Zaljubljena - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 28 od ukupno 28

Tema: Zaljubljena

  1. #16

    Odgovor: Zaljubljena

    Citat ana kaže: Pogledaj poruku
    U uzasnim sam mukama.Udata sam a zaljubljena u ozenjenog coveka.
    Pa definitivno ti treba da razmisliš šta želiš od svog života...Da li je tvoja porodica i prvenstveno tvoj muž ono što čini smisao tvog života, ili osecaš da ti je zaista potrebno nešto drugo...
    Mada sve u svemu...čini mi se da je to jedan čist nepromišlen postupak...To je objašnjivo kod tinejdžera ali kod tebe...zaista
    Potrebno je ponekad malo glavom mucnuti i možda par puta pre nego što neku glupost napraviš...
    A i čini mi se da bi krajnji epilog bio ovakav : ti bi se rešila na rastavu, izgubila porodicu, ovaj ti pričao priče i na kraju ostao sa ženom...a ti..gde si onda...ni na nebu ni na zemlji...

  2. #17
    Citat ana kaže: Pogledaj poruku
    U uzasnim sam mukama.Udata sam a zaljubljena u ozenjenog coveka.Upoznali se mesec dana cetovali i zaljubili se.Ljubav je obostrana.Stigli do poljubca i onda nas je uhvatila njegova zena.Izborili smo se nekako.Mi se i dalje volimo.Ne znam da li je cet tako odrazilo na nas da se tako ludo zaljubimo.Sada patimo jer ne znamo sta dalje da radimo.Ceta vise nema,vidjanja nema.Da li ostati sa porodicom i da se ohladimo ili da nastavimo dalje vigjanje?Sta vi mislite?Ocajna sam!
    potrazi novo catanje

    blogo ti u dom
    Poruku je izmenio goldie, 26.02.2007 u 00:18 Razlog: spojila sam dve poruke

  3. #18

    Odgovor: Zaljubljena

    Kasnim i ne znam koliko je moje mišljenje aktuelno za ovaj problem, ali mogu da kažem generalno: ako nekom nije dobro u braku, bez obzira na decu - neka ode, čiste savesti i mirne duše. Deca od nas ne traže takve žrtve zbog kojih ćemo kasnije u životu biti nesrećni i isfrustrirani, pa njima prebacivati: "Zbog tebe/vas sam trpeo/la... " Ne. Svako neka preuzme odgovornost za svoje postupke - to je, valjda, odraz emocionalne zrelosti ljudskog bića.
    Te licemerne igrice, kalkulacije i švrljanja... to je neodgovorno, nezrelo i nemoralno. Mislim, nije pitanje morala ko će se i sa kim muvati, ali su itekako etička pitanja: varanje, laganje, prikrivanje.
    Zato čovek mora sam da odluči o svom životu, uz svest da odluka može imati više negativnih posledica, nego što je moguće u datom trenutku predvideti - pogotovo ako ima decu.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  4. #19

    Odgovor: Zaljubljena

    Citat ana kaže: Pogledaj poruku
    Imam 3 dece i on takogje.Posle 18 god. braka jako smo se udaljili jedno od drugog.Nazalost muz me zapostavlja i mene i decu.Sa tom izvesnom osobom desilo se ljubav na prvi pogled.Cet nam je pomoglo da podubimo osecanja.Svatili smo da smo srodne duse,da i njemi ljubav fali u zivotu kao i meni.Nismo verovali da u tim godinama mozemo biti tako ludo zaljubljeni.Osecamo kao da nam je 15 god.Ta veza je vise na emotivnom planu.Pricali smo i o posledicama.Ni jedan od nas nema snage da zapocnemo zivot zajedno,a nemamo ni snage za rastanak.Razum govori jedno a srce drugo.Zbog toga jako patimo i ne znamo kako dalje.Prekinuli bismo a nemamo snage za to.

    gledaj tu decu !
    Poruku je izmenio SansRomantic, 13.04.2007 u 15:43 Razlog: nema vređanja članova!
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #20

    Odgovor: Zaljubljena

    Da ti doktor kaze nesto!
    Ako nebudes sa tim likom patices jer ga volis ili sta vec jer sad si "luda", ali to je samo hemija u organizmu! Kapis!
    A ako budes sa njim onda uvek budi spremna da izgubis sve pa zato radi sve oprezno i pazljivo!
    Ja sam bio u vezi sa dve devojke i moja javna devojka nikada to nije provalila i to 5 godina! Zato moze se sve sto se hoce! Ali oprezno! Nemoj muza da ostavis zbog dece a i nije lepo! Volela si i njega pa te proslo tako ce biti i sa ovim drugim! Ljubav traje par godina a ostalo je navika!
    Nisi mala a i zanas sta hoces! Uradi to da se nekajes ali sta i imas od toga! Sve lepo vec imas a to ti je to dete i nemoj ga izneveriti jer ako te provale kako ces posle da objasnis detetu kada dodje vreme zasto si to uradila! Zbog ljubavi koje tada vise nece ni biti! Kapiras! Zato odluci sama niko tebi nemoze reci sta da radis i sta je pametno! A pametno ja da svekako sve radis pametno! I nezaboravi da je sve sto osecas hemijski proces u tvom organizmu a time mozes da upravljes i sve mozes da potisnes!
    Pozdrav!

  6. #21

    Odgovor: Zaljubljena

    ............................................
    ............................................
    ............................................

    Ovo gore je mesto za moje iskustvo...

    A ovo dole je moje misljenje o svemu:

    Jedino su tvoja deca vazna!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  7. #22

    Odgovor: Zaljubljena

    ajde i Mina nesto da kaze :

    znaj, da ti imas svoj svet...a i ona ima svoj svet...stvorili ste VAS svet...koji ste sagradili sa najlepsim stvarima iz ona dva ostala sveta...ne zaboravi to...moj savet: zivite u tom vasem svetu dok je tako lep...a posle toga, kad se vam nesvidja vise to "mesto", vratite se opet tamo odakle ste posli...
    Ne osudjujem vas...tako nesto moze svakome da se desi, ne reci nikad NIKAD...
    Jer boze moj, i ti si zena koja zeli da zivi, nisi stolica ili deo namestaja iz kuce koja samo funkcionise, zar ne?
    Uzivaj u lepim trenucima i lepim recima, i koristi tu pozitivnu energiju,koju izvuces iz te situacije, prema tvojoj deci. Jer bice tebi i njima bolje kad imas svoju unutrasnju ravnotezu, nego kad si nervozna i imas osecaj da si zapustena i zaboravljena.
    Jos jedan savet, i onda cu da cutim :
    Nemoj nikad da razmisljas o njegovom "svetu"...sta radi kad nije sa tobom, itd.
    jer ce te to dovoditi do ludila

  8. #23

    Odgovor: Zaljubljena

    eh da, nisi trebala da dolazis u tu situaciju a ako si vec dosla gledaj svoju djecu i svoju porodicu i ne pokolebavaj se i ako opet dodjes u iskusnju pogledaj te svoje andjele i misli na njih kad vec ko sto vidim ne mislis na muza
    u svakom zlu ima nesto dobra

  9. #24

    Odgovor: Zaljubljena

    Ne znam sta da kazem, jer znam da ja imam bezbroj svesnih blokada (ako treba reci i zrtvovanja) koje mi niposto ne bi dozvolile da tako nesto uradim (ja cak jos ni jednu svoju devojku nisam prevario, i ostacu dosledan tome, iako sam imao prilika ...) , pa cak ni ako mi ne cvetaju ruze. Mozda ja gresim, ali na tvom mestu bi se cuvao svih posledica koje bi mogle da se dese povlacenjem tih poteza, a buduci da je ovo stvarni zivot, a ne igra saha, posle nema kajanja, i nema povlacenja rokada. Jednom se zivi, a osnovno nacelo zivota i prirode je izvesti na pravi put seme svog uspeha, na koje ce se biti ponosno celog zivota, i koje ce biti ponosno na svoja oba roditelja koja ce mu biti dostupna na jednom mestu, u istom trenutku . Svako udaljavanje od prirode snosi sankcije, a kazne ne pise samo bracni partner, vec moral ako je svratio da kampuje tu negde. Neka te moral vodi i vrati pravcu kome treba. Svak je kovac svoje srece, i na moje savete treba da obratis paznju manje nego li na lanjski sneg.
    ...................

  10. #25

    Odgovor: Zaljubljena

    Citat ana kaže: Pogledaj poruku
    Svako misljenje mi dobro dosao. Ne nameravam da se restanem,jer bih vise gubila nego dobila.A o nastavku flerta cu jos razmisliti... Ne znam bas da li je to ispravno,mada....
    Mene sad živo zanima da li još uvek chatuješ sa tim čovekom?

  11. #26

    02 Odgovor: Zaljubljena

    rekla bih da neki mladji tu mnogo pametuju...
    tako je retk pronaci osobu koju mozes da volis.Kada je nadjes, cemu toliko strahovanja? Samo napred, hrabro, bori se za svoju ljubav, prica o deci i ostalom je lazno moralisanje.Sve se da "skockati" kad se hoce.
    Volela bih da ja mogu ostvariti svoje snove...

  12. #27

    Odgovor: Zaljubljena

    Citat sudbinica kaže: Pogledaj poruku
    rekla bih da neki mladji tu mnogo pametuju...
    Pa daj onda da vadim prosek Mada tesko da ce od mog "pametovanja" biti neke vajde.
    Ali pre svega...ana? ti li si?

    tako je retk pronaci osobu koju mozes da volis.Kada je nadjes, cemu toliko strahovanja? Samo napred, hrabro, bori se za svoju ljubav, prica o deci i ostalom je lazno moralisanje.Sve se da "skockati" kad se hoce.
    Ma naravno da ovde svi lazno moralisu. Ja prva. Bas volim da slusam i citam sebe kad prosipam moralne zakone. Osecam se tako...uzviseno. I bas me briga, meni lepo.

    Retko je naci osobu koju mozes da volis? A muz je sta? Donator sperme? Znala sam ja da ona emisija "Beyond 2000" nece nista dobro da nam donese.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #28

    Odgovor: Zaljubljena

    Citat ana kaže: Pogledaj poruku
    U uzasnim sam mukama.Udata sam a zaljubljena u ozenjenog coveka.Upoznali se mesec dana cetovali i zaljubili se.Ljubav je obostrana.Stigli do poljubca i onda nas je uhvatila njegova zena.Izborili smo se nekako.Mi se i dalje volimo.Ne znam da li je cet tako odrazilo na nas da se tako ludo zaljubimo.Sada patimo jer ne znamo sta dalje da radimo.Ceta vise nema,vidjanja nema.Da li ostati sa porodicom i da se ohladimo ili da nastavimo dalje vigjanje?Sta vi mislite?Ocajna sam!

    Kakva je situacija sada sobzirom da je proslo 4 godine? Zanima me jer sam i ja u istoj situaciji...

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Zaljubljena
    Autor inspired u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.08.2008, 23:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •