Prolazite li na crveno?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 34
  1. #1

    Prolazite li na crveno?

    Ne, nisam pogrešila forum. Nije auto moto

    Praktikujete li ponekad sex za vreme menstruacije? Da li vam je to fuj, grozno, gadno ili ste tih dana extra raspoložene za sex ako vas ništa ne boli? Ili ono, obično, tek nakon prva dva dana...

    Važi i za muške, smeta li vam?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Prolazite li na crveno?

    Ma gde smeta, (naravno osim ako nema krvi ko u Noci veshtiica), samo shto onda nema jezichkih egzibicija

  3. #3

    Odgovor: Prolazite li na crveno?

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    ... samo shto onda nema jezichkih egzibicija

    sreća pa nisam obedovala kada ovo pročitah

    Crveno?!?!
    Ma gde mi smeta...pre nekoliko godina su me vatali drugovi u plavome za mesec dana 4 puta zbog prolaska na crveno

    Toliko o saobraćaju...

    A za one dane (juuuu..grozne li formulacije - eto ti ga uticaj reklama na delu)
    ..paaa..ne smeta mi..
    tj. kako kad...i to obično treći i četvrti dan kada crveno i nije crveno...
    tj još samo po malo je crveno...

    Inače, prvi i drugi dan..nisam ni za sebe, a ne za !
    Obično taj neki On nađe divnu taktiku..sklanja mi se sa senke
    jer sam toliko smorena i loše volje da i jesam samo za izbegavanje
    nikako za j*bavanje
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  4. #4

    Odgovor: Prolazite li na crveno?

    ... ako je neko dovoljno hrabar (otvoren, ne stidi se) da postavi ovakvo pitanje...

    evo odgovora...

    Neinsistiram da radimo "one" stvari kad su "oni" dani, daleko od toga da mi smeta a nisam ni ljubitelj - pogotovo što tokom tih dana žene osećaju bol pa se mora biti JOŠ pažljiviji, nežniji, suptilniji ... naravno tada obavezno koristim kondom.

    Desilo mi se par puta da mi bude upućeno pitanje "Kako me uvek ovako napališ kad imam?" (ipak sam mišljenja da su ženama osećanja mnogo izraženija u tom periodu nego da se mi nešto više trudimo da ih "napalimo").
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  5. #5

    Odgovor: Prolazite li na crveno?

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku

    sreća pa nisam obedovala kada ovo pročitah
    Pa i ne treba da obedujesh za kompjuterom nije dobro za varenje ...

    Evo, za sve one koji trenutno jedu i chitaju pokushacu da ispravim stvari, znachi, kad su toj nekoj NJoj Oni Dani moze se udje na velika vrata bez problema, naravno pod uslovom da je NJoj Do Toga (shto je preduslov za ulazak u "prichu") .. ali taj dan nema Ovoga i nema Onoga... JA volim kechap na pici ali ne u tom smislu...(a tek sir.?! ) ...

    Znachi ima prolaska na crveno... nije nishta strashno ... zamisli da se zeznam pa joj prodjem kroz ZZuto... onda stvarno pegla... mada, ako oce mozze i zzuto.. al, mozda neko jede supu il kachamak ..

    Uf .. zaneo sam se stvarno...hehe, izvinte vi shto bash sada mastite misha i tastaturu ...
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 11.12.2006 u 18:47

  6. #6

    Odgovor: Prolazite li na crveno?

    Ne smeta mi, imam srece da nemam tipicne zenske tegobe tih dana. Mislim da jos ni jednog meseca (u protekle dve godine) nisam omasila
    Evo, promenila sam potpis

  7. #7

    Odgovor: Prolazite li na crveno?

    Ako njemu ne smeta meni jos manje
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  8. #8

    Odgovor: Prolazite li na crveno?

    Moj drug je imao obicaj da kaze:
    "Ko nje moze,moze i krvave!"
    Nesto razmisljam,pa on je apsolutno u pravu.
    nomen est omen

  9. #9

    Odgovor: Prolazite li na crveno?

    ja tih dana obično crkavam, nisam za ništa, pa nema smisla da ga mučim.
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Prolazite li na crveno?

    Meni jeste malko gadno tada raditi one stvari. Ne mogu opustiti kad znam da ce sve biti crveno,tako da to ne praktikujem.
    A posto se porodih pre cetiri meseca-crvenog ne bese vec duuuugo tako da uzivam!!!

  11. #11

    Odgovor: Prolazite li na crveno?

    Citat DarkRed kaže: Pogledaj poruku
    (ipak sam mišljenja da su ženama osećanja mnogo izraženija u tom periodu nego da se mi nešto više trudimo da ih "napalimo").
    Za ovo su i upravu 100%
    ...nekako mi se uvek hoće baš u tom periodu...ali ne baš kad je jako crveno...nego pred kraj...da ne kažem žuto da ne bude

  12. #12

    Odgovor: Prolazite li na crveno?

    Ta meni nista ne smeta,ni crveno ni zeleno...Samo da se nesto radi,a radi se.Fala je bogu.

  13. #13

    Odgovor: Prolazite li na crveno?

    Paaa,...kako kad.Ustvari vise zavisi od mog trenutnog raspolozenja nego od "crvenila"...
    I may not be perfect but I'm always me

  14. #14

    Odgovor: Prolazite li na crveno?

    A ko ce posle da pere posteljinu...

    Ubica mekog srca.

  15. #15

    12 Odgovor: Prolazite li na crveno?

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    A ko ce posle da pere posteljinu...
    PA stavis peskirce,mislim ako se oslonis samo na posteljinu pitanje je onda ko ce da pere krevet
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Crveno
    Autor Martinelli u forumu Umetnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 22.07.2015, 21:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •