zanimljivo. Tamna je... crna sa ultramarin plavom i sivom. Kao slika u mraku, na mesečini... tako izgleda. Nije tanka ni mala, ne možeš da je ne primetiš, ali je meni jako lepa. Verovatno mi zato druge podloge niti upadaju u oči niti ih gledam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Podloga za misa

    Meni je besmisleno i izjashnjavati se! U zadnjih 10 godina potroshio sam cirka 3-4 podloge od kojih su pola bile improvizovane.. Sad recimo koristim neki podmetach od neke vrste plute koji je idelan za misha sa kuglom.. Sve zajedno moje podloge su vredele jedno 10 e ...

    Za 500 e sad mozzete kupiti solidan dual core procesor i odgovarajucu plochu i misha vuci i po stolu ako treba..

    Pretpostavljam da onima kojima nije teshko daju hiljade evra za psihijatre, nije problem da izdvoje 500 e za podlogu za misha ...

  5. #5

    Odgovor: Podloga za misa

    Ovo su specijalni proizvodi koji promovišu F1, i kao u većini slučajeva IME nabija cenu...

    Još pre 3-4 godine sam bio u stanu kod lika koji je expert za kompjutere ( ), tad je još imao 19" TFT... mašina ... ... a podlogu za miša skoro A4 formata, ali je imala neko ispupčenje i udubljenje - anatomski oblikovana za ruku... nisam često video takve podloge, koriste ih uglavnom dizajneri za precizne poteze mišem...
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  6. #6

    Odgovor: Podloga za misa

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Meni je besmisleno i izjashnjavati se! U zadnjih 10 godina potroshio sam cirka 3-4 podloge od kojih su pola bile improvizovane.. Sad recimo koristim neki podmetach od neke vrste plute koji je idelan za misha sa kuglom.. Sve zajedno moje podloge su vredele jedno 10 e ...

    Za 500 e sad mozzete kupiti solidan dual core procesor i odgovarajucu plochu i misha vuci i po stolu ako treba..

    Pretpostavljam da onima kojima nije teshko daju hiljade evra za psihijatre, nije problem da izdvoje 500 e za podlogu za misha ...
    Uze mi rec iz usta.
    Ne kazem da podloga nije bitna, ali 500$ .... to je bash previse. Sve do 15 je ok, preko toga je izdr....nje

  7. #7

    Odgovor: Podloga za misa

    što se te podloge tiče, naravno da nije za svakog. Mislim sem ako postoji neka budala koja će dati te pare za podlogu a ne zarađuje godišnje bar 1000x više.

    A moja je inače neka obična inače dobio sam jena poklon, pre toga nisam ni koristio podlogu
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  8. #8

    Odgovor: Podloga za misa

    Moja podloga je u obliku velikog bloka za pisanje, papir je malo hrapaviji, na kvadratice. Super je, posto ja volim da piskaram gde stignem
    Evo, promenila sam potpis

  9. #9

    Odgovor: Podloga za misa

    Kad se ova platnena uprlja kupicu drugu (istu)... mislim da je 80din
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  10. #10

    11 Odgovor: Podloga za misa

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Carbon Fiber F1 Mouse Mat

    Ovo je možda jedna od najskupljih podloga za miša budući da košta oko $500. Ovaj proizvod je dostupan samo preko oficijalne Formula 1 Website F1 prodavnice, a načinjen je od čvrstih karbonskih vlakana. Trenutno su dostupne dve verzije, sa kožnom površinom za optičke miševe i podloga bez kože koja vam omogućava da iskusite sve mogućnosti karbonskih vlakana. Naravno, druga verzija je namenjena onim korisnicima koji koriste miševe sa kuglicom. Pozadina ove podloge je obložena crnim velurom. Uređaj se isporučuje u luksuznoj kutiji koja je umotana F1 ukrasnim papirom.





    Kakve podloge za misa imate? Da li biste kupili ovu za 500 dolara?
    Ja imam okruglu tanku, poklonila mi je drugarica. Jako sam zadovoljna jer se lepo zalepi za moj sto i posto je tanka ne primecijem je.
    $500 za podlogu za miša!! nikad! ova što je sad imam je došla uz nekog opti mousa.....i ne sećam se gde je jadnik završio
    Poruku je izmenio Geto Son, 20.01.2007 u 06:34 Razlog: onemogućen html tag! pih!!!
    Teko vreme a ja teak tip...

  11. #11

    Odgovor: Podloga za misa

    U celom mom komputerskim zivotu, sto ce reci nekih recimo 10+ godina imao sam samo jednu jedinu podlogu za misa, koju sam dobio kada sam kupio prvu 486icu, neka Genius plava, snjackala se za jedno 2 nedelje, i posle toga, nikada vise.
    Iako se bavim svim i svacim na racunaru, podlogu nikada nisam koristio i najverovatnije nikada ni necu
    Ono što osoba doživljava u stvari nije realnost; više je hipoteza koja može ali ne mora biti tačna.

  12. #12

    Odgovor: Podloga za misa

    Citat Mind_reset kaže: Pogledaj poruku
    podlogu nikada nisam koristio i najverovatnije nikada ni necu
    ...eee ne koristim ni ja, ali nemoj da dodješ u situaciju kao ja danas

    ...od preteranog ...jel držanja miša u ruci sad me boli kosKa pri dnu dlana koju naslanjam na sto

    ....ima da nabavim neku extra mekanu podlogu, prvom prilikom

  13. #13

    Odgovor: Podloga za misa

    Nemam pojma sto se gomila ljudi cima oko podloge i misa!!A jos kad neko da tolike pare zato sto je na njoj ime nekog poznatog brenda.
    Profi sam geamer sa 10ogodisnjim stazom i nikad mi mis ili podloga nisu puno znacili!!!

    Imam obicnu Verbatim podlogu od 100din. i RazorCoperhead misa kog jesam skupo platio ali u odnosu na ovu F1podlogu on ispada dzabe.

  14. #14

    Odgovor: Podloga za misa

    boja mi sve jedna,nek je debela nekih 5 mm to je perfect

  15. #15

    Odgovor: Podloga za misa

    koristim zadnju koricu obicne fascikle...
    i to samo zato jer opticki mis brlja od imitacije drvenih shara stola...
    odlican je!

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •